Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred eno uro, Borutt pravi:

Saj sem napisal, da je takšna zakonodaja. In nobenemu niti na misel ne pride, da bi to spremenil. Ker, kot si napisal, ni Polde, ampak policist naredil prav ali pa narobe. 

Tako se gnila država ogne odgovornosti in preloži na posameznika , ki za njo tvega življenje ......bolanija .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Kmet2 said:

Tako se gnila država ogne odgovornosti in preloži na posameznika , ki za njo tvega življenje ......bolanija .....

Policist dela za evre, ne za drzavo.

Vec policistov umre pri opravljanju svojega dela kot gozdarjev, gradbincev, ali nenazadnje elektricarjev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, krucymucy pravi:

Policist dela za evre, ne za drzavo.

Vec policistov umre pri opravljanju svojega dela kot gozdarjev, gradbincev, ali nenazadnje elektricarjev?

policist se ne sme (se ne bi smel) odreč posredovanju oz.svojemu delu zaradi nevarnosti..vsi ostali nismo plačani za to..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, thumper said:

policist se ne sme (se ne bi smel) odreč posredovanju oz.svojemu delu zaradi nevarnosti..vsi ostali nismo plačani za to..

Gozdar se? Pa gradbinec? Elektricar za visoki napon ne gre na stango?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, krucymucy pravi:

Gozdar se? Pa gradbinec? Elektricar za visoki napon ne gre na stango?

ne se delat .. kdorkoli lahko zavrne opravljanje nekega dela če se mu zdi nevarno in ne v skladu z varnostjo pri delu.. te stopnje policist nima ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi delamo za eure:):OK:  nažalost brez njih ne gre:hmm:Pa služba gor al pa dol:mad:

Da se pa postopek o intervenciji policije vleče toliko let je pa absolutno nedopustno in kriminalno :angryrant1:veliko bolj kot streli policista na nekega osumljenca .(lump na kvadrat, sedaj bi naj pa angel bil)

Država je rekla, da policist ni kriv    in    to je to......:worship::worship::worship: konec debate  naj družina toži državo ali kogar hoče, pa še po petnajstih letih ni konca:panic: pa gdo koga v glavo jebe :angryrant1: samo za denar se gre odvetniški mafiji  in sodiščem:SSoprostite izrazom ampak tako je v resničnem živlenju:mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, krucymucy pravi:

Policist dela za evre, ne za drzavo.

Vec policistov umre pri opravljanju svojega dela kot gozdarjev, gradbincev, ali nenazadnje elektricarjev?

Kaj ti misliš , da živiš v ameriki ? za slo sigurno ne drži , ma kaj ne drži 100% ne drži !!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kmet2 said:

Kaj ti misliš , da živiš v ameriki ? za slo sigurno ne drži , ma kaj ne drži 100% ne drži !!! 

Vprasanje sem postavil. Vem da ne drzi.

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, krucymucy pravi:

Vprasanje sem postavil. Vem da ne drzi.

Nr postavljaj men vprašanj , ker nisem policaj in nimam pojma , sam policaji vse vejo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej ko bojo dobili paralizatore, bojo stavkali da bi radi dodatke kot majo elektricari? ? 

@Kmet2 zdj bote lahko z borutom skupaj imela novoletno fešto, kot en elektricar drugemu

Vse bolj amerikancom so podobni 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Borutt pravi:

Ne. Ti pokaži, ker ti trdiš. 

Tudi ti trdiš , da ni tako :jezik: dokaži .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Primosio pravi:

Ne, jaz že vem, tebe pa zanima, zato se potrudi.

Pokaži, kar trdiš. 

pred 40 minutami, Kmet2 pravi:

Tudi ti trdiš , da ni tako :jezik: dokaži .

Nekdo trdi, da je nekaj napisano in ne pokaže. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavad je tko ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami pussiji, noben ga ne pokaže :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez dan - "božično jutro" ni noč - na kolesu ne rabiš luči.. 

če je tema mora biti tudi konj z jezdecem svetlobno označen , ko je na javni površini..

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, thumper pravi:

če je tema mora biti tudi konj z jezdecem svetlobno označen , ko je na javni površini..

 

Ni logično?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, gusar pravi:

A je teb sploh kaj logično?

Da mora vsak,ki ni pesec v prometu uporabljati luč in biti osvetljen,vsak pešec pa odsevna telesa?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve, kako je z nadgradno prikolice? Imam namen kupit navadno keson prikolico do 750kg in bi jo nadgradil z ogrodjem/boxom "domače" izdelave , ker original so vse prenizke za 950ADV :D

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, miklavc pravi:

Kdo ve, kako je z nadgradno prikolice? Imam namen kupit navadno keson prikolico do 750kg in bi jo nadgradil z ogrodjem/boxom "domače" izdelave , ker original so vse prenizke za 950ADV :D

Hvala!

mogoče bo kaj tule. Sicer pa če je prikolica homologirana oziroma ima tablico, neka nadgradnja (sploh snemljiva) ne bi smela biti problem. Vsaj kar smo mi v službi, pa tudi jaz prevozili prikolic, katerim je bila dodana "streha" se ni nikoli nihče okrog tega sekiral.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, miklavc pravi:

Kdo ve, kako je z nadgradno prikolice? Imam namen kupit navadno keson prikolico do 750kg in bi jo nadgradil z ogrodjem/boxom "domače" izdelave , ker original so vse prenizke za 950ADV :D

Hvala!

Dve varianti sta; ena je snemljiva nadgradnja, kot jo izdelujejo proizvajalci prikolic in se jo enostavno natakne v za to namenjene nosilce stranic in zanjo ne potrebuješ ničesar oziroma ne gre za predelavo in narejena fiksna nadgradnja, katera je predelava in je zanjo potrebna posamična odobritev predelanega vozila. Pri prvi varianti moraš paziti na največjo dovoljeno maso, da jo ne prekoračiš, ko prevažaš motor, za kar bi jo uporabljal ter pri drugi varianti boš imel uradno manjšo nosilnost, kot tudi v prvi varianti, ker gre za lahki priklopnik, kjer si omejen s 750 kg največje dovoljene mase in vsako dodajanje nečesa, v tem primeru nadgradnja, niža nosilnost. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!