Skoči na vsebino

Yamaha servisi in splošno


DAMI34

Priporočene objave

Vaše izkušnje s serviserji, kje servisirate, kako ste zadovoljni z uslugami, kake so cene, splošna debata o serviserjih........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha je kar se uveljavljanja garancije zakon!

Vedno servisiral v Delta team...zelo zadovoljen z uslugami...edino okoli 14 dni prej sem se vedno mogu narocit,ker imajo kao guzvo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tudi servisiram v delta team. Je pa res gužva. samo enega serviserja imajo za vse. In za čolne in za motorje, non stop neke konzervacije, dekonzervacije dela, spomladi gužva na ful. je pa Boštjan zakon, Yamahe ima v malem prstu, pedanten, itd. kar se cene tiče. Cene normalne. Prvič v življenju sem videl, da kdo pol ure dela računa, pa vozim v življenju samo nove avte, pa jih redno na pooblaščencu servisiram. Ko je blo samo menjava olja, je pol ure dela računal. Pol ure dela cca. 20 EUR, liter Yamlube 16 EUR, pa filter, svečka, itd. čez 50 EUR še ni blo za servis

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je servisiral svojo Yamaho pri Juretu na Dolgem mostu v LJ in ni mogel prehvaliti .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaho servisiram pri Servis Štern v Kranju. Vedno OK, a dosedaj samo redni servisi in menjava gum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jaz pa pri Moto Center Ptuj, brez pripomb, fantje dobro poštimajo pa cena je tudi poštena. Sicer pa do sedaj pri 20000 km še ni bilo nobene napake za odpravljat - Yamaha rulz

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, IZTOK pravi:

Jaz pa pri Moto Center Ptuj, brez pripomb, fantje dobro poštimajo pa cena je tudi poštena. Sicer pa do sedaj pri 20000 km še ni bilo nobene napake za odpravljat - Yamaha rulz

Enako...če pa Yamaha rulz....to bomo pa še videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Pozdrav vsem!

Imam vprašanje okrog servisov FJR-ja, če sem zgrešil kaj že podobnega napisanega se opravičujem. Skratka moja FJR letnik 2001 ima sedaj cca 55k km, da pa bo lepo predla tja do 100k km ali dlje bi ji rad dal naštelat ventile, mal pokontrolirat tesnila, vodila itd., pogledat ketno menjat napenjalec verige,...

Zanima me kaj vse bi se bilo fajn narediti poleg že omenjenega, kdo oz kateri servis je kaj zaupanja vreden in ve kaj dela ter koliko to sploh priblizno pride.  Sraufa kdo od lastnikov FJR take stvari morda doma oz v svoji delavnici?

 

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, 2dozen87 pravi:

Pozdrav vsem!

Imam vprašanje okrog servisov FJR-ja, če sem zgrešil kaj že podobnega napisanega se opravičujem. Skratka moja FJR letnik 2001 ima sedaj cca 55k km, da pa bo lepo predla tja do 100k km ali dlje bi ji rad dal naštelat ventile, mal pokontrolirat tesnila, vodila itd., pogledat ketno menjat napenjalec verige,...

Zanima me kaj vse bi se bilo fajn narediti poleg že omenjenega, kdo oz kateri servis je kaj zaupanja vreden in ve kaj dela ter koliko to sploh priblizno pride.  Sraufa kdo od lastnikov FJR take stvari morda doma oz v svoji delavnici?

 

Hvala za odgovore!

Ne šparaj! Frend imel FJR ne spomnim točno a veliko nad 100 kkm...nikoli nobenega problema...le redni in servisi kot piše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, sesir pravi:

Ne šparaj! Frend imel FJR ne spomnim točno a veliko nad 100 kkm...nikoli nobenega problema...le redni in servisi kot piše!

Caw. Nocem sparat hocem da je dobro narejeno zato pa sprasujem s katerimi delavnicami ste kaj ostali zadovoljni, tisto kolko kosta je bolj informativno :D nardit bo treba kar se gre ce hocem da se en cajt laufa...samo morem zvedet kje pa tocno kaj vse :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Pozdrav vsem....verjetno je tema v tem času spet aktualna....me zanima kam kaj vozite servisirat vaše Yamahe v okolici MB oziroma koga priporočate....kar sem jih jaz našel da so mi bi rekel na dokaj normalni relaciji so tile:

Naturmar oziroma Motorjet v MB ne vem al so menjali ime al so eni in isit, so pa na istem naslovu....sem lani vozil k njim pa danes ugotavljam da znajo bit površni...to verjetno ne govori njim v prid, za našo varnost pa je še slabše;

Moto-Nautika v Miklavžu

Moto Center Ptuj

C&G Navigator, Ptuj

Pozna kdo katere od teh, lahko kdo katere priporoča?

 

Popravljeno . Popravil boskosi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!