Skoči na vsebino

KTM servisi/prodaja/poprodajna podpora/splošno


matooooo

Priporočene objave

Ob 25. 9. 2018 ob 21:22, siks pravi:

cene so kakršne so...meni je recimo uradni servis zaračunal antifriz, ki (preverjeno) v maloprodaji stane 7,5€/L lepih 23€...po pripombi, da je cena malo zasoljena, je rekel, da je porabil 2 litra, jaz pa skozi zraven...nism se kregal z njim, samo naslednjič prinesem tudi antifriz zraven...ne razumem pa, zakaj je tako težko narediti servis na motorju v enem dnevu. če je dela za do 7 ur (za "veliki" servis se potrebuje cca.4-6h, odvisno od modela), se lahko z malo truda pri organizaciji servis naredi v enem dnevu. tako se mi ni potrebno dvakrat vozit in trošit dva dni dopusta zaradi servisa. poleg tega sem rad zraven, ko se dela servis...

Meni pa hipoidno olje za kotni pogon ( Yamaha ) 19 EUR za 2 dcl :D. Samo enkrat, ker drugic sem mu prinesel svojega. Saj razumem, da morajo pokrit stroske pa se kaj zasluzit. Ampak pri mazivih in podobnem, kjer so cene vec kot dostopne v trgovinah je jalovo pocetje ce mi nabijejo ceno za 30%. Ce je trgovcu marza ustrezna zakaj hoce servis sluzit vec?

Se en primer, svecka NGK iridium, na servisu KTM 24 EUR, jaz sem narocil v prosti prodaji za 10 EUR :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
pred eno uro, Nightmare pravi:

Ducati je v lasti Audija in ta ga je saniral ter ga prodaja. Dukatasi, kar zacnite se privajat na oranzno :D Pa odslej bodo kramparce gor.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2021 naj bi Ktm selil vso proizvodnjo na Kitajsko.Le kaj bo nastalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, sbp pravi:

2021 naj bi Ktm selil vso proizvodnjo na Kitajsko.Le kaj bo nastalo?

Vrjetno nekaj boljšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako nekje iz repa MotoGP prideš na vrh? Kupiš Ducati, ga prefarbaš v oranžno in voila, zmage garantirane :whistle:

 

pred 6 minutami, sbp pravi:

2021 naj bi Ktm selil vso proizvodnjo na Kitajsko.Le kaj bo nastalo?

Tole pa nima veliko smisla. Malo pod 50% KTM-a je v lasti indijske firme Bajaj in v Indiji imajo že danes proizvodnjo tamalih Dukov in nekaterih delov za večje motorje. Jih pa še vedno vozijo v Avstrijo na preverjanje kvalitete. Če bojo kam selili proizvodnjo bo to Indija. Pa tudi v tem primeru zelo dvomim da bojo štacuno v Mattighofnu kr zaprli, verjetno bo ostal vsaj športni in offroad program tam. Tisto je  nišna proizvodnja ki je verjetno nima smisla selit. Športnega razvoja pa tudi ne bojo kr tako dali malo naokoli na ogled... so že zdaj v matični tovarni ločeni od ostalih. Ta hec stane veliko in nočeš da preveč ljudi vidi kaj delaš.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben resen igralec na trgu ne bo selil celotne proizvodnje kam v neresne dezele. Prvic se ne splaca, ker pol placujes uvozne dajatve, drugic imas cel kup tezav z kvaliteto in tretjic, ce se to izve nihce ne bo vec kupil oranznega za tak denar. Naredijo pa to prikrito z selitvijo proizvodnje dobaviteljev, motor sesatavijo v Avstriji in voila, Made in EU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, compaq pravi:

Ne no. Nehajo nej stegvat tace tam, kjer to res ni treba. :O

men se zdi pa logično.

Lej rdeča barva na Dučetu z leti obledi in postane podobna Aranžni :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, DAMI34 pravi:

Lej rdeča barva na Dučetu z leti obledi in postane podobna Aranžni :P

Če tako pomisliš... sprana oz zbledela rdeča (oranžna), ropoče ko da bo lihkar narazen pado, vsake tolko dejansko kaj odpade, palični okvirji in dvocilinderske mašine... pomoje je KTM že zdaj na pol Ducati ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jskrablin pravi:

Če tako pomisliš... sprana oz zbledela rdeča (oranžna), ropoče ko da bo lihkar narazen pado, vsake tolko dejansko kaj odpade, palični okvirji in dvocilinderske mašine... pomoje je KTM že zdaj na pol Ducati ?

ravno obratno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem...če kupim Ducatija imam drugače obarvanegaKTM-a, ki pa je v bistvu BMW....

Zdaj razumem zakaj nam bmw-jaši razlagajo , da nimamo pojma kaj je motor....upam, da vsaj oni razumejo...?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, IZTOK pravi:

Noben resen igralec na trgu ne bo selil celotne proizvodnje kam v neresne dezele. Prvic se ne splaca, ker pol placujes uvozne dajatve, drugic imas cel kup tezav z kvaliteto in tretjic, ce se to izve nihce ne bo vec kupil oranznega za tak denar. Naredijo pa to prikrito z selitvijo proizvodnje dobaviteljev, motor sesatavijo v Avstriji in voila, Made in EU.

BMW ima že kitajski motor -loncin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, BIF pravi:

Če prav razumem...če kupim Ducatija imam drugače obarvanegaKTM-a, ki pa je v bistvu BMW....

Zdaj razumem zakaj nam bmw-jaši razlagajo , da nimamo pojma kaj je motor....upam, da vsaj oni razumejo...?

v vsakem primeru narobe kupiš :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, IZTOK pravi:

Noben resen igralec na trgu ne bo selil celotne proizvodnje kam v neresne dezele. Prvic se ne splaca, ker pol placujes uvozne dajatve, drugic imas cel kup tezav z kvaliteto in tretjic, ce se to izve nihce ne bo vec kupil oranznega za tak denar. Naredijo pa to prikrito z selitvijo proizvodnje dobaviteljev, motor sesatavijo v Avstriji in voila, Made in EU.

Jaz sem nekje prebral o selitvi KTM.Zgleda da je važen samo dobiček.Pri BMW 850 so morali čakati da so Kitajci uspeli narediti dovolj kvalitetno mašino.Pri taki prodaji,kot jo imajo jim pa res ni bilo potreba vgrajevati povprečne mašine.

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Vrjetno nekaj boljšega.

Močno dvomim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. seveda je važen samo in edino dobiček. Kaj pa bi bilo še drugega? Slava v nebesih? Mnenje slo-tehovcev? Če lahko preselijo proizvodnjo brez večjih pretresov, izgube imena, ter da ostane cenejša itd. seveda da bodo. Je pa tako da vzpostavit delujočo proizvodnjo linijo traja in je tveganje, poglejte Teslo.

2. Kitajci lahko naredijo popolnoma enako kvalitetno zadevo kot npr. Nemci. Kitajci so tam kjer so bili Korejci 1980, ki so bili takrat tam kot Japonci 1950, ki so bili tam kot Nemci 1910, ki so bili tam kot Angleži 1870..... Cenena kitajska proizvodnja je za trge z malo denarja (Aliexpress roba), sicer pa tudi Kitajska delovna sila postaja dražja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!