Skoči na vsebino

KTM servisi/prodaja/poprodajna podpora/splošno


matooooo

Priporočene objave

Tvoja stvar:P samo pol ne jokcaj tule po forumu. Ali pa daj tvoji da to z njimi uredi, bos mel zrihtano v rekordnem casu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, IZTOK pravi:

Tvoja stvar:P samo pol ne jokcaj tule po forumu. Ali pa daj tvoji da to z njimi uredi, bos mel zrihtano v rekordnem casu.

kdo jokca? Zlo rad mi pametno svetuješ, a svojih problemov ne moreš urediti na način kot ga meni svetuješ :D

Če pa že govorimo o jokcanju, mar misliš, da je jokcanje tebi namenjeno? Mi boš rešil problem?

Veliko bolje bi bilo, če bi me pustil da se izjočem na prava ušesa in uredim probleme, ki me pestijo, sicer pa...ni vsako pisanje jokcanje, mogoče je samo poročilo o situaciji. Sam to je težko razumet mar ne. Če prebereš malo nazaj sem samo nekaj "pizdil" nad tem, da pač moram 2x na vpoklic. Paniko/raznorazne tehnike/svetovanja/odvetniki si privlekel ti, s tem, da še vedno nisem prebral, katero podjetje (naziv podjetja in blagovne znamke motocikla) ti pride iskat moped, uredi vpoklic ali garancijo ter pripelje nazaj. Res me zanima, ker bom potem naslednjič tam kupil motor :P

Drugače pa, vsaj zaenkrat, razen da ima KTM malce slabše razvejano servisno mrežo, da premium produkti trpijo za napakami netestiranj, jim dejansko nimam kaj očitati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam marsikateri problem, z motorjem ga nimam, nimam kaj urejat. Nima smisla naprej razpravljat, tvoj motor  in tvoji problemi:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, IZTOK pravi:

Mam marsikateri problem, z motorjem ga nimam, nimam kaj urejat. Nima smisla naprej razpravljat, tvoj motor  in tvoji problemi:P

hvala :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotel že zdavnaj napisat (delam v prodaji, pa so mi stvari jasne) neko izjavo, moralo, dejstvo, ki mora prodajalca/uvoznika zanimati in sicer:

ni štos kateri moped sedaj vozim, to je tako ali tako KTM, drugače ne bi tule kracal, štos je kateri bo moj naslednji moped.

Na tem se gradi strategija, povečanje prodaje itd.

V kolikor bo Dami (ali kdo drug od sedanjih lastnikov) naslednji moped vzel druge znamke, pomeni da KTM samo caplja na mestu, pa neglede, koliko fensi in super motorčke delajo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakih 600km odzračim ročico sklopke :(

swašta

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet:

FRONT BRAKE SWITCH ERROR....Jebo me Ktm da me jebo. Dragi moji, jaz ne vem... ampak je ni fure daljše od 500km, da ne piše ERROR. Sicer se pojavi, pa zgine...ampak jebiga, očitno stikalo na ročici ali pa precvikan kabel.

ŽALOSTNO zelo žalostno.

Lokacija, Orebič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Ne morem verjet:

FRONT BRAKE SWITCH ERROR....Jebo ne Ktm da ne jebo. Dragi moji, jaz ne vem... ampak je ni fure daljše od 500km, dai ne piše ERROR.

ŽALOSTNO zelo žalostno.

Lokacija, Orebič.

poglej bremz luči, če ti morda gori nonstop = sprednje stikalo na ročki za bremzo

boš me moral poslušati in nabavit kabl za diagnostiko :) da boš sproti na telefonu gledal napake

Popravljeno . Popravil Snecer
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mikrostikalo, ali kabl sem že napisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nekak vesel,da nisem kdaj dal 20.000 eu za motor...pa jz nisem rabu tuk šravfat sfriziran apn,ki je non stop crkaval a absolutno manj kot tvoj dami...Prodaj in kupi kawasaki h2 SX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste sedaj ugotovili kako je z servisi? Za BMW sem zadovoljen, cene pooblaščencev niso pretirane, izbire je dovolj. Konkretno me trenutno najbolj zanima 1090R ali 1290R ADV, sicer ne takoj, ampak počasi bi si enega omislil. Eni pravjo da bognedaj KTM ker se jim jebe če maš probleme :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, sesir pravi:

Sem nekak vesel,da nisem kdaj dal 20.000 eu za motor...pa jz nisem rabu tuk šravfat sfriziran apn,ki je non stop crkaval a absolutno manj kot tvoj dami...Prodaj in kupi kawasaki h2 SX

Nope, ne bom prodal :P

zgleda, da ne jebe stikalce na ročici, ki je umazano, pa se zabije, ali pa slabo skače. Napaka se pojavi, pa čez čas izgine.

IMG_20180429_105033.thumb.jpg.af38513b959e492249141ce0c2744b5e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Snecer said:

boš me moral poslušati in nabavit kabl za diagnostiko :) da boš sproti na telefonu gledal napake

Sam sem 14 dni nazaj na mojem sprobaval kabel za diagnostiko in Bluetooth adapter z različnimi programi pa ga motor ni spustil skozi. Mislim, da bi bil pri Damiu enak problem. Pri novejših KTMih sam doma ne moraš narediti nič.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snecer pravi:

kar 5 vrstic ma :)

In 4 prazne...moraš gledati pozitivno :D

najbolj se userjem ko pokaže na displeju trikotnik, v njem pa veeeelik klicaj. Šele potem se oddahnem, ko preberem "low fuel" :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Snecer said:

torque pro, android?

Majster je imel več programov na telefonu pa nobenega ni sprejelo.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/29/2018 at 1:10 PM, Nightmare said:

Majster je imel več programov na telefonu pa nobenega ni sprejelo.

 

 

Lp, Samo

Dvomim da je diagnostika kakorkoli "zaklenjena"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, imaging said:

Dvomim da je diagnostika kakorkoli "zaklenjena"

Hja... Tudi na sami strani kjer prodajajo kabel in propagirajo programe za delo z njimi piše, da ne podpira Duka 4. generacije.

Sedaj v čem je problem pa ne vem.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Internetno znanje" pravi, da imajo novejši nekakšen dvojni sistem in s starim kablom in programi ne gre. Bodo pa verjetno hitro pogruntali kaj je potrebno, samo bo to potem spet dodatna "investicija" .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Duke 4 je na sceni že od 2012 pa da do sedaj niso naredili zadeve, ki bi delala... Kmalu niti ne bo več aktualno.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 4. 2018 ob 20:31, DAMI34 pravi:

Ne morem verjet:

FRONT BRAKE SWITCH ERROR....Jebo me Ktm da me jebo. Dragi moji, jaz ne vem... ampak je ni fure daljše od 500km, da ne piše ERROR. Sicer se pojavi, pa zgine...ampak jebiga, očitno stikalo na ročici ali pa precvikan kabel.

ŽALOSTNO zelo žalostno.

Lokacija, Orebič.

Škoda k ne spremljam dovolj forum, bi te lohk z aprilijo domov vleku. :D

Sva bla v istem okolišu. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Spasky pravi:

Škoda k ne spremljam dovolj forum, bi te lohk z aprilijo domov vleku. :D

Sva bla v istem okolišu. ;)

Ne, ne, ni bilo nič narobe, sam moped teži za vsak qurac...sej veš ko prebereš front brake...pol se pa srce ustavi....šele nato sem prišel do swiča :D

V bistvu je bilo stikalo na ročici verjetno toliko zamazano, da je slabo vn skakalo. Mušice, mana z dreves itd...tako, da problem mi je javljalo občasno, potem se je pa sama napaka zbrisala.

Sedaj sem očistil, dela ok, preverim samo še na servisu a je pri SDje fiksno pritrjeno ali ima malce lufta kot na mojem.

Za sklopko pa bom zahteval v sklopu podaljšane garancije zamenjavo ročice, ker se mi res ne da odzračevat vsakih 500-1000km.

pred 26 minutami, Nightmare pravi:

Tudi Duke 4 je na sceni že od 2012 pa da do sedaj niso naredili zadeve, ki bi delala... Kmalu niti ne bo več aktualno.

 

 

Lp, Samo

Kar prebiram tuje forume o SDGT, ni še nihče nič izzumil. Še vedno tudi ni podatka ali je dogle za exhaust loputo ok ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Nightmare pravi:

Tudi Duke 4 je na sceni že od 2012 pa da do sedaj niso naredili zadeve, ki bi delala... Kmalu niti ne bo več aktualno.

 

 

Lp, Samo

Mogoče kakšen "copy rights" ? V današnjih časih nič neobičajnega.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, franc pravi:

Mogoče kakšen "copy rights" ? V današnjih časih nič neobičajnega.

lp

Elektronika se vedno bolj zaklepa. Nekaj zaradi kompleksnosti/varnosti (nočeš da ti nekdo po ABS modulu čara nekaj po svoje), nekaj zaradi želje po obvladovanju trga/poprodajnih storitev. Zaenkrat so alternativa starejši/preprostejši modeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!