Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 16 minutami, krucymucy pravi:

Nisem to reku. :)

Reku sem da bom motor prodal. In sem ga.

Pol sem se pa kmalu preselil semle, pa nisem videl smisla imeti motor za dva vikenda poleti.

Zdej ko vidim da se da prevozit 10.000km tudi v tistih par dneh, imam pa dva :)

Važič?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kmet2 said:

Važič?

Sej se imam pa s cim hvalit ja. S flavto pa s saksofonom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kugelschreiber pravi:

To je to. Skrajni domet je bil dosežen. 

Še ti si preberi, da je že tretji ali ne vem več kateri medij po vrsti napisal, da je bil problem tahograf in, da je nekdo drugi imel postopek za policisti. 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/pojasnilo-policije-pri-vozniku-ugotovljenih-vec-nepravilnosti.html

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Še ti si preberi, da je že tretji ali ne vem več kateri medij po vrsti napisal, da je bil problem tahograf in, da je nekdo drugi imel postopek za policisti. 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/pojasnilo-policije-pri-vozniku-ugotovljenih-vec-nepravilnosti.html

Dej se men link?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni zanimivo , da pri veliko stvareh napišejo kakšni so bili očitani prekrški ali nepravilnosti ter celo višino kazni ? tukaj pa v primeru prevoza otrok skrivajo te nepravilnosti , ki so jih ugotovili pri vozniku in pri vozilu???? mešanje megle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

a ni zanimivo , da pri veliko stvareh napišejo kakšni so bili očitani prekrški ali nepravilnosti ter celo višino kazni ? tukaj pa v primeru prevoza otrok skrivajo te nepravilnosti , ki so jih ugotovili pri vozniku in pri vozilu???? mešanje megle?

 

Drobnjakarsko birokratsko fabriciranje izgovorov. Samo se Borutt Pahor je mankal...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Res nisem mislil, da boš tako hitro nekoga obsodil, brez, da bi prebral članka. Ker bi se zbudil ob zapisu, da je bil problem tahograf in, da je nekdo drugi podaljšal postopek in ne policisti. Ampak, ti kar trobezljaj svoje. Bodo že drugi prebrali. 

Sem prebral članka preden sem odgovoril. Sam tolko da je to jasno. In ne obsojam, ker nisem sodnik. Sam mnenje izražam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Borutt pravi:

Še ti si preberi, da je že tretji ali ne vem več kateri medij po vrsti napisal, da je bil problem tahograf in, da je nekdo drugi imel postopek za policisti. 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/pojasnilo-policije-pri-vozniku-ugotovljenih-vec-nepravilnosti.html

Kva so policaji delal 40 minut. Tehničnega narediš v 15. minutah z merjenjem plinov vred. Važno je da so drugi krivi. ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Kmet2 pravi:

Sej ti si tud reku, da si zaključil z motorizmom, pa se vračaš k Lessi:P

 

pravi motorist je k Lassie, 100x dobi po pički, pa še kr rine na moped :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, hajamoto pravi:

Kva so policaji delal 40 minut. Tehničnega narediš v 15. minutah z merjenjem plinov vred. Važno je da so drugi krivi. ??

Važno je, da poznaš delo drugih, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Borutt pravi:

Važno je, da poznaš delo drugih, kajne. 

očitno ga tut sami ne poznajo, zato tok dolgo traja :P

aja pa napake je potrebno najdet, drugače se ne da opravičit situacije. (če se jih pa ne najde, se jih pa mal izmisli...verjetno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

očitno ga tut sami ne poznajo, zato tok dolgo traja :P

aja pa napake je potrebno najdet, drugače se ne da opravičit situacije. (če se jih pa ne najde, se jih pa mal izmisli...verjetno)

Pojma nimajo. Zato je bilo tako. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Borutt pravi:

Važno je, da poznaš delo drugih, kajne. 

Maš prav. Pizda, ka se folk meša če nima pojma. Jaz že 25 let polagam kamen, pol si ga pa en folk položi sam, pa ka ma to za delat če nima pojma, to znam sam jaz. 

Pa tud stene si sami malajo, pa avte in mopije šravfajo, pa kruh pečejo pa sploh niso peki.

Povsod se vtika ta folk. Dajte zastopit ze enkrat. Če niste hlapec politikov, oz policaj, ne veste NIČ o tem delu. Pa ne mi pamet solit, da znate beton zmešat, ker niste gradbinc, torej ne nabijajte, ker se ne spoznate na nič. Buhtli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Pojma nimajo. Zato je bilo tako. 

si videl videoposnetek? Jaz ga nisem in jim nič ne verjamem :P isto kot da je mladoletnica vozila...

Če se pa spustim na realna tla_

1. kaj profitira javni zavod s priredbo tahografa?

2. misliš da bi ga šofer sam šel prilagajat?

3. vemo da so SENP iskalci dlake v jajcu...mogoče jih je ktera od tovarišic preveč postrani pogledala, paa so zapeli, saj veš vsak ma fobije iz vrtca :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, isarajli1 pravi:

Maš prav. Pizda, ka se folk meša če nima pojma. Jaz že 25 let polagam kamen, pol si ga pa en folk položi sam, pa ka ma to za delat če nima pojma, to znam sam jaz. 

Pa tud stene si sami malajo, pa avte in mopije šravfajo, pa kruh pečejo pa sploh niso peki.

Povsod se vtika ta folk. Dajte zastopit ze enkrat. Če niste hlapec politikov, oz policaj, ne veste NIČ o tem delu. Pa ne mi pamet solit, da znate beton zmešat, ker niste gradbinc, torej ne nabijajte, ker se ne spoznate na nič. Buhtli.

Boš jezen, če ti povem, da sem sam položil tlakovce in zidal kamnite zide? :(

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

si videl videoposnetek? Jaz ga nisem in jim nič ne verjamem :P isto kot da je mladoletnica vozila...

Če se pa spustim na realna tla_

1. kaj profitira javni zavod s priredbo tahografa?

2. misliš da bi ga šofer sam šel prilagajat?

3. vemo da so SENP iskalci dlake v jajcu...mogoče jih je ktera od tovarišic preveč postrani pogledala, paa so zapeli, saj veš vsak ma fobije iz vrtca :P

 

 

Ugotovili so napake v zvezi delovanja tahografa. Kakšne in koliko, pa boš zvedel pri njih. Menda so še vedno na istem naslovu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Boš jezen, če ti povem, da sem sam položil tlakovce in zidal kamnite zide? :(

Ugotovili so napake v zvezi delovanja tahografa. Kakšne in koliko, pa boš zvedel pri njih. Menda so še vedno na istem naslovu. 

jaz sem tut sam ploščice poližil, pa gips stene :P

BMK kaj so ugotovili, si videl ugotovitve, je posnetek, ne verjamem, zmislili so si

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Držte se svojega posla, ker o mojem nimate pojma !!! Si v lepilo mešal toplo, mrzlo ali mlačno vodo ? Ziher narobe. Prav ? Hm, dokaži z videom.

Nimaš ? Potem ne verjamem, se nikjer ne vidi. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

3. vemo da so SENP iskalci dlake v jajcu...mogoče jih je ktera od tovarišic preveč postrani pogledala, paa so zapeli, saj veš vsak ma fobije iz vrtca :P

katera od bivših ..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 1. 2019 ob 20:00, Borutt pravi:

Ali se je že ugotovilo, kakšne napake so bile najdene, poleg napačne table?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Borutt pravi:

Boš jezen, če ti povem, da sem sam položil tlakovce in zidal kamnite zide? :(

Zakaj bi bil jezen, samo za en kurac imaš položeno, ker nisi zidar in nimaš pojma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Primosio pravi:

Ali se je že ugotovilo, kakšne napake so bile najdene, poleg napačne table?

Seveda. V članku piše, kdo je ugotovil napake. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka se kregate za brez veze...

Vsaj vidimo,da delajo....

Nasplosno pa pravilno,da se v takem primeru se posebej gleda,da bodo pac prevozniki se bolj pazljivi...40min vam tuk velik? Kaj pol jamrate,da pol ure za malco ni nic(ne ti borutt)...

Niso bli ustavljeni in pregledani ob cesti ampak na pocivaliscu in so smeli zapustiti vozilo...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!