Jump to content

KTM servisi/prodaja/poprodajna podpora/splošno

DAMI34

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• DAMI34

253

• Kmet2

60

• IZTOK

55

• Snečer

47

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdravo, glede nato, da teče debata o storitvah servisne mreže KTM v SLO, bi dodal še svoje izkušnje, ki sem jih imel letošnjo moto sezono. Imam KTM 1190 ADV kupljenega v maju 2016 in letos konec

Posted Images

Pravkar, DAMI34 pravi:

1190 vem da leti preko 250km/h, SDGT tudi, za 1290adv bi morali pa lastniki kaj povedati, čeprav ne razumem točno, a to2018blokirani ali samo homologirani?

1090r cca 8000 obratov in 206-207 km/h prekine  elekt.(zelo nežno brez cukanja)

pred 13 minutami, CeneR pravi:

1090r cca 8000 obratov in 206-207 km/h prekine  elekt.(zelo nežno brez cukanja)

uf...vsaka 600ccm jajca letijo 220km/h. No ja, že vedo zakaj.

Gume, voblanje...

pa v tole temo sem premaknil, ker je več modelov ktm.

• 7 months later...
pred 55 minutami, Vito23 pravi:

Se strinjam ampak KTM aplikacijo moraš pa kupit je tako?

ne, vsaj kar vem. Novejši modeli 2019 dalje imajo to v defoltu.

@Vito23da ne smetim brezveze GS teme.

KTM ima app Myride app

Več info bi lahko dal kak lastnik, @gasperX, @Frenk 67...itd

o sami navigaciji:

cena sicer 7,99€

Jup ktm my ride app je treba kupt stane pa pomoje 8€ ce se prov spomnem, sm ze pozabu pa kr fajna je. Nalozis app, si zdavnlodas karte in je kul.... 

• 4 weeks later...

Pozdravljeni, 

Zanima me če mi lahko kdo pove kataloško številko od federce za avtomatski dekompresor na motorju ktm sxf 450 letnik 2010. 

Lp Zavec 

pred 3 urami, Zavec pravi:

Pozdravljeni, 

Zanima me če mi lahko kdo pove kataloško številko od federce za avtomatski dekompresor na motorju ktm sxf 450 letnik 2010. 

Lp Zavec 

bo kar tule prava tema za vprašanje.

• 1 month later...

A je kdo ze dobil na zadnjem disku kej vecji luft? Da kr posteno klika na mestu, ko bremzo zahodis? 

• 3 weeks later...

Evo, reseno. Nov disk. 😂💪 Pa delovna ura je sla za 30% gor. 😳 Bo treba nazaj na Yamaho. 😁

...castrol power 1 racing 10w 50 sem videl na računu vliva pooblaščeni nemški serviser v 1090...jaso ma2 ustreza... 

Edited by siks
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• motolover
      By motolover
      Vaše izkušnje s serviserji, kje servisirate, kako ste zadovoljni z uslugami, kake so cene, splošna debata o serviserjih........

Opozorilo velja vsem lastnikom BMWjev s kardanom!
      Torej: Nekateri servisi (v mojem primeru Cosmos) obračunavajo pri menjavi olja v kardanu (kotnem gonilu po naše) pri bokser motorjih  0,5l, namesto 0,18 kolikor ga gre notri. Ker je to izgleda dokaj stalna praksa svetujem, da se vsi, ki imate na računu več kot recimo 0,2l, kar bi bilo nekje normalno, pritožite in zahtevate razliko nazaj. Le tako, jih bomo prisilili, da obračunavajo pošteno. 
      Liter olja zaračunavajo 38€ ali celo 39€, potem plačate namesto 7,8€, kar 19€. Ne bom omenjal, da liter tega istega olja stane na netu 10,90€, to tu ni važno. Važno je, da ne obračunajo pošteno po specifikaciji koliko ga gre notri. Ker v navodilih za vzdrževanje ni podatka koliko ga gre notri, so si enostavno vzeli pravico zaračunati skoraj trikrat več.
      Preverite račune, naredite reklamacijo in zahtevajte razliko pri narobe obračunani količini olja!
      Od letnika 2006 dalje imajo v kardanu namesto 0,22l, samo 0,18l. 
      BMW s tem nima nič in niso nič krivi, da si servis jemlje dodaten zaslužek na tak način. 
      Prilagam podatek iz BMW servisne knjižice, ki je na voljo samo servisom. 

• Dr_Jakob
      By Dr_Jakob
      Hej!

Naš domač tank, Mitsubishi Pajero Sport 2.5 TD potrebuje dobrega mehanika. Napaka v pogonih, kar je v osnovi najslabše, kar je lahko. K uradnem, ki je zadevo v osnovi zaj**al, ne grem več. Pozna kdo kakega majstra, ki se spozna na terence, posebej na Mitsubishije?
    • gbabic
      By gbabic
      Vaše izkušnje s serviserji, kje servisirate, kako ste zadovoljni z uslugami, kake so cene, splošna debata o serviserjih, vpoklici, problemi........
      Pozdravjeni,
      lastniki Triumphov, zanime me kje servisirate svoje motorje.
      Lp
      G
    • hvilu
      By hvilu
      Pozdravljeni!

Ob nakupu motorja sem poleg dobil GIVI kovček, vendar brez ključa. Nekaj smo se trudili, da bi ga odklenili, pa brez uspeha, saj je nekdo pred mano kovček poskusil odpreti na silo. Kaj mi svetujete?
      Ima kdo inf., koliko stane nova ključavnica s ključem in kje bi jo dobil?

Lp, hvilu
    • bass
      By bass
      Spoštovani soforumaši,

Kot že naslov teme nakazuje iščem sposoben servis za motocikle APRILIA.
      Pooblaščenci v Ljubljani so neresni ter slabo opremljeni za konkretnejše posege, z Mariborskim mehanikom imam tri zaporedne izredno slabe in neprijetneizkušnje ter ga odsvetujem.

Prosim lastnike Aprilij za nasvet, kam za vraga peljat motor?
      Neki pooblaščeni servisi so še na primorskem, razmišljam tudi, da bi peljal zadevo v Monfalcone... tujina ni ovira, le da se zadeva dokončno uredi in da je mojster strokovnjak ter ima dostop do delov.

AIUTO REGAZZI !
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!