Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

3 hours ago, Primosio said:

Predvsem pa si ne smes tako ozko razlagati neke dolocbe. Ob tvoji razlagi bi lahko za vse ugotovljene krsitve izdal placilni nalog komandir policijske postaje, pa tega ne dela.

Če smo čist odkriti, si to določbo ozko razlagaš ti. Ne moreš tako dlakocepiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Primosio pravi:

Če so tele roke sposobne držati 9mm pištolo ali celo z njo streljati, potem se sedaj preimenujem v kugellager.

9-ka je pokalica med pištolami.. krogličniležaj...:P

pred 9 urami, sesir pravi:

Zakaj bi pol oni drugi dan preko gsm sporočil vplivala nanjo kot pričo dogajanja?

zato , ker ima premalo šole??

pred 7 urami, Primosio pravi:

ob tvoji pameti in poznavanju bi človek mislil, da si najmanj svetovalec ministra.

njegov osebni psihiater .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, thumper pravi:

Zato , ker ima premalo šole??

Že kot nešolana mladoletnica je zmešala glave trem policistom(plus Boruttu ocitno,hehe) uh kaj bo sele s te punce,ko se izšola...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na začetek kariere bo super mestna redarka..

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/4/2019 at 7:40 AM, Kaldu said:

Za vse mlajše, nekoč je bila za službo miličnika (kasneje policista) potrebna srednja kadetska (miličniška) šola. Niso sprejeli vsakega bile so omejitve, tudi fizične.

 To je pomenilo 4 leta šolanja in življenja v internatu, ki je v sklopu šole. V celotnem šolanju je bilo dovolj časa, da so učitelji ločili zrna od plevel.  Pa še v vojsko jim ni bilo treba iti. Večina ob omembi Grmade čuti še sedaj "musklfiber".

Danes pa je to 6 mesečno šolanje na "policijski akademiji" z minimalnimi vpisnimi pogoji. Le malo je res takih, ki s srcem vpišejo to "akademijo" Večina jih vidi le sigurno službo in neomejeno oblast. Kar pride ven je popolnoma druga zgodba, kot je bilo to v preteklosti. Sem bil enkrat priča njihovemu praznovanju zaključka "šolanja". Brez vsakega problema so se iz gostilne peljali v Francija v zelo "dobrovoljnem" stanju. 

In taki naj potem delujejo skladno z zakoni.

Primerjati generacije Tacenskih kadetov z diplomiranci policijske akademije  ni mogoče.

 

To je moje osebno mnenje.

 

 

 

Bullshit. 

Sedaj pa rabis narejeno srednjo solo da gres lahko v to “akademijo”

In to niso bili nobeni diplomiranci, ampak navadni maturantje.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Zivnorc pravi:

...ekola posnetek:

10064-s.jpg.8a30d2f0150af15401ab8f8183d75400.jpg

končno posnetek mladoletnice, hvala.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 1. 2019 ob 21:54, thumper pravi:

9-ka je pokalica med pištolami.. krogličniležaj...:P

Vseeno jo je potrebno obvladati. Ni tezava v neznih rokah ampak v tehniki in usposabljanju, da jo pridobis. In tega je v policiji premalo, tiste pokalice jih ima vecina za okras. Verjemi, vem o cem govorim, sem veliko let tekmoval. In velikokrat sem bil prisoten, ko so se na streliscu usposabljali policisti. Niso krivi sami, sistem je bedast. V bistvu je situacija zalostna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, IZTOK pravi:

Vseeno jo je potrebno obvladati. Ni tezava v neznih rokah ampak v tehniki in usposabljanju, da jo pridobis. In tega je v policiji premalo, tiste pokalice jih ima vecina za okras. Verjemi, vem o cem govorim, sem veliko let tekmoval. In velikokrat sem bil prisoten, ko so se na streliscu usposabljali policisti. Niso krivi sami, sistem je bedast. V bistvu je situacija zalostna.

Se strinjam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, IZTOK pravi:

Vseeno jo je potrebno obvladati. Ni tezava v neznih rokah ampak v tehniki in usposabljanju, da jo pridobis. In tega je v policiji premalo, tiste pokalice jih ima vecina za okras. Verjemi, vem o cem govorim, sem veliko let tekmoval. In velikokrat sem bil prisoten, ko so se na streliscu usposabljali policisti. Niso krivi sami, sistem je bedast. V bistvu je situacija zalostna.

Saj jo skor ne smejo uporabit. Če pa jo lahk jih pa večina ne upa. Tist ki si upa, si pa nakoplje pizdarije. Vse je bedasto v tej državci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K pa pulcaj brez posnetka neki trdi, pa kr velja. Pa vidmo kok lazejo skos, res dobr. :slap:

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

končno posnetek mladoletnice, hvala.

Ni glih mladoletna.hehehehe.bi ji pustil da mi napise pildek za 25e?

Popravljeno . Popravil Miha1985
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DinDiin pravi:

K pa pulcaj brez posnetka neki trdi, pa kr velja. Pa vidmo kok lazejo skos, res dobr. :slap:

Bi bilo fajn, da to nekoliko obrazložiš. Prvi stavek, seveda. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Borutt said:

Bi bilo fajn, da to nekoliko obrazložiš. Prvi stavek, seveda. 

Policaj te vidi da si sel cez rumeno in ti napise kazen.

Jaz bom videl mlado dekle ki vozi marico na avtocesti in kazen bom dobil jaz zaradi krive obtozbe.. :P 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, isarajli1 pravi:

Saj jo skor ne smejo uporabit. Če pa jo lahk jih pa večina ne upa. Tist ki si upa, si pa nakoplje pizdarije. Vse je bedasto v tej državci.

Sej če pa jo (primer  Beriša) in jo tudi je upravičeno , ga država pojebe !! 

Kriminalce se ne sme dotikat (tavelike),  ljudi pa lovijo za malenkosti , kot so varnostni pas in podobne nneumnosti , tam pa striktno . 

Ampak to je višja politika, tist v patrulji je ponavadi hepanc , ki slepo sledi šefovim navodilom , ki nimajo nič z varnostjo državljanov . Tisti  , ki pa razmišlja s svojo glavo je na specializiranem tožilstvu  in čaka odpoved , tak je , no tak jaz vidim ......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, isarajli1 said:

Saj jo skor ne smejo uporabit. Če pa jo lahk jih pa večina ne upa. Tist ki si upa, si pa nakoplje pizdarije. Vse je bedasto v tej državci.

 

11 hours ago, IZTOK said:

Vseeno jo je potrebno obvladati. Ni tezava v neznih rokah ampak v tehniki in usposabljanju, da jo pridobis. In tega je v policiji premalo, tiste pokalice jih ima vecina za okras. Verjemi, vem o cem govorim, sem veliko let tekmoval. In velikokrat sem bil prisoten, ko so se na streliscu usposabljali policisti. Niso krivi sami, sistem je bedast. V bistvu je situacija zalostna.

 

 

No, men se zdi zadeva bistveno bol zalostna v ZDA, ali recumo, v Bosni. Iz Amerike se tedensko bere o streljanju folka v hrbet, kar se dogaja v banjaluki pa tud ni nit za u zgodbe o najbol skorumpirani afriški državi. Norizem. Mulca najdejo mrtvega, z frisno zbitimi zobmi, zlomleno celustjo, in stvarmi ki jih je ukradel, polcija temu rece samomor, minister pa razlaga, kako bi on to ze uredil, ce bi se kej zgodilo njegovemu sinu. Pac, iz pozicije moci grozi z zakonom ulice in obljublja linč.  

 

Sodisce  je v primru Berisha policista oprostilo. Preganjali so ga pa SVOJCI IN NE DRZAVA. A res ne locite tega? Ne gre? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

 

 

No, men se zdi zadeva bistveno bol zalostna v ZDA, ali recumo, v Bosni. Iz Amerike se tedensko bere o streljanju folka v hrbet, kar se dogaja v banjaluki pa tud ni nit za u zgodbe o najbol skorumpirani afriški državi. Norizem. Mulca najdejo mrtvega, z frisno zbitimi zobmi, zlomleno celustjo, in stvarmi ki jih je ukradel, polcija temu rece samomor, minister pa razlaga, kako bi on to ze uredil, ce bi se kej zgodilo njegovemu sinu. Pac, iz pozicije moci grozi z zakonom ulice in obljublja linč.  

 

Sodisce  je v primru Berisha policista oprostilo. Preganjali so ga pa SVOJCI IN NE DRZAVA. A res ne locite tega? Ne gre? 

Država bi morala zaščititi policista , da do tega sploh ne bi moglo pridet, ker je bilo upravičeno . A res ne gre ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Kmet2 said:

Država bi morala zaščititi policista , da do tega sploh ne bi moglo pridet, ker je bilo upravičeno . A res ne gre ?

 

Meni se zdi pomembno, de lahko vsi iscemo pravico. De imamo dostop do sodisca. Tud Berishatovi, ko so se pocutli oskodovane. Ne vem. Definitivno se postopk ne bi smel vlect 15 let. Ce bi do teh rezultatov prisli v pol leta, bi meli to debato? Policist bi v takih primerih IMO moral met tud krito pravno pomoc. A jo ima? Ne vem. Ce je nima, sramota za policijo in predvsem sindikate. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Država bi morala zaščititi policista , da do tega sploh ne bi moglo pridet, ker je bilo upravičeno . A res ne gre ?

Zaščiti tiste, katere želi in hoče. 

V tem primeru je družina tožilec, ker je takšna zakonodaja. Enako sem jaz doživel, ko ni bilo ugotovljene nobene nepravilnosti in je bil voznik sam tožilec. Se je vleklo več let. Cilj tega je denar. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Zaščiti tiste, katere želi in hoče. 

V tem primeru je družina tožilec, ker je takšna zakonodaja. Enako sem jaz doživel, ko ni bilo ugotovljene nobene nepravilnosti in je bil voznik sam tožilec. Se je vleklo več let. Cilj tega je denar. 

Ja, samo bi družina lahko tožila policijo (državo) in ne policaja (policaj ni bil tam kot "Polde" ampak ga je tja poslala služba (država)) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, franc pravi:

Ja, samo bi družina lahko tožila policijo (državo) in ne policaja (policaj ni bil tam kot "Polde" ampak ga je tja poslala služba (država)) .

lp

Tako je .. če je sodišče ugotovilo, da policaj ni storil nič nezakonitega in kaznivega, sodišče lahko dovoli le tožbo proti policiji in ne proti posamezniku ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, franc pravi:

Ja, samo bi družina lahko tožila policijo (državo) in ne policaja (policaj ni bil tam kot "Polde" ampak ga je tja poslala služba (država)) .

lp

Saj sem napisal, da je takšna zakonodaja. In nobenemu niti na misel ne pride, da bi to spremenil. Ker, kot si napisal, ni Polde, ampak policist naredil prav ali pa narobe. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!