Skoči na vsebino

KTM servisi/prodaja/poprodajna podpora/splošno


matooooo

Priporočene objave

pred 49 minutami, vandrovec pravi:

So te ceremonije za pojest al za šaro delat...:hmm:

za rajcat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
22 minutes ago, DAMI34 said:

 

Aja, kdo je rekel, da cene rastejo?

Za 14.500 dobiš novega SD GT. 2018 letnik. :(

Torej so za 4 jurje 

Al pa če jih je preveč na zalogi, pa dilerje prisilijo v prodajno akcijo starega modela, se znebijo zalog, da končno začnejo nov model prodajat.

Sam...to se je hit obrnlo...ko si ga kupil, sm poslusal  de je v SLO prisel samo tvoj, de si mel nemalo srece, de je sploh ratal tvoj, zdej pa se valajo po skladiscih? KTMju ocitno se manjka, da se primejo. De ratajo resn del trga velikih cestnih motorjev. 

 

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kugelschreiber pravi:

Sam...to se je hit obrnlo...ko si ga kupil, sm poslusal  de je v SLO prisel samo tvoj, de si mel nemalo srece, de je sploh ratal tvoj, zdej pa se valajo po skladiscih? KTMju ocitno se manjka, da se primejo. De ratajo resn del trga velikih cestnih motorjev. 

 

 

Bova kar tule nadaljevala.

Nič posebnega. Pred 3 leti sem res kupil prvega in je bil moj prvi v Sloveniji in da, dobil sem ga med prvimi. Vem da so Italijani kar pizdili, ker so čakali več časa, kot jim je bilo najprej rečeno.

A 2019 pride nov model. Očitno imajo še nekaj starih za prodat in to so akcije. Seles jo ima trenutno za 14.500. letnik 2018 nov.

Je to težko razumet?

Edino kar je, rabljenim pa take zadeve zbijajo vrednost.

O resnosti trga...recimo da je SD in njegove izpeljanke nekoliko bolj redek moped, a Advenčerjev se kar veliko vidi. Seveda ne toliko GSov.

ps. tudi sedaj je čakalna doba za 2019 model...zaenkrat jih še ne mečejo v hrbet. Mogoče čez 2-3 leta :D

Bom počakal. :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Kugelschreiber pravi:

Sam...to se je hit obrnlo...ko si ga kupil, sm poslusal  de je v SLO prisel samo tvoj, de si mel nemalo srece, de je sploh ratal tvoj, zdej pa se valajo po skladiscih? KTMju ocitno se manjka, da se primejo. De ratajo resn del trga velikih cestnih motorjev. 

 

 

Jaz sem kupil in imel, kot lastnik prvi v Slo 1190 in tak sem ga poštimal tudi Damiju.

Leta 2013 december sem za njega z vso šaro poleg odkartal preko 20k€

Danes po 4 letih ne dobim 10k€.

In ja , bilo jih je za čakat, ker pa je pri nas v vrhu ktm par tepcev , ne vrjamem, da se bo cestni program ne vem kak uveljavil.

Jaz sem z njimi končal in vedno bom povedal na glas, motorji so kar, potem kar pride poleg pa fuj na kvadrat.

Vrjetno sem se razvadil na BMW, kjer brez prerekanja vse poštimajo, pa še motor drži ceno, ker ne menjajo modelov na 1 ali dve leti, saj s tem ubijajo ceno skoraj novim nerabljenim motorjem.

Ampak ovc je veliko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

Očitno imajo še nekaj starih za prodat in to so akcije. Seles jo ima trenutno za 14.500. letnik 2018 nov.

Je to težko razumet?

Edino kar je, rabljenim pa take zadeve zbijajo vrednost.

Taka akcija ti more dati malo za mislit glede cene novega izven akcije. A ni ene 4 jurje višja?

Ni čudno da pol rabljen ne gre v promet. Za KTM offroad modele velja isto. S pripravljenim denarjem čakaj na akcije, odprodajo starih modelov iz zaloge al pa kakega rabljenega s parimi urami. Za razliko na običajno prodajno ceno celo sezono voziš z vsemi stroški, ki spadajo poleg.

BMW balonček bo tudi enkrat spustil. Dejstvo je da so cene novih mopedov čisto ponorele. Ovc je zaenkrat še dovolj, počakajmo da pride do kake korekcije v gospodarstvu in bo spet joj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, jskrablin pravi:

Taka akcija ti more dati malo za mislit glede cene novega izven akcije. A ni ene 4 jurje višja?

Ni čudno da pol rabljen ne gre v promet. Za KTM offroad modele velja isto. S pripravljenim denarjem čakaj na akcije, odprodajo starih modelov iz zaloge al pa kakega rabljenega s parimi urami. Za razliko na običajno prodajno ceno celo sezono voziš z vsemi stroški, ki spadajo poleg.

BMW balonček bo tudi enkrat spustil. Dejstvo je da so cene novih mopedov čisto ponorele. Ovc je zaenkrat še dovolj, počakajmo da pride do kake korekcije v gospodarstvu in bo spet joj.

BMW balonček skrbi za svoje odjemalce veliko bolje kot KTM. 

Govorim iz 10letnih izkušenj z BMW in 6 let z KTm-ji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, DAMI34 said:

Bova kar tule nadaljevala.

Nič posebnega. Pred 3 leti sem res kupil prvega in je bil moj prvi v Sloveniji in da, dobil sem ga med prvimi. Vem da so Italijani kar pizdili, ker so čakali več časa, kot jim je bilo najprej rečeno.

A 2019 pride nov model. Očitno imajo še nekaj starih za prodat in to so akcije. Seles jo ima trenutno za 14.500. letnik 2018 nov.

Je to težko razumet?

Edino kar je, rabljenim pa take zadeve zbijajo vrednost.

O resnosti trga...recimo da je SD in njegove izpeljanke nekoliko bolj redek moped, a Advenčerjev se kar veliko vidi. Seveda ne toliko GSov.

ps. tudi sedaj je čakalna doba za 2019 model...zaenkrat jih še ne mečejo v hrbet. Mogoče čez 2-3 leta :D

Bom počakal. :D

 

 

“Novih” Adventurjev, od 1190dalje  je 5 al 6 tipov. Ce je vsakih par na cesti, ze zgleda ful. Glede na promocijo in popmp okrog teh avstricev...so cifre zelo zelo svoh. 

 

 

 

13 hours ago, Kmet2 said:

 

Leta 2013 Decembra.......Danes po 4 letih ne dobim 10k

In ja , bilo jih je za čakat, ker pa je pri nas v vrhu ktm par tepcev , ne vrjamem, da se bo cestni program ne vem kak uveljavil.

 

 

Ne vem ce so lokalci krivi.  Tle je razpredelnica prodaje v Italiji, januar-oktober 2018. Cifre so, kakrsne so. Tudi v Italiji, KTM ni zelo velik igralec. Prvi trije so celo “samo” duki 390 125 in 790. Adventurjev se proda manj, kot bmw nineT. Za vsacga Adventurja 1290 se prodata 2 multistradi 1260 in 9 gs/gsa. Kaj je krivo de tako devalvirajo, nimam pojma. A je to zarad menjav modelov, al ker so dokaj nišni, ne vem. Tebe, k kupujes novo, boli. Plebsa, k se slini nad rabljenimi, pa to ne moti. 

 

 

043753C9-F311-4700-9385-2442C1605C6E.jpeg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, jskrablin pravi:

Taka akcija ti more dati malo za mislit glede cene novega izven akcije. A ni ene 4 jurje višja?

Ni čudno da pol rabljen ne gre v promet. Za KTM offroad modele velja isto. S pripravljenim denarjem čakaj na akcije, odprodajo starih modelov iz zaloge al pa kakega rabljenega s parimi urami. Za razliko na običajno prodajno ceno celo sezono voziš z vsemi stroški, ki spadajo poleg.

BMW balonček bo tudi enkrat spustil. Dejstvo je da so cene novih mopedov čisto ponorele. Ovc je zaenkrat še dovolj, počakajmo da pride do kake korekcije v gospodarstvu in bo spet joj.

Sem poboldal in se strinjam. Samo sem opazil da nekatere druge znamke nimajo akcij :(, naslednje, realno gledano pa je akcija za stari model. (kar je še vedno problem pri prodaji rabljenega seveda)

Da cena novega je bila 18.500, ko sem jaz kupoval pa 18.800 (brez kovčkov seveda).

Se je pa potrebno zavedati, da pred 3 leti ni bila ista situacija in je bil konkretno GT nekaj novega na tržišču, ter tako opremljenih motorjev bolj malo na razpolago. In smo ga prvi kupci kar čakali.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Kugelschreiber pravi:

“Novih” Adventurjev, od 1190dalje  je 5 al 6 tipov. Ce je vsakih par na cesti, ze zgleda ful. Glede na promocijo in popmp okrog teh avstricev...so cifre zelo zelo svoh. 

 

 

 

 

Ne vem ce so lokalci krivi.  Tle je razpredelnica prodaje v Italiji, januar-oktober 2018. Cifre so, kakrsne so. Tudi v Italiji, KTM ni zelo velik igralec. Prvi trije so celo “samo” duki 390 125 in 790. Adventurjev se proda manj, kot bmw nineT. Za vsacga Adventurja 1290 se prodata 2 multistradi 1260 in 9 gs/gsa. Kaj je krivo de tako devalvirajo, nimam pojma. A je to zarad menjav modelov, al ker so dokaj nišni, ne vem. Tebe, k kupujes novo, boli. Plebsa, k se slini nad rabljenimi, pa to ne moti. 

 

 

043753C9-F311-4700-9385-2442C1605C6E.jpeg

 

A so imeli kdaj boljšo prodajo?

Šele z 1190 so začeli z novimi modeli. Prej je bila edino 990ka (+nekaj manjših) ampak cestnega programa skoraj ni bilo. Tako da, če so z 2 prodanih zrasli na 4 prodane jim gre prodaja gor neglede, da je recimo BMW v istem času prodal 200kosov.

Pa ne branim KTM (bmk kaj in kako prodajo) razlagam, kako jaz vidim njihove modele.

Samo to, včasih sem veliko manj KTM motorjev videl po cesti kot jih sedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, DAMI34 said:

Samo to, včasih sem veliko manj KTM motorjev videl po cesti kot jih sedaj

Ja, dva tehtna razloga. Objektiven. Pred 2014 cestnih sploh blo ni, Subjektiven. Od lani  vidim ful več Aprilij....ful več kot predlani. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Ja, dva tehtna razloga. Objektiven. Pred 2014 cestnih sploh blo ni, Subjektiven. Od lani  vidim ful več Aprilij....ful več kot predlani. 

ti lahko kakorkol napišeš, od 2014 dalje so začeli pospešeno šibat modele na trg. Nekje uspešno, nekje mal manj. Nekje stari modeli ostanejo, pa je potem akcija.

In da, če vidiš več aprilij na cesti pomeni samo eno:

ali slučajno bolj opaziš aprilije, ali pa jih je res nekoliko več na cesti. Simpl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

 

AKCIJA superduke 1290 GT za ceno 14500. Gre se samo za 1 motor ki je model 2017 kar je tudi model 2017 na sliki. Motor je pa res nov IN NA VOLJO SAMO 1 KOM.

 

lp jaka seles 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM owner was here :P

53308980_2196323577103849_5923803513812418560_n.thumb.jpg.0f9c2b7cb95566deadbe3a99d34c8cdf.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mogoče neumno vprašanje pa vseeno. Na koliko časa oz. kdaj je predvidena menjava hladilne tekočine? V menualu je označena le kontrola na vsakih 10 000km.

 

Hvala

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, jaka1s said:

na 30.000 zelo priporočljivo govorim o cestnem programu. Offroad enduro 20 eur, Motocross 30 eur

Hvala

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes bil pri Selesu. 

Naložili novo motorno elektroniko, sedaj moped pri 3000 obratih ne cuka in je spodaj bolj polikan, kviki je hitrejši, vzmetenje se pa najbolj pozna, saj je moped v vseh režimih bolj miren. Skratka qul.

Predvsem pa pohvale Selesu in fantom. Cca 1 uro dela so častili :)

ostalo pa časti Ktm, v sklopu posodobitev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

 

Ne znam linkat s FB, pa sem kar skopiral Selesovo objavo:

V soboto 29 junija 2019 bomo brezplačno organizirali vožnjo z KTM motornimi kolesi ( vabljeni tudi lastniki ostalih znamk) . Se vidimo v soboto 29.6.2019 ob 10:00 v Grosuplje pred trgovino KTM SELES MOTO

 

62537878_2309842055999582_6275822757129224192_n.thumb.jpg.9610c85279b7dfbf6bf330ffb0d183e1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, rookie007 pravi:

Razmišljam, da bi se udeležil. En lep izlet!

pa zastojn hrana :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

pa zastojn hrana :P

 

Nikoli še nisem bil na takšnem krogu, zaradi tega bi šel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, rookie007 pravi:

Nikoli še nisem bil na takšnem krogu, zaradi tega bi šel...

pa verjetno bo tut kak moped videti pred firmo v Grosupljem. Jaz verjetno pridem, ampak do takrat še nimam koledarja spisanega.

Itak so vabljeni tudi lastniki drugih motornih znamk:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2309842049332916&set=gm.317140092547270&type=3&theater&ifg=1

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, DinDiin pravi:

Klinc, js morm enmu za prico takrat ?

V tvojih letih se hodi večinoma za priče, v mojih pa vedno bolj na pogrebe :(

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DinDiin pravi:

Klinc, js morm enmu za prico takrat ?

Ha ha, pa ne boš zastonj kave dobil! ?

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!