Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Borut...

Dejstva...

Mladoletnica v prostorih policije,snemaje v prostorih policije,zabavanje v času službe v uradnih prostorih,zadrževanje mladoletnika s strani uradne osebe brez obvestitve staršev oz skrbnikov...

Povrh... poizkus vplivanja na pričo...

Vse to jasno kot beli dan...Mladoletnica celo trdi uživanje alkohola in vožnjo policiskega vozila...

KAJ OD TEGA JE DOVOLJENO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sesir pravi:

 

KAJ OD TEGA JE DOVOLJENO?

...vse, če te ne dobijo...    :d

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Primosio pravi:

Jaz ne, očitno pa so jih drugi, za to pristojni, na podlagi pričevanja oz. priznanja akterjev...sem ti pa povedal, kako jaz to vidim...če ima policist ženske roke, potem ne vem, kaj vse danes jemljejo v vaše vrste...

Ja, z vgrajenimi zvezami...prav gotovo.

Torej priznaš, da na posnetku ne vidiš mladoletnico za volanom marice? 

 

pred 1 uro, isarajli1 pravi:

Borutt jaz se strinjam s tabo. To je samo še en dokaz kako je policija nesposobna oz kako okrivi in posledično odpusti nedolžnega. Zgleda, da lahk počnejo kar jim paše. Notranje je treba prijavit in kaznovat, ker obsojajo in kaznujejo nedolžne, boh ve koliko takih je po zaporih, če si policija lahk kar tako namisli prekršek itd. Nisem si mislil, da je tok gnilih jajc v policiji.

Se strinjaš s tem, da želiš videti posnetek mladoletnice za volanom, kot vsi trdijo? Ker jaz bi rad videl posnetek in ostalega ne trdim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

Jaz mislim, da bi ti bil boljši pravnik kot policaj :kva2: bili so kazensko odpuščeni in ne nagradno!  :lol1:

Če si se že potrudil poiskati število odpuščenih, bi se še malo potrudil in poiskal še podatek o razlogu. 

pred eno uro, sesir pravi:

In kaj jz po tvoje mutim?

Zelel si posnetek,da se je mladoletnica veselila med sluzbenim časom v prostorih policije,brez,da bi to "zadrzevanje" mladoletnika v uradnih prostorih policije obvestili starše!!!

Se po tvoje to sme?

Plus tega mladoletnica trdi,da so v uradnih prostorih uživali alkohol in,da je vozila službeno vozilo...Nanjo kot pričo se je celo s strani policistov izvajal pritisk,da naj trdi,da to ni res...

Vplivanje na priče? V nekaterih postopkih vem,da se v takšnih primerih odredi pripor...

Ko je policaj osumljen in z njegovega gsm poslana sporočila veljajo drugi zakoni?

Ne mešaj tablete. 

Posnetek z mladoletnico za volanom marice hočem videti. Ne zmoreš tega sprocesirati ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Torej priznaš, da na posnetku ne vidiš mladoletnico za volanom marice? 

 

Od 

1.mladoletnica v policiskih prostorih,brez obvestitve staršev

2.zabava,snemanje v uradnih prostorih v casu sluzbe seveda...

3.vplivanje nanjo kot na pričo

4.mladoletnica trdi da vozila se ti obregnes v njene trditve,ker ostalo redna praksa?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Ne. Zdaj pa ti odgovori meni, hvala.

Niso naši predpisi. 

Res so bedaki, če so to počeli. Pravzaprav so zaradi nečesa drugega še večji bedaki. Zdaj pa že žalim. 

pred 54 minutami, sesir pravi:

Hočeš reči,da mladoletnica laže,roke na volanu so od starejsega policista,mladoletnica pa dan zatem s policistovega gsm sama sebi poslala vplivajoča sporočila...?

Si videl posnetek z mladoletnico za volanom marice? Boš zmogel odgovoriti? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Ne mešaj tablete. 

Posnetek z mladoletnico za volanom marice hočem videti. Ne zmoreš tega sprocesirati ?

Žal jih moram...imam pac predpisanih več različnih...Al spet ti kot policist več veš o zdravilih kot psihijatri,ki mi jih predpisujejo?

Dokazi ti enkrat nekaj....in sicer,da lahko ima izkušenj policist,ki je zadužo službeno vozilo roke iste kot so na posnetku...(verjetno si jih redno depilira in maže z bebi oljem,da ima pri 40+ rokice nežne ko bebi ritka..)

Se enkrat...je vse ostalo na posnetku REDNA PRAKSA v vaši službi in zato meniš,da ni kaznivo?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Primosio pravi:

Če so tele roke sposobne držati 9mm pištolo ali celo z njo streljati, potem se sedaj preimenujem v kugellager.

Nekje na spodnjem delu foruma je navodilo, kako to narediti. Drugače pa po uradni poti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Torej priznaš, da na posnetku ne vidiš mladoletnico za volanom marice? 

Še enkrat, nisem jaz tisti, ki bi to moral videti, to so očitno videli za to pristojni in tudi pridobili priznanje enega osumljenega in mladoletne priče in so so posledično speljali disciplinski postopek, vložili pa so tudi kazenske ovadbe. So pa roke sumljivo preveč ženske, da bi lahko bile od odraslega policista. Sploh pa, ko bi se le policisti tudi v ostalih postopkih tako ukvarjali z dokazi, npr. pri merjenju hitrosti z laserskim merilnikom hitrosti. Vem, da pravilnik ne predpisuje fotografije, če je meritev predočena storilcu takoj na kraju izmere, ampak, kjer pa piše, da je bilo izmerjeno moje vozilo. Kje je dokaz?!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

sj to pravim, je pa tut možno, da jih je mladoletnica ugrabila :P

 

Neeee :eek: Zdaj sem pa v skrbeh :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Nekje na spodnjem delu foruma je navodilo, kako to narediti. Drugače pa po uradni poti. 

??še vedno trdim, kariera stand up komika ti je garantirana...če se boš slučajno kdaj naveličal inkasantstva

Popravljeno . Popravil Primosio
  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, sesir pravi:

Borut...

Dejstva...

Mladoletnica v prostorih policije,snemaje v prostorih policije,zabavanje v času službe v uradnih prostorih,zadrževanje mladoletnika s strani uradne osebe brez obvestitve staršev oz skrbnikov...

Povrh... poizkus vplivanja na pričo...

Vse to jasno kot beli dan...Mladoletnica celo trdi uživanje alkohola in vožnjo policiskega vozila...

KAJ OD TEGA JE DOVOLJENO?

Posnetek z mladoletnico za volanom marice pokaži. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, sesir pravi:

Od 

1.mladoletnica v policiskih prostorih,brez obvestitve staršev

2.zabava,snemanje v uradnih prostorih v casu sluzbe seveda...

3.vplivanje nanjo kot na pričo

4.mladoletnica trdi da vozila se ti obregnes v njene trditve,ker ostalo redna praksa?

Posnetek mladoletnice za volanom marice pokaži. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Neeee :eek: Zdaj sem pa v skrbeh :jezik:

jaz pa bolj zato, ker so ji pustili voziti in je online objavljala dogodek na enem od družbenih omrežij :P

Sej ne vem, kdo je bolj neumen v tej zgodbi :D

ps. da sem videl objavo, iskal jo pa ne bom, mi boš moral kar na besedo verjeti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sesir pravi:

Žal jih moram...imam pac predpisanih več različnih...Al spet ti kot policist več veš o zdravilih kot psihijatri,ki mi jih predpisujejo?

Dokazi ti enkrat nekaj....in sicer,da lahko ima izkušenj policist,ki je zadužo službeno vozilo roke iste kot so na posnetku...(verjetno si jih redno depilira in maže z bebi oljem,da ima pri 40+ rokice nežne ko bebi ritka..)

Se enkrat...je vse ostalo na posnetku REDNA PRAKSA v vaši službi in zato meniš,da ni kaznivo?

Posnetek pokaži in ne to tvoje bluzenje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Primosio pravi:

Še enkrat, nisem jaz tisti, ki bi to moral videti, to so očitno videli za to pristojni in tudi pridobili priznanje enega osumljenega in mladoletne priče in so so posledično speljali disciplinski postopek, vložili pa so tudi kazenske ovadbe. So pa roke sumljivo preveč ženske, da bi lahko bile od odraslega policista. Sploh pa, ko bi se le policisti tudi v ostalih postopkih tako ukvarjali z dokazi, npr. pri merjenju hitrosti z laserskim merilnikom hitrosti. Vem, da pravilnik ne predpisuje fotografije, če je meritev predočena storilcu takoj na kraju izmere, ampak, kjer pa piše, da je bilo izmerjeno moje vozilo. Kje je dokaz?!

Torej, ni na posnetku mladoletnica za volanom marice? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Primosio pravi:

i. Vem, da pravilnik ne predpisuje fotografije, če je meritev predočena storilcu takoj na kraju izmere, ampak, kjer pa piše, da je bilo izmerjeno moje vozilo. Kje je dokaz?!

Tak je mene nategnu policist v Podčetrtku...

To trdim z 100000000%

Šel točno izmerit metre in se za vsako,res vsako poizkusal vsaj po števcu peljati 11l5km/h kot mi je bilo izmerjeno...Moj avto pa takšne hitrosti čez ovinek ni umogočal,saj so gume cvilile ze ko sem poizkusil slabih 100kmh po stevcu!Kaj so naredili s svojo lažjo? En nateg z žegnom države in daleč od reda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Primosio pravi:

Pokvarjen gramofon...

Saj je čisto enostavno. Kar se trdi, naj se pokaže. Čakam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Torej, ni na posnetku mladoletnica za volanom marice? 

seveda ne, na posnetku je Marica za volanom mladoletnice :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Torej, ni na posnetku mladoletnica za volanom marice? 

Ne puli tvojih besed iz mojih ust, se ti vidi, da si policaj. Jaz sem ti svoje napisal glede te tematike.

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Saj je čisto enostavno. Kar se trdi, naj se pokaže. Čakam. 

Posnetek si videl, roke voznice si videl, vse ostalo je prepričevanje prepričanega in kot tako popolnoma neproduktivno. Sicer pa, kdo pa si TI, da bi ti morali karkoli dokazovati, sodnik, odvetnik osumljenih....?

Popravljeno . Popravil Primosio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Posnetek mladoletnice za volanom marice pokaži. 

Dihaj....

Povej za ostalo,ce redna praksa pri vas al kaj? Dovoljeno v vaši službi to....

Ojoj ta Slovenija..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Tak je mene nategnu policist v Podčetrtku...

To trdim z 100000000%

Šel točno izmerit metre in se za vsako,res vsako poizkusal vsaj po števcu peljati 11l5km/h kot mi je bilo izmerjeno...Moj avto pa takšne hitrosti čez ovinek ni umogočal,saj so gume cvilile ze ko sem poizkusil slabih 100kmh po stevcu!Kaj so naredili s svojo lažjo? En nateg z žegnom države in daleč od reda!

V ovinku si bil izmerjen? Pokaži lokacijo, da bomo pogledali na gugl meps mesto meritve in relacijo tvoje vožnje. 

pred 2 minutami, Primosio pravi:

Ne puli tvojih besed iz mojih ust, se ti vidi, da si policaj. Jaz sem ti svoje napisal glede te tematike.

Posnetek si videl, roke voznice si videl, vse ostalo je prepričevanje prepričanega in kot tako popolnoma neproduktivno. Sicer pa, kdo pa si TI, da bi ti morali karkoli dokazovati, sodnik, odvetnik osumljenih....?

Nisi videl mladoletnico za volanom marice? Samo eno roko na volanu? 

Ne razburjaj se in raje poišči posnetek. Da boš vedel, kdo si ti. 

pred 3 minutami, sesir pravi:

Dihaj....

Povej za ostalo,ce redna praksa pri vas al kaj? Dovoljeno v vaši službi to....

Ojoj ta Slovenija..

Posnetek in ne to tvoje bluzenje. Ne zmoreš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!