Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 51 minutami, Borutt pravi:

Opozorilo glede česa? 

Ker električisti ustavljeni pijani in zadrogirani imajo še vedno službo, katero še naprej opravljajo pijani in zadrogirani. 

Katero vprašanje in, kaj imaš prav? 

Ce sem iz clanka pravilno prebral, je v casu sluzbe zavrnil test... 

To, da pa električista ustavis pijanega, zadrogiranega v nesluzbenemu casu, je nekaj drugega in nima veze z delovnim mestom...

Bolj bode v oči druga stvar: težja kršitev pogodbe,kazen opozorilo... kaj hudica pol sledi pri lažji kršitvi? Bonus v denarni obliki? :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, motozajebant pravi:

Ce sem iz clanka pravilno prebral, je v casu sluzbe zavrnil test... 

To, da pa električista ustavis pijanega, zadrogiranega v nesluzbenemu casu, je nekaj drugega in nima veze z delovnim mestom...

Bolj bode v oči druga stvar: težja kršitev pogodbe,kazen opozorilo... kaj hudica pol sledi pri lažji kršitvi? Bonus v denarni obliki? :)

 

Na poti domov. 

V službenem času so takšni. Tudi pridržani so, ker je doza prevelika. 

V članku nekaj manjka. Ampak za pljuvanje mora biti tako napisano. Spodaj si preberi, kakšen bonus sledi. 

(8) Če policist s preizkusom z napravo ali sredstvom za hitro ugotavljanje prisotnosti prepovedanih drog, psihoaktivnih zdravil ali drugih psihoaktivnih snovi v organizmu ali v postopku za prepoznavo znakov oziroma simptomov teh snovi prepozna znak oziroma simptom, ki je posledica takšne snovi v organizmu, ali če udeleženec cestnega prometa odkloni sodelovanje pri preizkusu ali postopku ali če preizkusa ali postopka ni mogoče opraviti zaradi drugega razloga, odredi policist udeležencu cestnega prometa strokovni pregled.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Na poti domov. 

V službenem času so takšni. Tudi pridržani so, ker je doza prevelika. 

V članku nekaj manjka. Ampak za pljuvanje mora biti tako napisano. Spodaj si preberi, kakšen bonus sledi. 

(8) Če policist s preizkusom z napravo ali sredstvom za hitro ugotavljanje prisotnosti prepovedanih drog, psihoaktivnih zdravil ali drugih psihoaktivnih snovi v organizmu ali v postopku za prepoznavo znakov oziroma simptomov teh snovi prepozna znak oziroma simptom, ki je posledica takšne snovi v organizmu, ali če udeleženec cestnega prometa odkloni sodelovanje pri preizkusu ali postopku ali če preizkusa ali postopka ni mogoče opraviti zaradi drugega razloga, odredi policist udeležencu cestnega prometa strokovni pregled.

 

Verjamem da so tudi ostali profili delavcev na službenem mestu pijani in drogirani.... a tu gre članek o policistu.... 

V članku piše, da je bil na poti domov in še v službenem času- tko piše, nisem si jaz tega izmislil :)

po nikomur ne pljuvam, a čudi me, da ob hujsi krsitvi pogodbe, dobi le opozorilo? Pa naj bo to policiat, bancnik, zdravnik, itd. pac, tokrat gre o policistu...

nisem nikjet zasledil, da so mu odredili strokoven pregled in da je bil strokovno pregledan? Mas ti mogoce kak info vec? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, motozajebant pravi:

Verjamem da so tudi ostali profili delavcev na službenem mestu pijani in drogirani.... a tu gre članek o policistu.... 

V članku piše, da je bil na poti domov in še v službenem času- tko piše, nisem si jaz tega izmislil :)

po nikomur ne pljuvam, a čudi me, da ob hujsi krsitvi pogodbe, dobi le opozorilo? Pa naj bo to policiat, bancnik, zdravnik, itd. pac, tokrat gre o policistu...

nisem nikjet zasledil, da so mu odredili strokoven pregled in da je bil strokovno pregledan? Mas ti mogoce kak info vec? 

Res? Če se že pljuva, naj se po vseh, kajne. Ali bi morali biti zadeti športniki izvzeti? Boš že ugotovil.

Šef ga je poslal domov. Ni bil v službi. Na poti domov je bil. Tako piše. 

Kakšna hujša kršitev pogodbe? Se ti zdi, da je bil v službi, če je šel domov? Si prebral en drug članek, ko so policista odpustili, ker je bil neki sum, zdravnici se pa ni nič zgodilo? Vsi enaki, vsi enakopravni, kajne. 

Si prebral, da v članku nekaj manjka? Misliš, da so ravnali mimo tistega dela člena, ki sem ga prilepil ali je vse skupaj kr neki, da je članek bolj zanimiv? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Res? Če se že pljuva, naj se po vseh, kajne. Ali bi morali biti zadeti športniki izvzeti? Boš že ugotovil.

Šef ga je poslal domov. Ni bil v službi. Na poti domov je bil. Tako piše. 

Kakšna hujša kršitev pogodbe? Se ti zdi, da je bil v službi, če je šel domov? Si prebral en drug članek, ko so policista odpustili, ker je bil neki sum, zdravnici se pa ni nič zgodilo? Vsi enaki, vsi enakopravni, kajne. 

Si prebral, da v članku nekaj manjka? Misliš, da so ravnali mimo tistega dela člena, ki sem ga prilepil ali je vse skupaj kr neki, da je članek bolj zanimiv? 

Borut, zdaj pa res ne vem, se hecas ali si resen?

Citiram iz članka: Zaradi 'slabega počutja' je nadrejeni policista poslal domov. A tukaj se zgodba ne konča. Med potjo domov je policista še v službenem času ustavila policijska patrulja in mu odredila hitri test za prisotnost prepovedanih drog.

 

Lepo pise, med potjo domov je policista še v službenem času.... 

Jaz ne pljuvam po vas policistih, članek je tak kot je... lahko prilimas o zdravnici (nisem ga nikjer zasledil), pa bova o njej debatirala,ni problema... 

In da (nevem kako je pri vas na policiji), pot v sluzbo in iz sluzbe se steje še kot služba (pri nas, ce imamo nesreco na poti iz sluzbe, moramo takoj javit odgovorni osebi v podjetju).... 

Kaj manjka v članku? Podatek, da so mu odredili strokovni pregled? So mu ga? Sprasujem resno, ker v članku to namreč ne piše in ne želim domnevati...

Ps. Imam obcutek, da jemlješ preveč osebno, ni potrebe, samo debatirava.... :)

ps.se strinjam z zgoraj zapisanim, vsi drugačni, vsi enakopravni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, motozajebant said:

nisem nikjet zasledil, da so mu odredili strokoven pregled in da je bil strokovno pregledan? 

 

Ce mal dramatiziram, mi je stvar delovala ko namjestalka. Ker ni napihal, je hefe narocil, naj mu po poti domow v klun utaknejo tester. Mozno da je bil cist, zahteval strokovni pregled, ampak to se ni zgodilo, ker to bi bla zarota, pa preseganje pooblastil, policisti pa niso taki. #Koprivnikar 

Ce pa je blo tako, je nekomu nakopal mal stroskov. Cca 1200€ se mi zdi? @Borutt, a sm prav zapomnu cifro? In kdo nosi stroske, ce je osumljenec cist?

Pa se to, kdo nosi stroske, ko policaj fali, in u bencinarja zlije 30l nafte? 

2 minutes ago, motozajebant said:

Borut, zdaj pa res ne vem, se hecas ali si resen?

On je resn. K BoJo in Trump. Delujejo komicno. Ampak sami sebi so ful resni. Posledice takih frikov  pa prenasamo vsi okrog. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

Ce mal dramatiziram, mi je stvar delovala ko namjestalka. Ker ni napihal, je hefe narocil, naj mu po poti domow v klun utaknejo tester. Mozno da je bil cist, zahteval strokovni pregled, ampak to se ni zgodilo, ker to bi bla zarota, pa preseganje pooblastil, policisti pa niso taki. #Koprivnikar 

Ce pa je blo tako, je nekomu nakopal mal stroskov. Cca 1200€ se mi zdi? @Borutt, a sm prav zapomnu cifro? In kdo nosi stroske, ce je osumljenec cist?

Pa se to, kdo nosi stroske, ko policaj fali, in u bencinarja zlije 30l nafte? 

On je resn. K BoJo in Trump. Delujejo komicno. Ampak sami sebi so ful resni. Posledice takih frikov  pa prenasamo vsi okrog. 

Tut jaz mam obcutek, da je namještalka... slabo se je pocutil, pa najprej test alkoholiziranosti, potem so ga pa cudezno ustavili in se test na prepovedane substance.... lahko bi mu se pritisk in ekg zmerili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, motozajebant pravi:

Borut, zdaj pa res ne vem, se hecas ali si resen?

Citiram iz članka: Zaradi 'slabega počutja' je nadrejeni policista poslal domov. A tukaj se zgodba ne konča. Med potjo domov je policista še v službenem času ustavila policijska patrulja in mu odredila hitri test za prisotnost prepovedanih drog.

 

Lepo pise, med potjo domov je policista še v službenem času.... 

Jaz ne pljuvam po vas policistih, članek je tak kot je... lahko prilimas o zdravnici (nisem ga nikjer zasledil), pa bova o njej debatirala,ni problema... 

In da (nevem kako je pri vas na policiji), pot v sluzbo in iz sluzbe se steje še kot služba (pri nas, ce imamo nesreco na poti iz sluzbe, moramo takoj javit odgovorni osebi v podjetju).... 

Kaj manjka v članku? Podatek, da so mu odredili strokovni pregled? So mu ga? Sprasujem resno, ker v članku to namreč ne piše in ne želim domnevati...

Ps. Imam obcutek, da jemlješ preveč osebno, ni potrebe, samo debatirava.... :)

ps.se strinjam z zgoraj zapisanim, vsi drugačni, vsi enakopravni....

Očitno se ti ne hecaš. 

Domov je šel. Verjetno kar s službenim vozilom in prižganimi modrimi lučmi. 

Nisi videl glede zdravnice? Seveda ne, če je pa policist, omenjen v istem stavku, bolj zanimiv. Tudi naslov je tako napisan. 

Služben čas je nekaj drugega, kot pot v službo in iz službe. 

Manjka tisto, kar sem prilepil. Zanalašč ali ...? 

Osebno? Bolj so nekateri pomilovanja vredni zaradi zaplankanosti in ikuja mrzle sobe, kot bi bilo osebno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Očitno se ti ne hecaš. 

Domov je šel. Verjetno kar s službenim vozilom in prižganimi modrimi lučmi. 

Nisi videl glede zdravnice? Seveda ne, če je pa policist, omenjen v istem stavku, bolj zanimiv. Tudi naslov je tako napisan. 

Služben čas je nekaj drugega, kot pot v službo in iz službe. 

Manjka tisto, kar sem prilepil. Zanalašč ali ...? 

Osebno? Bolj so nekateri pomilovanja vredni zaradi zaplankanosti in ikuja mrzle sobe, kot bi bilo osebno. 

Si prebral kaj piše v članku? Sem si jaz zmislil, da je bilo v službenem času? Nisem! Pisem o tistem, kar sem prebral... ti pa očitno bereš selektivno al kaj naj rečem.... lahko tudi, da je šel domov s sluzbenim avtom in z lučkami, pa so to v članku namerno izpustili? A to so spet samo ugibanja... 

Ne, nisem videl glede zdravnice, niti ne vem o čem govoriš... tole temo sem odprl in je bilo tole v zadnjih treh postih in sem si slučajno prebral... 

Pot v službo se šteje kot delovni čas (kljub temu, je 8 ur treba oddelat) in pika. To 100% trdim za nase podjetje in tako je in pika. V kolikot se ti kaj zgodi na poti v ali iz sluzbe in koristis bolnisko, se steje kot da bi se v sluzbi ponesrecil. Pa lahko pises kaj zelis, pisem iz prve roke. Ne trdim pa tega za policijo in zato sem vprasal tebe, kako je pri vas.... 

Nevem a manjka zanalasc al ne...ne zelim ugibati...sem te ze dva posta nazaj vprasal, ce mas kak info, ali je bil napoten na strokovni pregled? Samo mi se nisi odgovoril.... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

Ce mal dramatiziram, mi je stvar delovala ko namjestalka. Ker ni napihal, je hefe narocil, naj mu po poti domow v klun utaknejo tester. Mozno da je bil cist, zahteval strokovni pregled, ampak to se ni zgodilo, ker to bi bla zarota, pa preseganje pooblastil, policisti pa niso taki. #Koprivnikar 

Ce pa je blo tako, je nekomu nakopal mal stroskov. Cca 1200€ se mi zdi? @Borutt, a sm prav zapomnu cifro? In kdo nosi stroske, ce je osumljenec cist?

Pa se to, kdo nosi stroske, ko policaj fali, in u bencinarja zlije 30l nafte? 

On je resn. K BoJo in Trump. Delujejo komicno. Ampak sami sebi so ful resni. Posledice takih frikov  pa prenasamo vsi okrog. 

Seveda je bilo dogovorjeno, da ga ustavijo. Že, da zaradi slabosti, dobi alkotest, je hec na kubik. Ali je pa problem in je bila prilika. Pa je bil hudič trezen. Za naprej pa ni podatka. Verjetno namerno. 

Strokovni pregled malo manj stane. In je v primeru negativnega rezultata strošek države. 

Mora biti pa star avto, da gre tista debela pipa od dizla noter. Torej, kje in, kdaj se je to zgodilo? 

Ti to resno? Verjetno tipkaš z nogami na ograji in s pogledom na cesto. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, motozajebant said:

...

In da (nevem kako je pri vas na policiji), pot v sluzbo in iz sluzbe se steje še kot služba (pri nas, ce imamo nesreco na poti iz sluzbe, moramo takoj javit odgovorni osebi v podjetju).... 

...

Intermezzo .. glede tega se je pred nekaj leti spremenila zakonodaja, sedaj nesreča na poti v/iz službe ni poškodba pri delu (ni 100% bolniške ampak 70%) .. po zpiz-u, nima veze delodajalec ..

Ampak nima veze, ne dajte se motit, gremo naprej! Fight! ;)

Popravljeno . Popravil Tex
  • Hvala 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

Si prebral kaj piše v članku? Sem si jaz zmislil, da je bilo v službenem času? Nisem! Pisem o tistem, kar sem prebral... ti pa očitno bereš selektivno al kaj naj rečem.... lahko tudi, da je šel domov s sluzbenim avtom in z lučkami, pa so to v članku namerno izpustili? A to so spet samo ugibanja... 

Ne, nisem videl glede zdravnice, niti ne vem o čem govoriš... tole temo sem odprl in je bilo tole v zadnjih treh postih in sem si slučajno prebral... 

Pot v službo se šteje kot delovni čas (kljub temu, je 8 ur treba oddelat) in pika. To 100% trdim za nase podjetje in tako je in pika. V kolikot se ti kaj zgodi na poti v ali iz sluzbe in koristis bolnisko, se steje kot da bi se v sluzbi ponesrecil. Pa lahko pises kaj zelis, pisem iz prve roke. Ne trdim pa tega za policijo in zato sem vprasal tebe, kako je pri vas.... 

Nevem a manjka zanalasc al ne...ne zelim ugibati...sem te ze dva posta nazaj vprasal, ce mas kak info, ali je bil napoten na strokovni pregled? Samo mi se nisi odgovoril.... 

 

Pelje se domov, ker ga je šef poslal domov in je v službi. Kako gre to skupaj? Verjetno ti bereš selektivno. 

Je v tej temi. Zanimivo branje. 

Zavarovan si na poti v službo in iz službe. Ni pa to službeni čas. 

Sem ti že dvakrat napisal, da to v članku manjka. Pa ne vem, če sploh bereš, kar napišem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Pelje se domov, ker ga je šef poslal domov in je v službi. Kako gre to skupaj? Verjetno ti bereš selektivno. 

Je v tej temi. Zanimivo branje. 

Zavarovan si na poti v službo in iz službe. Ni pa to službeni čas. 

Sem ti že dvakrat napisal, da to v članku manjka. Pa ne vem, če sploh bereš, kar napišem. 

Nevem kako gre to skupaj... ampak piše pa vseeno.... povej mi, kaj sem tukaj selektivno prebral? 

Med potjo domov je policista še v službenem času ustavila policijska patrulja....

Lahko mi polinkaš, da prebrem...

Seveda si 2x napisal in jaz sem 2x prebral... če sem pravilno prebral in razumel, piše, da ga v primeru da odkloni hitri test, morajo napotiti na strokovni pregled. Super, bravo for me, razumel! Ampak, a so ga napotili? To je pa zdaj druga dilema... in o temu se nimam podatka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Tex pravi:

Intermezzo .. glede tega se je pred nekaj leti spremenila zakonodaja, sedaj nesreča na poti v/iz službe ni poškodba pri delu (ni 100% bolniške ampak 70%) .. po zpiz-u, nima veze delodajalec ..

Ampak nima veze, ne dajte se motit, gremo naprej! Fight! ;)

Sel brat, imaš prav...my bad... ocitno je ze neki casa nazaj se tilo pripetilo, se posuvam z lopato pepela :)

samo, kaj pa ce so ga sluzbeno poslali domov in je opravljal sluzbeno pot? :):) malo heca.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, motozajebant pravi:

Nevem kako gre to skupaj... ampak piše pa vseeno.... povej mi, kaj sem tukaj selektivno prebral? 

Med potjo domov je policista še v službenem času ustavila policijska patrulja....

Lahko mi polinkaš, da prebrem...

Seveda si 2x napisal in jaz sem 2x prebral... če sem pravilno prebral in razumel, piše, da ga v primeru da odkloni hitri test, morajo napotiti na strokovni pregled. Super, bravo for me, razumel! Ampak, a so ga napotili? To je pa zdaj druga dilema... in o temu se nimam podatka :)

Domov je šel. Ker ga je šef poslal domov. Služben čas se fajn sliši za bralce. 

Kolikokrat sem ti že napisal, da to manjka v članku? Ali še nisi razumel? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Domov je šel. Ker ga je šef poslal domov. Služben čas se fajn sliši za bralce. 

Kolikokrat sem ti že napisal, da to manjka v članku? Ali še nisi razumel? 

No vidiš, saj ni tako težko.. piše piše in je zanimivo... :)

sem jaz tebe ze prvič razumel. Samo sem hotel izvlečt iz tebe, ce mas info, so ga napotili ali ne? Saj veš, notranje informacije :)

zdaj pa dalje, ce ti odredijo strokovni pregled, moraš it takoj s policisti, al se lahko v dolocenem casu kje pojaviš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

gledam kerega bom domov poslal

js sm doma :huh:

nj grem vn :?

če so mu dal za pihat ... pol bi morau ... čeprav je naštimano ;)

če so hotl test proti drogam .. bi morau to narest... edin, če nima kj za skrivat ... ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motozajebant pravi:

No vidiš, saj ni tako težko.. piše piše in je zanimivo... :)

sem jaz tebe ze prvič razumel. Samo sem hotel izvlečt iz tebe, ce mas info, so ga napotili ali ne? Saj veš, notranje informacije :)

zdaj pa dalje, ce ti odredijo strokovni pregled, moraš it takoj s policisti, al se lahko v dolocenem casu kje pojaviš? 

Manjka podatek. 

Šestnajst dni časa imaš. Vikend in praznik ne šteje. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Manjka podatek. 

Šestnajst dni časa imaš. Vikend in praznik ne šteje. 

 

Hvala, vem da manjka...torej, nimaš notranjih? Sova pa to? :)

a ok, tnx za info... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn se razpleta:D

Če najdem še kakšen zanimiv link obesim, da vam ne bo dolgčas:lol1:

@Borutt še vedno nisi odgovoril.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!