Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Glupost in pobiranje denarja, če bi šlo za varnost bi pike zadostovale,vsak se bolj boji izgubit izpit, kot plačat kazn. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, isarajli1 pravi:

Glupost in pobiranje denarja, če bi šlo za varnost bi pike zadostovale,vsak se bolj boji izgubit izpit, kot plačat kazn. 

Vse je v naprej znano .. torej .. ne telefonirat med vožnjo ... najbolj jih s tem zajebeš :P 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Ukrep je vzgoja in razumevanje nevarnosti s takim početjem, kazen bolj malo pripomore.

...

Vzgojo in razumevanje si dobil že v avtošoli. Razen, če misliš, da ti mora vsakdo v vsakem trenutku govoriti kaj in kako se moraš obnašati v prometu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, isarajli1 pravi:

Glupost in pobiranje denarja, če bi šlo za varnost bi pike zadostovale,vsak se bolj boji izgubit izpit, kot plačat kazn. 

Boli državo za varnost. To bi pa že lahko vedel. 

Bolj me skrbi, ker se vsi bojijo kazni, ne pa posledic svojega ravnanja oziroma se sploh ne zavedajo, da se lahko nekaj zgodi zaradi njihovega ravnanja. 

pred 17 minutami, maus pravi:

Vse je v naprej znano .. torej .. ne telefonirat med vožnjo ... najbolj jih s tem zajebeš :P 

Še tisti z izpiti tega ne vedo. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Vzgojo in razumevanje si dobil že v avtošoli. Razen, če misliš, da ti mora vsakdo v vsakem trenutku govoriti kaj in kako se moraš obnašati v prometu. 

da, kot navigacija, zavijte levo zavijte desno ,znak STOP ustavite se, dajte smernik ko zamenjate vozni pas, poglejte levo in desno vsaj 3x preden se vključite na prednostno cesto (da 3x in ob morebitni napaki ali spremembi situacije zavirajte na polno)  itd...marsikomu bi moralo tako govoriti..pa jim ne :(

In ti garantiram, bi delovalo!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

da, kot navigacija, zavijte levo zavijte desno ,znak STOP ustavite se, dajte smernik ko zamenjate vozni pas itd...marsikomu bi moralo tako govoriti..pa jim ne :(

 

Si napisal, kot, da si izpustil teoretični del in s tem učenje vseh znakov in predpisov ter vozil po navigaciji brez inštruktorja v avtu. Prihodnost je veliko bližje, kot si mislimo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Si napisal, kot, da si izpustil teoretični del in s tem učenje vseh znakov in predpisov ter vozil po navigaciji brez inštruktorja v avtu. Prihodnost je veliko bližje, kot si mislimo. 

obnova teorije in zavedanje da si v prometu se z leti izgubi.

Nazaj se najde če veliko voziš, ker si prisiljen proučevati lastne in napake drugih, v tem primeru niti ne rabiš navigacije ampak kliker v glavi ki ti brni par osnovnih nasvetov. Le ti pa se začno kot vse reklame, po tv, javnih občilih, oglasnih tablah itd.

Če te vprašam, kateri pralni prašek je najboljši, katera zobna pasta..boš taj ustrelil odgovor. Zgolj slučaj ,ali vzgoja (beri manipulacija)

Sem prepričan da veš celo odgovor, kateri pralni prašek je najboljši za barvno perilo (da belo ostane belo in črno črno) :P

Enako je z vzgojo. ¸1000 in 1x ponovimo vsem 3x poglej ne spreglej, pa bo par % manj nesreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Se bojim , da boš tudi to obesil na klin , ko boš srečal kakšno neumno žival :jezik:

Brez skrbi, ogledalom se skrbno izogibam ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, maus said:

Vse je v naprej znano .. torej .. ne telefonirat med vožnjo ... najbolj jih s tem zajebeš :P 

Narobe. Jaz vsem pravim naj cimvec telefonirajo, da pozornost preusmerijo iz mojega nehomologiranega izpuha in zmigavcev...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

obnova teorije in zavedanje da si v prometu se z leti izgubi.

Nazaj se najde če veliko voziš, ker si prisiljen proučevati lastne in napake drugih, v tem primeru niti ne rabiš navigacije ampak kliker v glavi ki ti brni par osnovnih nasvetov. Le ti pa se začno kot vse reklame, po tv, javnih občilih, oglasnih tablah itd.

Če te vprašam, kateri pralni prašek je najboljši, katera zobna pasta..boš taj ustrelil odgovor. Zgolj slučaj ,ali vzgoja (beri manipulacija)

Sem prepričan da veš celo odgovor, kateri pralni prašek je najboljši za barvno perilo (da belo ostane belo in črno črno) :P

Enako je z vzgojo. ¸1000 in 1x ponovimo vsem 3x poglej ne spreglej, pa bo par % manj nesreč.

Poznaš predpise? Vsaj približno? Sedaj pa napiši, katere kršiš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Poznaš predpise? Vsaj približno? Sedaj pa napiši, katere kršiš. 

tiste ki hočem :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, isarajli1 pravi:

Glupost in pobiranje denarja, če bi šlo za varnost bi pike zadostovale,vsak se bolj boji izgubit izpit, kot plačat kazn. 

Tudi radarjev ne bi potrebovali . Tam kjer so nevarne točke in objestneži postaviš ležeče policaje, ko bo prvi ostal brez prve preme ne bo več nikoli tam po gasu . 

Keč je samo v tem , da za postavitev oz. izgradnjo omenjenega treba dati sredstva , nazaj pa ne prikaplja nič in to je seveda nespametno za naše posrance v parlamentu . 

Za varnost postavljajo radarje na točkah , kjer ni nesreč in nevarnosti ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, DAMI34 pravi:

tiste ki hočem :ras:

Sem vedel, da ne boš razumel. 

Vprašanje je bilo, kaj kršiš oziroma kaj zavestno kršiš. Ker, če poznaš predpis, se zavedaš posledice kršenja le-tega. Zdaj ali je posledica kršenja kazen ali karambol, je pa druga stvar. Glavno je, da se vsakdo zaveda, kaj kršitev lahko prinese. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Sem vedel, da ne boš razumel. 

Vprašanje je bilo, kaj kršiš oziroma kaj zavestno kršiš. Ker, če poznaš predpis, se zavedaš posledice kršenja le-tega. Zdaj ali je posledica kršenja kazen ali karambol, je pa druga stvar. Glavno je, da se vsakdo zaveda, kaj kršitev lahko prinese. 

se vidi da ti mene ne razumeš, kaj hočem povedati o vzgoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, Kmet2 said:

Tudi radarjev ne bi potrebovali . Tam kjer so nevarne točke in objestneži postaviš ležeče policaje, ko bo prvi ostal brez prve preme ne bo več nikoli tam po gasu . 

Keč je samo v tem , da za postavitev oz. izgradnjo omenjenega treba dati sredstva , nazaj pa ne prikaplja nič in to je seveda nespametno za naše posrance v parlamentu . 

Za varnost postavljajo radarje na točkah , kjer ni nesreč in nevarnosti ........

Kaj pa ti ves!! Radarje se pa ja potrebuje! Ne mores postaviti lezecega policaja na Bledu, v smeri proti Lescam,   na 100m od zadnje hise in do oznake konec naselja. Pa se pespot je fizicno (5m) locena. Noben ne bi dal dovoljenja za policaja... Za radar pa ni treba, se priporocljivo je, ker fajn kasira!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Kmet2 pravi:

Tudi radarjev ne bi potrebovali . Tam kjer so nevarne točke in objestneži postaviš ležeče policaje, ko bo prvi ostal brez prve preme ne bo več nikoli tam po gasu . 

Keč je samo v tem , da za postavitev oz. izgradnjo omenjenega treba dati sredstva , nazaj pa ne prikaplja nič in to je seveda nespametno za naše posrance v parlamentu . 

Za varnost postavljajo radarje na točkah , kjer ni nesreč in nevarnosti ........

Radarji so, da se prehitre sankcionira. Ali bi raje nagrajevali tiste, ki vozijo točno po omejitvi? Ker vožnja pod omejitvijo je pač oviranje. Mogoče bi jih pa res morali ukiniti. 

Glede hitrostnih ovir je tako, da jih marsikje zahtevajo, ker naj bi tujci noreli mimo njihovih hiš. Ko se jim predstavi zadeva in predlaga začasne hitrostne ovire (odstranljive), so oni proti in hočejo stalne. Ni problema. Se asfaltira tista bunka in naj uživajo. Pa je že čez mesec problem, ker preveč tresejo, ker je preveč hrupa, ko gredo vozila čez, ... In bi jih radi umaknili. Pa je spet strošek. Da ne pozabim; ne norijo tujci, ampak tiste buče, ki zahtevajo hitrostne ovire in za vse krivijo tujce. Verjetno si razumel, da sredstva so in, da to po večini financirajo občine same. Problem je v ljudeh, ker bi radi vse počeli po svoje in brez omejitev letali sem ter tja. 

Radarje se postavi tja, kjer je z njimi mogoče delati. In niso za varnost, kot pišeš, ampak za ugotavljanje prekoračitev, kot sem že tisočkrat napisal. 

Zdaj pa napiši, kje so te točke, kjer so prometne nesreče in nevarnosti. Da potem skupaj ugotovimo, kaj bi bilo za narediti. 

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

se vidi da ti mene ne razumeš, kaj hočem povedati o vzgoji.

Sem ti že napisal, da si bil v avtošoli. Torej si imel vzgojo. Mogoče hočeš povedati, da si pozabil predpise in znake? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Borutt pravi:

 

Sem ti že napisal, da si bil v avtošoli. Torej si imel vzgojo. Mogoče hočeš povedati, da si pozabil predpise in znake? 

jaz sem ti pa nekaj drugega napisal. Jaz o hruškah ti melonah, super kompot :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

jaz sem ti pa nekaj drugega napisal. Jaz o hruškah ti melonah, super kompot :P

 

Še vedno ne napišeš, kakšno vzgojo bi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Borutt said:

Še vedno ne napišeš, kakšno vzgojo bi. 

Trdo, jaz glasujem za trdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi po vseh letih uslišali krajane in nardili krožnega, tega nebi doživel. Tam baje poka zelo pogosto. Malo nižje, na koncu naselja pa škifi veselo kasirajo v pregledni ravnini. Pa saj vsi vemo, kako to gre. 

IMG_0007.jpg

20190114_202042.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, isarajli1 pravi:

Če bi po vseh letih uslišali krajane in nardili krožnega, tega nebi doživel. Tam baje poka zelo pogosto. Malo nižje, na koncu naselja pa škifi veselo kasirajo v pregledni ravnini. Pa saj vsi vemo, kako to gre. 

IMG_0007.jpg

20190114_202042.jpg

Iz teh slik ni nič videti, za kakšno situacijo gre. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Iz teh slik ni nič videti, za kakšno situacijo gre. 

Tud če bi ti poslal iz kraja, nebi blo nič drugač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Še vedno ne napišeš, kakšno vzgojo bi. 

Kazen ne reši ničesar. Prevzogoja in ozaveščanje. Po nekaterih državah sveta... večinoma tam kjer je kokr toliko urejeno za vse stvari ... vrtijo oglase o nesrečah in posledicah po TV. In na oglasnih panojih. Pr nas pa na panojih "nage babe"...  Je pa jeba, ker tega ne moreš doseči čez noč, ampak traja. Lahko tudi generacije...

Bom dal samo en primer. Če bi se tole vrtelo 5x na dan po TV  med dnevnikom, vremenom, pa zaljubom ljubezn... Bi lahko kmalu policaji delali, to kar bi morali.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Andrejcer pravi:

Uro in pol dolg postopek zaradi table, na kateri je otrok pred mamo, namesto mama pred otrokom: https://www.vestnik.si/otroci-so-bili-izmuceni-in-lacni-6645493

To pa res ni bilo potrebno, sploh v primeru, kot je v vsebini povezave opisan.

Kaj pa se lahk pričakuje od neizobraženca z pooblastili s katerimi se počuti filmska faca ? Kreten, ki nima dovolj pik, pa še te drugim piše. Ampak, počaki na odg zagovornika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!