Skoči na vsebino

KTM servisi/prodaja/poprodajna podpora/splošno


matooooo

Priporočene objave

pred 17 urami, sbp pravi:

4 točka.Ti posodijo njihov moped za čas trajanja servisa?

 

ja, če je kaj več za urediti (škuter), drugače naredimo isti dan

pred 2 urami, motolover pravi:

Čas za opraviti servis je manj kot sedem dni od dneva dostave motorja? Ni to malo huda?

7 dni pomeni, da sem pripeljal moped ko sem imel čas, naredili so v enem dnevu...ampak jaz ne morem skakati vedno v lj. Zato se dogovorim, da pripeljem in naredijo, ko je čas.

Drugo je če bi živel v Ljubljani. Pripeljem grem na pico in pir in čez par ur odpeljem. Žal pa imam 100km do servisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 9. 2018 ob 21:39, siks pravi:

kaj in kolko?

pa dejmo mal licitriat:

olje 4l

filtri

zavore zadaj

ročica sklopke prilagoditev (garancija)

2 podloški

znižanje saga mopeda za 2 mm zadaj 

in še nekaj drobnarije

delo+2 uri (pa je bilo več.)

Povejte cifro.

 

cca tak od oka vsi vemo da je olje okol 20€ mal za pomoč, ni bilo pri Jamniku nič cenejše.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

pa dejmo mal licitriat:

olje 4l

filtri

zavore zadaj

ročica sklopke prilagoditev (garancija)

2 podloški

znižanje mopeda za 2 mm

in še nekaj drobnarije

delo+2 uri (pa je bilo več.)

Povejte cifro.

 

cca tak od oka vsi vemo da je olje okol 20€ mal za pomoč, ni bilo pri Jamniku nič cenejše.

 

Dej ne slepomisi in povej kolik je to stalo !  Ni potrebe, da tema postane  celo crevesje pod pretvezo, da se cimvec pise v njej, da bo vec interakcije in reklama za Selesa.. 

KOLIKO EVRICEV?

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami 3344 !

Novi Krstič Tomič Motorrad ima original nosilce kufrov izvedene preko vzvodov, tako da se komplet  ( oba ) kufra premikata  ( zamikata ) za cca 4-5 cm v levo oz. desno ??? Kakšna je zgodba ( namen - pravlica ) v zvezi z tem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Nearrain pravi:

Dej ne slepomisi in povej kolik je to stalo !  Ni potrebe, da tema postane  celo crevesje pod pretvezo, da se cimvec pise v njej, da bo vec interakcije in reklama za Selesa.. 

KOLIKO EVRICEV?

A moraš povsod nabijat?

250 pa ne okol govort. In nisem napisal poceni ampak normalno, vsaj kar tule na MS preberem.

pred 22 urami, Lipstick pravi:

Dami 3344 !

Novi Krstič Tomič Motorrad ima original nosilce kufrov izvedene preko vzvodov, tako da se komplet  ( oba ) kufra premikata  ( zamikata ) za cca 4-5 cm v levo oz. desno ??? Kakšna je zgodba ( namen - pravlica ) v zvezi z tem....

Kater model? Advenčerji Majo kovček da se giblje na plošči, moji so pa fiksni in ne bi vedel. Verjetno pa zato, da se gibljejo :P teren pa to. Kompenzirajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

A moraš povsod nabijat?

250 pa ne okol govort. In nisem napisal poceni ampak normalno, vsaj kar tule na MS preberem.

Kater model? Advenčerji Majo kovček da se giblje, mojo so pa fiksni in ne bi vedel.

Sicer dvomim, da si dal toliko, oz., da ti je bilo zaracunano za opisana dela toliko kolikor bi bilo  zaracunano neznanemu povprecnemu Janezu. 

ANYWAY    ...    250 EUR je ultra poceni za opisana dela.

 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Nearrain pravi:

Sicer dvomim, da si dal toliko, oz., da ti je bilo zaracunano za opisana dela toliko kolikor bi bilo  zaracunano neznanemu povprecnemu Janezu. 

ANYWAY    ...    250 EUR je ultra poceni za opisana dela.

 

Dobiš račun na pm. Sem pa povedal da sem dobil popust, za dobre stranke. Podobno cifro sem plačeval tudi Jamniku.

Pa nižanje saga se softwersko naredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

Dobiš račun na pm. Sem pa povedal da sem dobil popust, za dobre stranke. Podobno cifro sem plačeval tudi Jamniku.

Pa nižanje se softwersko naredi.

Ni ti treba nic posiljat. Verjamem.

Lep popust si dobil.

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je le 4 lit olja in filtri, (dva?), ker pod zavore zadaj ne verjamem, da  so ploščice ali disk? Tisto računalniško posodabljanje ali karkoli že je, je pa itak le, da kasirajo...B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm 500 skor butnil na 30k,ventili,jebiga....na tdm so po papirjih na 40k,v realnosti pa na 70. Razlike. Sam KTM se pa bols pelje :) Seles je pa kul, prisel tja, vprasal kdaj lahko, je rekel drug tedn, prpelu, 3 dni, narjen. Pici miki! Zadovoljen! Tko da....kul!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, vandrovec pravi:

V bistvu je le 4 lit olja in filtri, (dva?), ker pod zavore zadaj ne verjamem, da  so ploščice ali disk? Tisto računalniško posodabljanje ali karkoli že je, je pa itak le, da kasirajo...B)

zavore zadaj ploščice nekaj čez 60€, drugače pa ja olje, oljni filtri mislim, da en vložek pa 2 čisščenje, ne me prijet za besedo, podloške na vijaku

Nič računalniško posodabljanje, ampak znižanje saga za 2mm, ne moreš na roke ampak softversko (razen v križu bi lahko spustil spredaj) je bilo izvedeno na mojo željo. Diagnostiko ti pa vsak zaračuna in jo vsakokratno izvedejo. So proizvajalci kar zagrenili servisiranje.

Ne pozabi da prebiram tudi BMW teme in sem večkrat zasledil kar visoke račune. Leni v tem času sem tudi objavil v temi GT koliko pride kontrola ventilov sveče in servis + SAS membrane pri Jamniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DinDiin pravi:

Js sm 500 skor butnil na 30k,ventili,jebiga....na tdm so po papirjih na 40k,v realnosti pa na 70. Razlike. Sam KTM se pa bols pelje :) Seles je pa kul, prisel tja, vprasal kdaj lahko, je rekel drug tedn, prpelu, 3 dni, narjen. Pici miki! Zadovoljen! Tko da....kul!

 

jp, mal čez 500 je tudi pri meni na 30kkm. (lani, komplet veliki servis)

Sedaj primerjava s tdm, če ma predpisano ma predpisano, lahko tudi ne narediš. S tem da yama ma servis na 10kkm, KTM ima na 15kkm. Če ni več v garanciji lahko komot na 15 voziš, v nasprotnem na 1 leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, XTR pravi:

Si pa picajzl, da kompliciraš za 2mm. :D

pa lej, ne bi sedaj o preloudu :D (šala)

ampak ja, se pozna....in nikol, če nekaj ne testiraš ne začneš na veliko, ampak počasi po korakih.

Malce mi je bil mehak zadaj...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, DAMI34 said:

Ne pozabi da prebiram tudi BMW teme in sem večkrat zasledil kar visoke račune. Leni v tem času sem tudi objavil v temi GT koliko pride kontrola ventilov sveče in servis + SAS membrane pri Jamniku.

Nič višji račun ne bi bil pri BMWju. Zadeve iz garancije ne dvignejo cene, zato je o njih brez veze pisati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, motolover pravi:

Nič višji račun ne bi bil pri BMWju. Zadeve iz garancije ne dvignejo cene, zato je o njih brez veze pisati. 

potem pa kul, o zadevah sem pisal, ker sem bil vprašan kaj so delali?

Še kako vprašanje?

Lej čisto hipotetično, me zanima kake cifre bi plačal za XRa na 30 in 40kkm, in koliko bi mi šli na roko pri bmw servisu v smislu časovne stiske in nadomestnega vozila.

ps. kavo dobim pa tudi pri Elisi :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni ste zaposleni na Bmw drugi na Ktm... Ker tok hvalte svoje znamke. ( kar vozite)  Ostali pa vozimo motorje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Eni ste zaposleni na Bmw drugi na Ktm... Ker tok hvalte svoje znamke. ( kar vozite)  Ostali pa vozimo motorje....

Ne vem če sem hvalil znamko, sem pohvalil servis Seles (pa nisem edini), kar je bil do sedaj kar problem. Še vedno pa ne bi škodilo, če jih bi bilo več.

Med drugim sem pohvalil tudi Eliso...ker vedno dobim kofi :P

cena pri kawi za menjavo olja (motul 10/40)+filter servis na 10kkm = 110€ tako da cene malo poznamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

Leni v tem času sem tudi objavil v temi GT koliko pride kontrola ventilov sveče in servis + SAS membrane pri Jamniku. 

Zakaj si zamenjal serviserja, a je bilo pri Jamniku preveč za čakat?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, mirc pravi:

Zakaj si zamenjal serviserja, a je bilo pri Jamniku preveč za čakat?

 

Ne, sicer ima on probleme s časovnimi okvirji :D (nikjer pa nisem o njegovi strokovnosti slabe besede zapisal), zamenjal sem ker mi ni preostalo drugega, ker ni več pooblaščen, ne dela več uradno KTM, in potem so problemi s knjižico, garancijami itd. Še vedno pa vem da dela motorje, med drugim ga je popravil tudi @Frenk 67

Mislim, da je v tej temi bilo že nekaj debate o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, DAMI34 said:

potem pa kul, o zadevah sem pisal, ker sem bil vprašan kaj so delali?

Še kako vprašanje?

Lej čisto hipotetično, me zanima kake cifre bi plačal za XRa na 30 in 40kkm, in koliko bi mi šli na roko pri bmw servisu v smislu časovne stiske in nadomestnega vozila.

ps. kavo dobim pa tudi pri Elisi :P

 

Nisem nič vprašal, malo se obvladaj glede načina komunikacije!

Mali servis za XR cca. 200, veliki cca. 600, tako je pri RRu, najbrž ni kaj dosti drugače. 

Nadomestno vozilo mi zmeraj ponudijo, sem že koristil, večinoma pa pripeljem motor kar na prikolici in pustim tam. Mi je tako bolj praktično.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, motolover pravi:

Nisem nič vprašal, malo se obvladaj glede načina komunikacije!

Mali servis za XR cca. 200, veliki cca. 600, tako je pri RRu, najbrž ni kaj dosti drugače. 

Nadomestno vozilo mi zmeraj ponudijo, sem že koristil, večinoma pa pripeljem motor kar na prikolici in pustim tam. Mi je tako bolj praktično.

 

obvladaj se ti, saj skoz nekaj razglabljaš o ktm, rabiš servis?

ps. cene za xra so fantje objavili v temi o xru. Sem prebral. 

Žal nimam prikole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 9. 2018 ob 23:41, DinDiin pravi:

Js sm 500 skor butnil na 30k,ventili,jebiga....na tdm so po papirjih na 40k,v realnosti pa na 70. Razlike. Sam KTM se pa bols pelje :) Seles je pa kul, prisel tja, vprasal kdaj lahko, je rekel drug tedn, prpelu, 3 dni, narjen. Pici miki! Zadovoljen! Tko da....kul!

 

cene so kakršne so...meni je recimo uradni servis zaračunal antifriz, ki (preverjeno) v maloprodaji stane 7,5€/L lepih 23€...po pripombi, da je cena malo zasoljena, je rekel, da je porabil 2 litra, jaz pa skozi zraven...nism se kregal z njim, samo naslednjič prinesem tudi antifriz zraven...ne razumem pa, zakaj je tako težko narediti servis na motorju v enem dnevu. če je dela za do 7 ur (za "veliki" servis se potrebuje cca.4-6h, odvisno od modela), se lahko z malo truda pri organizaciji servis naredi v enem dnevu. tako se mi ni potrebno dvakrat vozit in trošit dva dni dopusta zaradi servisa. poleg tega sem rad zraven, ko se dela servis...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!