Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 26 minutami, Borutt pravi:

tebe pa mene ne bi mogel za lase vleč :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Borutt pravi:

Svašta...

Zato blo v Jugi ok...taki so bli a so jih določeni policisti kasneje nalozili v marico,risali osmice in noreli...na postaji pa so jih se dobli z mokrimi brisacami...

In takšnih omejence iztrebili? Očitno ne vseh....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, maus pravi:

se vsaj javno piše, včasih še tega ni blo .. torej .. viden napredek ;) ... vasih so vse zataškali .. zdj je to že praktično nemogoče ... tudi sami ne želijo takih ljudi v svojih vrstah ;) 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/pridrzani-ljubljanski-kriminalist-naj-bi-tajne-podatke-izdajal-kriminalcem.html

večinoma ne želijo imeti v svojih vrstah takih, ki želijo nekaj dobrega narediti.. delo kriminalistov je lahko včasih na sami meji zakona ko se preiskuje težka kriminalna dejanja in združbe - kar mamilarska mafija je..

ko se kriminalist preveč in s pravimi ter resničnimi dokazi preveč približa dilerjem , ki zalagajo politike se mu zelo hitro zgodi prikriti ali kar je še huje javni linč..

pred 4 urami, vandrovec pravi:

Ali pa so sodobni policaji preslabotni in premehkužni...včasih so bili policaji taki, da si se jih že od daleč bal...pa ženske ne sodijo ravno med policaje? B)

tisto so bili miličniki ..jih ne rabiš žalit..

pred 4 urami, sesir pravi:

Svašta...

Zato blo v Jugi ok...taki so bli a so jih določeni policisti kasneje nalozili v marico,risali osmice in noreli...na postaji pa so jih se dobli z mokrimi brisacami...

In takšnih omejence iztrebili? Očitno ne vseh....

miličniki .. mokrimi brisačami povaljanimi v mivki...   pa dej že normalno pisat .. :naughty:

 

 

 

je pa res škoda , da je zmeraj več dandanašnjih uslužbencev policije nepismenih...ok ne znajo brati.. pa amnezija jih daje..saj ni čudno - verjetno so vsi že navlečeni od alzheimerja k so tik pred penzijo..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So že mučke v MB.

Kdo bo varoval fanta, ki sta dala R.M. pihat, je bilo včeraj po TV...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

So že mučke v MB.

Kdo bo varoval fanta, ki sta dala R.M. pihat, je bilo včeraj po TV...

upam, da vse povesta, če se na koga izvaja pritisk :mad: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

So že mučke v MB.

Kdo bo varoval fanta, ki sta dala R.M. pihat, je bilo včeraj po TV...

Kakšne mučke? Nisem gledal TV. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Kakšne mučke? Nisem gledal TV. 

Sej ti itak vse veš:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Kakšne mučke? Nisem gledal TV. 

Baje...ko sta ga ustavila sta rekla:

o oprostite, to ste vi gospod, kr naprej pa srečno vožnjo.

In baje jim je odvrnil:

aaaaaaaa ddeeeeeeeej, dej mi piiiihat, narediiii svojeeee deloo hik, kot se zagre :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

So že mučke v MB.

Kdo bo varoval fanta, ki sta dala R.M. pihat, je bilo včeraj po TV...

Ja sama sta kriva zakaj pa vestno opravljajo sluzbo,kljub temu,da je stavke konec...

...mladoletnico bi poleg mela bi bil problem resen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DAMI34 pravi:

Baje...ko sta ga ustavila sta rekla:

o oprostite, to ste vi gospod, kr naprej pa srečno vožnjo.

In baje jim je odvrnil:

aaaaaaaa ddeeeeeeeej, dej mi piiiihat, narediiii svojeeee deloo hik, kot se zagre :P

 

baje je bejžu :P ... pa sta ga ujela in je reku .. alo .. pa vidva vesta kdo sem jaz ... zdele vaju bom prijavu, pa jima je verjetn film poču in sta opravila postopek :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, maus pravi:

baje je bejžu :P ... pa sta ga ujela in je reku .. alo .. pa vidva vesta kdo sem jaz ... zdele vaju bom prijavu, pa jima je verjetn film poču in sta opravila postopek :P 

no, mene je v vojski zacinkal, da se kao preveč grupišem sa vojskom :P

od takrat nisem njegov ljubitelj :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

no, mene je v vojski zacinkal, da se kao preveč grupišem sa vojskom :P

od takrat nisem njegov ljubitelj :D

 

ej .. to je že na osebni bazi :P

takrat bi ga ćebovao in bi mel zdaj verjetn mir .. torej, ti si kriv, ker nisi akcija reakcija storu :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

ej .. to je že na osebni bazi :P

takrat bi ga ćebovao in bi mel zdaj verjetn mir .. torej, ti si kriv, ker nisi akcija reakcija storu :huh: 

sjebo sam ga na vežbama, pa se skino prije njega, lizauca :P

Je že ta pravi patron, tako da vse verjamem, kar povejo, noooot :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Bmflar pravi:

Telefon med vožnjo je nacionalni šport :cry:

Photo 12-02-2019, 07 07 01.jpg

Mogoče mi ne vemo,ko smo stari...ker zdaj  imajo vsi gsm v rokah in mogoče postalo to obvezno,kot včasih prepasat,potem še luči,mogoče zdaj gsm v roki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Bmflar pravi:

Telefon med vožnjo je nacionalni šport :cry:

Photo 12-02-2019, 07 07 01.jpg

Šport je dobra stvar. Tole je bolezen, ki je že kar na ravni epidemije. 

Popravljeno . Popravil Primosio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih grem čez cesto (ulico) izven prehoda za pešce pa me zanima ali še velja prepoved prečkanja do 100m od prehoda (to je bilo v mojih mladih letih). Zanima me tudi, kako ocenim koliko je 100 m, saj nisem geometer po izobrazbi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Darko3g pravi:

Včasih grem čez cesto (ulico) izven prehoda za pešce pa me zanima ali še velja prepoved prečkanja do 100m od prehoda (to je bilo v mojih mladih letih). Zanima me tudi, kako ocenim koliko je 100 m, saj nisem geometer po izobrazbi?

pri kakšni sredinski črti bi ti želel prečkat cesto?

baje dvojne neprekinjene ne smeš prečkat v nobenem primeru.

ocena je tvoja. meter pa policajev . na oko pa nihče ne more točno trditi je ali ni 100m .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mestne ulice, ki običajno niso širše od 10 m.

Vem da je meter policajev ampak ali lahko od mene kdo zahteva, da vem koliko je 100 m na oko, oz. kako naj vem, kdaj sem prečkal po predpisih, da ne bom kaznovan (naj grem do prehoda, izmerim razdaljo in če je večja od 100 m, grem nazaj in prečkam)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Darko3g pravi:

Mestne ulice, ki običajno niso širše od 10 m.

Vem da je meter policajev ampak ali lahko od mene kdo zahteva, da vem koliko je 100 m na oko, oz. kako naj vem, kdaj sem prečkal po predpisih, da ne bom kaznovan (naj grem do prehoda, izmerim razdaljo in če je večja od 100 m, grem nazaj in prečkam)?

Saj pa nihce ne zahteva nič od tebe....le v prekrsku nisi,ce preckas cesto vec kot 100m od prehoda in to pac lenuhe se kaznuje...ce pa do prehod ze na oko 200m pac nekaznovano gres preko ceste...

FB_IMG_1548504058617.thumb.jpg.652fb75ef4b16c094b589bf63aa47ef5.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečal včeraj popoldne letečmana na stari primorki proti črnemu kalu, on iz nasprotne smeri. Sem najprej mislil da maha češ "upočasni" ker po tistih ravninah ponavadi grem 130/140 da čimprej mine, sta bla pa 2 v sedlu in pač moto pozdrav :D nisem navajen policajev takole pa sm se vseen mal zamislu

aja ta tema nima veze z motorizmom.. nevermind ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bil borutt on zida škarpo..toplo je,jebiga...

P.s

Ugotovu zakaj borutt sam zido škarpo...in sicer ko majsta vprašu in mu ta povedal ceno je Borutt na veliko zacel jamrat....Majster pa mu je reku ne gradi pa bo zastonj ali pa sam gradi....in tako je policista Boruta dolotelo,da je izkusil kako je vihteti kramp..  

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!