Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Ob 13. 2. 2019 ob 17:42, Bmflar pravi:

Telefon med vožnjo je nacionalni šport :cry:

Photo 12-02-2019, 07 07 01.jpg

Včasih so vlekle pa ni vsekalo

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, sesir pravi:

Ni bil borutt on zida škarpo..toplo je,jebiga...

P.s

Ugotovu zakaj borutt sam zido škarpo...in sicer ko majsta vprašu in mu ta povedal ceno je Borutt na veliko zacel jamrat....Majster pa mu je reku ne gradi pa bo zastonj ali pa sam gradi....in tako je policista Boruta dolotelo,da je izkusil kako je vihteti kramp..  

Verjetno je razumel, da če bo sam gradil, bo zastojn. 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, isarajli1 pravi:

to je samo zato, da inkasantje kasirajo :lol1:

res je ratala anarhija ... zakaj pa niste privezani, zato, ker me moti, če moram čez okno bruhat :P 

p.s.

upam, da bodo začeli malo bolj aktivno nežmigavcerje kaznovat .. in to ornk :mad: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, isarajli1 pravi:

Preveč so se jim plače dvignile in še vedno feštajo na ta račun...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bodo te na vrhu vse porezali, bo slej ko prej @Borutt glavni ratal in bomo vsi imeli veze/popuste/odpustke/gratis!!! :010 :boobies:

Ja ja, kaj pa niste bili prijazni do njega .. ja ja, sedaj pa solzica v oćeh, aneda, aneda?! :ras:

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, isarajli1 pravi:

Ma letos so vsi malo prfuknjeni. Prejšnji teden je bil prvi letos brez mrtvih v prometu. Do sedaj jih je blo 15 al 16. Pa se je leto komaj dobro začelo. 2018 je bilo sicer najbolj uspešno glede števila smrtnih žrtev... 92. 2019 bo zgleda ornk slabše.

 

graf17122018.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Arzen pravi:

Sem napisal par strani nazaj, da bodo obračunali. Tip je huda barabca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, isarajli1 pravi:

Kot kaže, jim je zmanjkalo ljudskih prekrškarjev.

In da izpolnijo normo, ga kar sami biksajo, da se lahko kaznujejo...:lol1:

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

Sem napisal par strani nazaj, da bodo obračunali. Tip je huda barabca.

Se pravi pošten policaj poštenega policija pošteno štrafa, pol se pa kaznovani poštenjak spravi zrihtat pošteno maščevanje onemu poštenjaku, ki ga je v prvo pošteno štrafal.

Sam da so vsi vpleteni pošteni :D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, jskrablin pravi:

Se pravi pošten policaj poštenega policija pošteno štrafa, pol se pa kaznovani poštenjak spravi zrihtat pošteno maščevanje onemu poštenjaku, ki ga je v prvo pošteno štrafal.

Sam da so vsi vpleteni pošteni :D

pošteno si napisu. Potem pa vsi skupaj pošteno pofukajo rajo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/11/2019 at 1:58 PM, Borutt said:

Je tako. Sem samo mislil, da je letelo na kakšen določen primer. 

Marsikaj se zgodi, ker se zgodi bolj ali manj iz malomarnosti. Alkohol se mi zdi, da ni malomarnost. Da se ne more zgoditi, kot se zgodi, da nekdo slabo preceni svoje sposobnosti ali cesto. 

Ko začneš piti alkohol, si trezen, torej to počneš naklepno. Amen...

Vsak zagovor je brez teže....

Škoda, da nisem bil priden, pa študiral, pa postal sodnik, pa....

ma kurc, raj se grem vozit z motorjem....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, maus pravi:

to je samo zato, da inkasantje kasirajo :lol1:

res je ratala anarhija ... zakaj pa niste privezani, zato, ker me moti, če moram čez okno bruhat :P 

p.s.

upam, da bodo začeli malo bolj aktivno nežmigavcerje kaznovat .. in to ornk :mad: 

Ne bodo Maus, ker jih še sami ne uporabljajo :mad:

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte razumet....policisti so usposobljeni za sledenje objestnezu,brez ogrozanja drugih....Alkohol le zniza procente tvojih sposobnosti...mislite,da jih zniza za vec kot so bolj od nas usposobljeni?Ker morte vedet,da so policisti sposobnejši vozniki od gospoda Sebastjana Loeb..

Borut koliko se % zniza sposobnost za voznjo med 0 in 0.5 in 1 zdaj po novih enotah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, isarajli1 pravi:

trezen se je zabil?  kaj pa če je to pesek v oči , da se malo zakrije druge večje stvari, ki se jim dogajajo na štajerskem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem na tv slučajno videl (godler), da bi naj en modrec z radarjem meril nad avtocesto, stoječ/skrivajoč se za panojem oziroma ono tablo nad voziščem?

To je že staro al novo pa je šlo mimo te teme? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Tex pravi:

Včeraj sem na tv slučajno videl (godler), da bi naj en modrec z radarjem meril nad avtocesto, stoječ/skrivajoč se za panojem oziroma ono tablo nad voziščem?

To je že staro al novo pa je šlo mimo te teme? :?

Mah sej ni kak za komentirati. Se je htel znajti da bo prej od cesarja predpisana kvota narejena. Dobro da ni fuknil na glavo dol, ko pol bi še kaka tožba padla... dela na višini z neustrezno opremo. Eni so pač brihte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Swašta .. pa v medijih tega nisem zasledil ..

En bi jim lahko predlagal, da se pod kanalizacijske pokrove tudi lahko skrijejo in vsake tolko ven pogledajo z radarjem .. najboljše bi bilo tam, ko par-tonski šleperji čez letijo ..

V glavnem: :slap: :cry: .. od kod jim taka retardirana ideja ...

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tex pravi:

Včeraj sem na tv slučajno videl (godler), da bi naj en modrec z radarjem meril nad avtocesto, stoječ/skrivajoč se za panojem oziroma ono tablo nad voziščem?

To je že staro al novo pa je šlo mimo te teme? :?

 

Ne vem ali je staro ali novo, ampak prejšnji teden sem enega takšnega snajperista videl na lastne oči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Tex pravi:

Swašta .. pa v medijih tega nisem zasledil ..

En bi jim lahko predlagal, da se pod kanalizacijske pokrove tudi lahko skrijejo in vsake tolko ven pogledajo z radarjem .. najboljše bi bilo tam, ko par-tonski šleperji čez letijo ..

V glavnem: :slap: :cry: .. od kod jim taka retardirana ideja ...

Ta radar je za merjenje varnostne razdalje. Poleg ostalega. In se z višine lepo vidi in pomeri. Me ne mika delo na višini, kot nekatere “dupelizce” ali karkoli se jim že mota v organu za lezenje nekam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Ta radar je za merjenje varnostne razdalje. Poleg ostalega. In se z višine lepo vidi in pomeri. Me ne mika delo na višini, kot nekatere “dupelizce” ali karkoli se jim že mota v organu za lezenje nekam. 

Ta slika je nekje celo na netu od tega "dupelizca" , moral bi imeti varnostni pas in primerno opremo . 

Pa to je izjavila moja žena , ki je magister tehničnih ved zdravja in varnosti na delu z 15 letnimi izkušnjami . 

k bo fuknu dol tepec bo pa tožaril in mi davkoplačevalci plačevali neumnosti , ki jih izvaja .....bananarepublika !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!