Skoči na vsebino

KTM servisi/prodaja/poprodajna podpora/splošno


matooooo

Priporočene objave

1190 vem da leti preko 250km/h, SDGT tudi, za 1290adv bi morali pa lastniki kaj povedati, čeprav ne razumem točno, a to so blokirani ali samo homologirani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

1190 vem da leti preko 250km/h, SDGT tudi, za 1290adv bi morali pa lastniki kaj povedati, čeprav ne razumem točno, a to2018blokirani ali samo homologirani?

1090r cca 8000 obratov in 206-207 km/h prekine  elekt.(zelo nežno brez cukanja)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, CeneR pravi:

1090r cca 8000 obratov in 206-207 km/h prekine  elekt.(zelo nežno brez cukanja)

 

uf...vsaka 600ccm jajca letijo 220km/h. No ja, že vedo zakaj.

Gume, voblanje...

pa v tole temo sem premaknil, ker je več modelov ktm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že 1190 ima homologirano brzino 250, števec meni sicer pokaže več kot 20km/h več od tega. Je pa verjetno precej optimističen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
pred 55 minutami, Vito23 pravi:

Se strinjam ampak KTM aplikacijo moraš pa kupit je tako?

ne, vsaj kar vem. Novejši modeli 2019 dalje imajo to v defoltu.

@Vito23da ne smetim brezveze GS teme.

KTM ima app Myride app

 

 

Več info bi lahko dal kak lastnik, @gasperX, @Frenk 67...itd

o sami navigaciji:

cena sicer 7,99€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup ktm my ride app je treba kupt stane pa pomoje 8€ ce se prov spomnem, sm ze pozabu pa kr fajna je. Nalozis app, si zdavnlodas karte in je kul.... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni, 

Zanima me če mi lahko kdo pove kataloško številko od federce za avtomatski dekompresor na motorju ktm sxf 450 letnik 2010. 

Lp Zavec 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zavec pravi:

Pozdravljeni, 

Zanima me če mi lahko kdo pove kataloško številko od federce za avtomatski dekompresor na motorju ktm sxf 450 letnik 2010. 

Lp Zavec 

bo kar tule prava tema za vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A je kdo ze dobil na zadnjem disku kej vecji luft? Da kr posteno klika na mestu, ko bremzo zahodis? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo, reseno. Nov disk. ?? Pa delovna ura je sla za 30% gor. ? Bo treba nazaj na Yamaho. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...castrol power 1 racing 10w 50 sem videl na računu vliva pooblaščeni nemški serviser v 1090...jaso ma2 ustreza... 

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

1 servis. 158 evričev.

Ja, je dražje kot kawasaki, ma do 30kkm, ne bo večjih stroškov (vsaj upam, oziroma krije garancija). Lahko pohvalim fante pri Selesu. Kar se dogovoriš, to je opravljeno in v roku kot je dogovorjeno. Garancija na stikalo zavore je tudi odpravljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Drago leto na jesen bom verjetno zamenjal za GT,potem bomo lahko skupaj resevali reklamacije in hvalili KTM.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, luxsa pravi:

Drago leto na jesen bom verjetno zamenjal za GT,potem bomo lahko skupaj resevali reklamacije in hvalili KTM.

a je problem, ktm jih vsaj rešuje, ti pa res nimaš daleč do servisa. Pa počak ker 2022 bo nova verzija GTja, po vzoru sedanjega SDja

ps. jaz sem šel kupit H2SXa, domov sem pa prišel s 790 adv. In veš kaj, ni mi žal. Se kar zabavam v okviru mojega znanja. Tako lahko, kot se sedaj peljam po šoderčku, se nikol nisem. In šele sedaj vidim, kako sem se prej jebal, ko sem z mojima čelotoma lazil po Bosni in drugje.

Že delam plane in lokacije, kam vse moram it, do katerih jezer, katere makedamske cestice itd..

In ko smo ravno pri kovčku, ravno zaradi terena, sem hotel dati dobro vpetje kufra. Sam nosilec je cca 40€+plata 32€. Lahko bi kar obstoječ plastičen nosilec zvrtal pa plato gor nabil, pa se mi ni zdelo dovolj trdo, oziroma sem se bal, da bo kufr plastiko zlomil.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, luxsa pravi:

Verjetno ga bom vzel v D,zna bit ene 1500eur cenejsi pa se trgovino in servis imam 5km stran.

Da ne smetiva po temi 790...

Kjerkol, o cenah nimam pojma, pravim, da se ti splača počakat verzijo 3.0. Bo precej spremenjen, ne vizuelno ampak agregat, okvir in ostalo.

Bo pa 2.0 verzija sigurno kake 2 jurčka cenejši od 3.0 in to nov, ko bo razprodaja zalog.

https://riders.drivemag.com/news/spy-shots-2021-ktm-1290-super-duke-gt-spotted/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, luxsa pravi:

Ce pogledas na Mototref Balog Holzkirchen ima precej nizje cene kot pri nas.

Gledam ravno cene... sicer za 690 enduro... so si cene novih kr zelo enake Slovenija/Avstrija/Nemcija  pr 1290 SAR so cene ze mal drugacne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do tega Baloga grem dostkrat mal pogledat kaj ma pa po kolk ko sem gor,je ene 5 km stran pa se prjatu od soseda pa grem mal kibicerat,cene za GT al pa za ADV so sploh konc leta za mopede iz zaloge kar ugodne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!