Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

Pozdravljeni

Od mestnega redarstva sem prejel kazen za prekoračeno hitrost, ker naj bi baje vozil 120km/h na omejitev 50km/h. Sedaj me pa zanima ali se lahko in kam pritožim, saj smatram, da so na radar ujeli galeba. Poleg tega moja tablica ni vidna :P

Kako pa so vedeli, da si ti, če registrska ni vidna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Darko3g pravi:

Kako pa so vedeli, da si ti, če registrska ni vidna?

... goloba so zasliševali...in mučili, da jim je povedal....   :P

 

pred 44 minutami, Quest pravi:

A takole?  Saj je včeraj bilo fraj.

 

...auč..... pa še nacentriral ga je zadnji trenutek...    :slap:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Zivnorc pravi:

... goloba so zasliševali...in mučili, da jim je povedal....   :P

 

...auč..... pa še nacentriral ga je zadnji trenutek...    :slap:

za prvi del je bil smeško, za drugi del, bi pa rad videl, kako nekdo šamara voznika/co :mad: ...

takih je res preveč po cesti ... mnogokrat se kakšn najde in mi hoče tko spelat pred motor, zato zadnjih par let ne štartam več po zadnem čez in mam vklopljen vilikontrol :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in zaradi takih imam kamero na motorju...avtu...itd.... ker je takih idiotov vsak dan več po cesti...in vsi ti idioti imajo dobre odvetnike, da se na koncu zmažejo....ali pa da si celo ti kriv...

..pa naj mi samo eden reče, da potem tak posnetek ne velja!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Zivnorc pravi:

....in zaradi takih imam kamero na motorju...avtu...itd.... ker je takih idiotov vsak dan več po cesti...in vsi ti idioti imajo dobre odvetnike, da se na koncu zmažejo....ali pa da si celo ti kriv...

..pa naj mi samo eden reče, da potem tak posnetek ne velja!!!

tut za avto moram nabaut :P  ampak se res toooook mal vozim z avtom ... bi pa marsikdaj prav prišlo ...

naj rečejo kar čjo .. sj ne vela, je samo razjasnitev okoliščin, ker si šokirano šokiran in ne morš govort, pač pokažeš posnetek o tem, kar bi itak povedal kot priča ... štekaš :huh: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tega ne štekam:

... ne velja kot dokaz... ampak za razjasnitev okoliščin. In če jim posnetek ni všeč zaradi kakih "drugih okoliščin" tudi to ne velja. Torej je vse odprto za kakšne druge dokaze s strani dražjega odvetnika.  .... na kratko... kakor jim paše v njihov prid.

Sem se ravno včeraj pogovarjal , ko sem kockal špeh za base...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Zivnorc pravi:

... tega ne štekam:

... ne velja kot dokaz... ampak za razjasnitev okoliščin. In če jim posnetek ni všeč zaradi kakih "drugih okoliščin" tudi to ne velja. Torej je vse odprto za kakšne druge dokaze s strani dražjega odvetnika.  .... na kratko... kakor jim paše v njihov prid.

Sem se ravno včeraj pogovarjal , ko sem kockal špeh za base...

sj ni treba štekat .. poveš in pokažeš kako je bilo .. potem se gremo pa naprej dokazovat .. on pove kako je bilo ... recimo v primeru posnetka .. on/ona reče .. saj sem ustavil pred prednostno cesto .. počakal in počasi speljal, ampak un je pridiujou 300 km/h in ga nisem mogel videti ... bodo res malo čudno pogledali ... težko verjamem, da bi mu verjeli :P 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aha... štekam zdej.

.. pa sej sem že prej šteku... sam rabim malo samopotrditve... sploh od sebe...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Zivnorc pravi:

...aha... štekam zdej.

.. pa sej sem že prej šteku... sam rabim malo samopotrditve... sploh od sebe...

če bi znal pa citirat na koga odgovor leti, bi bil pa že bliz moje popolnosti :huh: 

kot sem že rekel .. posnetek ni dokaz, lahko pa služi za pojasnjevanje okoliščin in ni potem treba po javnih glasilih iskat priče in očividce ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

če bi znal pa citirat na koga odgovor leti, bi bil pa že bliz moje popolnosti :huh: 

kot sem že rekel .. posnetek ni dokaz, lahko pa služi za pojasnjevanje okoliščin in ni potem treba po javnih glasilih iskat priče in očividce ;) 

Posnetek ni dokaz? Potem je pa res čudno, da jih povsod gledamo in tudi zasegamo. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Posnetek ni dokaz? Potem je pa res čudno, da jih povsod gledamo in tudi zasegamo. 

Lahko oporekajo, saj si datum in čas lahko spreminjam na posnetku, pa tudi kakšno slikco izbrišem vmes ;) ... me prav zanima, če bi me policaj sa pištoljem nameru 250 km/h, jaz bi pa priložu posnetek, kateri mi kaže hitrost preko GPS-ja ... on ima kao homologiran, jaz pa ne .... kako bi se izšlo  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

Lahko oporekajo, saj si datum in čas lahko spreminjam na posnetku, pa tudi kakšno slikco izbrišem vmes ;) ... me prav zanima, če bi me policaj sa pištoljem nameru 250 km/h, jaz bi pa priložu posnetek, kateri mi kaže hitrost preko GPS-ja ... on ima kao homologiran, jaz pa ne .... kako bi se izšlo  :hmm:

Mislim, da je bilo govora o karambolu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Mislim, da je bilo govora o karambolu. 

govora je bilo o posnetku :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Darko3g pravi:

Kako pa so vedeli, da si ti, če registrska ni vidna?

so ocenli na uč od galeba :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Quest pravi:

A takole?  Saj je včeraj bilo fraj.

Se je mudilo na šiht.

Drugače pa je taka vožnja (sploh ono prvo izsiljevanje in preko odstavnega pasu po domače) nekaj vsakdanjega v Lj. Zato me z mopedom v mestu ne vidiš več... ne da se mi s kreteni ubadat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

sj ni treba štekat .. poveš in pokažeš kako je bilo .. potem se gremo pa naprej dokazovat .. on pove kako je bilo ... recimo v primeru posnetka .. on/ona reče .. saj sem ustavil pred prednostno cesto .. počakal in počasi speljal, ampak un je pridiujou 300 km/h in ga nisem mogel videti ... bodo res malo čudno pogledali ... težko verjamem, da bi mu verjeli :P 

Ja, samo dober (drag) odvetnik bo zahteval izločitev dokazov, ker leča na kameri ni bila očiščena ali ker ni dokazano, da je datum /ura prava ali ker je bila kamera kupljena preko aliexpresa in ni bila plačana carina in DDV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Darko3g pravi:

Ja, samo dober (drag) odvetnik bo zahteval izločitev dokazov, ker leča na kameri ni bila očiščena ali ker ni dokazano, da je datum /ura prava ali ker je bila kamera kupljena preko aliexpresa in ni bila plačana carina in DDV.

Čisto tako enostavno to spet ni pomojem. Izločijo se dokazi, pridobljeni na nelegalen način. In to v kazenskih postopkih. V civilnih je malo drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, jskrablin pravi:

Se je mudilo na šiht.

Drugače pa je taka vožnja (sploh ono prvo izsiljevanje in preko odstavnega pasu po domače) nekaj vsakdanjega v Lj. Zato me z mopedom v mestu ne vidiš več... ne da se mi s kreteni ubadat.

Žalostno, da ti voljo do motoriranja vzamejo neke situacije ........vrjetno po duši nisi bil nikoli pretirano za motor .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: ... to je tut mudel :P 

si zasluž, da se mu naštelajo hrbtenična vretenca s pednrekom :P 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/policiji-natvezil-da-je-imel-nesreco-ker-je-potreboval-prevoz-do-maribora.html

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

:huh: ... to je tut mudel :P 

si zasluž, da se mu naštelajo hrbtenična vretenca s pednrekom :P 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/policiji-natvezil-da-je-imel-nesreco-ker-je-potreboval-prevoz-do-maribora.html

 

Zakaj..če lahko mladoletnice vozijo zraven zakaj pa te nebi njega cuknali do kraja kam si je želel..saj se tak celo noč vozijo za brezveze okoli so pač zdaj nekaj dobrega za občana naredili...pustimo zaj kazensko ovadbo..hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Miha1985 pravi:

Zakaj..če lahko mladoletnice vozijo zraven zakaj pa te nebi njega cuknali do kraja kam si je želel..saj se tak celo noč vozijo za brezveze okoli so pač zdaj nekaj dobrega za občana naredili...pustimo zaj kazensko ovadbo..hehehe

no ja .. po en stran maš prav, ampak, da jim je hotu še sunt fotoaparat, to pa ne gre ... vsaj ene tri zaušnice bi si zaslužu za krajo :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

no ja .. po en stran maš prav, ampak, da jim je hotu še sunt fotoaparat, to pa ne gre ... vsaj ene tri zaušnice bi si zaslužu za krajo :P 

Jz bi raj zaušnico , kot položnico , nekak lažje prenašam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

no ja .. po en stran maš prav, ampak, da jim je hotu še sunt fotoaparat, to pa ne gre ... vsaj ene tri zaušnice bi si zaslužu za krajo :P 

...pomoje je hotu samo ven vzet SD kartico...pa pogledat na filmu, če so se s kakimi mladoletnicami slikal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!