Skoči na vsebino

Yamaha servisi in splošno


DAMI34

Priporočene objave

4 hours ago, Qay said:

Tenerejko 660 bi peljal nekam na servis oz. pregled, da mi povejo kaj je oz. bo za zamenjat. Kaj priporočate v Ljubljani ali okolici. Mnenje o servisu na Letališki?

SMK?

Iztok je zaupanja vreden in ni "zlatar". Priporočam.

 

L.p.

Rok 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam poznam serviserja, ki je pustil službo na Kwak/Yama servisu in šel na svoje pred kakšnim letom. Če koga zanima...je s štajerske in nima "zlatarskih" cen. Drugače pa strokovnjak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 7. 2020 ob 20:40, heizenberg pravi:

Ja, samo njihova ura je 48 € ...

Zanimivo, 14 dni nazaj je bila ura 40 eur pri delta team. Pa še popust dajo na uro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Franky pravi:

Pozdravljeni!

Zanima me kam vozite svojo Yamaho na servis v prekmurju?

Hvala za odgovor

Včasih je bil en bend, ki se je klical "Frankie goes to Hollywood".

Na srečo ti na servis ne bo treba it preko oceana, lahko pa greš (je čisto blizu) do taprave teme o Servisih Yamaha, ki že obstaja... Malo pobrskaj.

Ni potrebe po odpiranju nove teme.

pa srečno na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Franky pravi:

Pozdravljeni!

Zanima me kam vozite svojo Yamaho na servis v prekmurju?

 

Hvala za odgovor

bo kar tule prava tema za taka vprašanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 5. 2021 ob 13:40, spartanbp pravi:

Sam poznam serviserja, ki je pustil službo na Kwak/Yama servisu in šel na svoje pred kakšnim letom. Če koga zanima...je s štajerske in nima "zlatarskih" cen. Drugače pa strokovnjak.

Me zanima če ni skrivnost??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Nekako mi je ratalo izgubit terminalno matico za baterijo na R1, tisto mini pravokotno, medtem ko sem polnil akumulator.

Kje lahko dobim nadomestno, majo to v obicnih hardware storeih (bauhaus itd) ali moram v kakšno bolj specializirano.

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enega mojih prejšnjih akumulatorjev je pasala tudi čisto navadna matica. Če se bo hotela vrteti, jo malo zagozdi z navadnim izvijačem. Poskusi...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš M6 navoj in kvadratno, stopi do prvega pozreta z rolerji. Na rolerjih imaš zavoro privijačeno z firkant matico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 24. 5. 2021 ob 16:06, ChilliPalmer pravi:

Po novem k Spanu.

Yp, Jure je pri Španu :blush:

Ob 28. 6. 2021 ob 8:50, nsignific pravi:

Nekako mi je ratalo izgubit terminalno matico za baterijo na R1, tisto mini pravokotno, medtem ko sem polnil akumulator.

Kje lahko dobim nadomestno, majo to v obicnih hardware storeih (bauhaus itd) ali moram v kakšno bolj specializirano.

Grajzarja pri TC Motošopu prosi, sigurno ima kako viška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Kam pa vozite Yamahce goričani?L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, corleone48 pravi:

Pozdravljeni!

Kam pa vozite Yamahce goričani?L.P.

sam ne v Avtosport Nova Gorica. Težki šalabajzerji imam izredno slabe iskušnje. Bolje poklicat AM Gregorič https://www.itis.si/mehanika-robert-gregoric?4551311 je vsaj resen, odgovoren, obvlada zadeve. Ni pooblaščen za Yamaho. Za to moraš do Špana ali Elise v Ljubljano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

sam ne v Avtosport Nova Gorica. Težki šalabajzerji imam izredno slabe iskušnje. Bolje poklicat AM Gregorič https://www.itis.si/mehanika-robert-gregoric?4551311 je vsaj resen, odgovoren, obvlada zadeve. Ni pooblaščen za Yamaho. Za to moraš do Špana ali Elise v Ljubljano.

Sam nad opravljenim delom v Avtosportu nisem bil razočaran, bolj nad trajanjem in ceno. Smo se zmenili za uro in čas dela...pridem po motor, še vedno ves razdrt...ja, je šel na malico. Posledično zamudim popoldanski šiht takrat in ure dela se poznajo pri ceni. Mehanik je bil videt ok in se spozna na zadeve...samo je šef tisti, ki odloča, ta pa išče dobiček. Pa ne, da mi je napačen, smo se kar razumeli pred leti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

Sam nad opravljenim delom v Avtosportu nisem bil razočaran, bolj nad trajanjem in ceno. Smo se zmenili za uro in čas dela...pridem po motor, še vedno ves razdrt...ja, je šel na malico. Posledično zamudim popoldanski šiht takrat in ure dela se poznajo pri ceni. Mehanik je bil videt ok in se spozna na zadeve...samo je šef tisti, ki odloča, ta pa išče dobiček. Pa ne, da mi je napačen, smo se kar razumeli pred leti...

bom povedal svoje:

1. nalito pol litra olja preveč, da sem ga moral izčrpat, ko sem prišel domov. Yamaha xj6

2. ni menjal prednje gume, kot sem se dogovoril in jo že prej kupil, ter tam pustil

3. potem ko sem težil, da je guma tule, ni napumpal zavore in sem kmalu priletel v zid

4. ne držijo se dogovorjenih ur, niti postavk v navodilih servisa

5. z lastnikom nimajo nikakršne komunikacije

 

Razumem, da člouk fali, sam prosim, ne me jebat....

Nikoli več na AS NG, nikoli...zna biti smrtno nevarno

  • Všeč mi je 1
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

bom povedal svoje:

1. nalito pol litra olja preveč, da sem ga moral izčrpat, ko sem prišel domov. Yamaha xj6

2. ni menjal prednje gume, kot sem se dogovoril in jo že prej kupil, ter tam pustil

3. potem ko sem težil, da je guma tule, ni napumpal zavore in sem kmalu priletel v zid

4. ne držijo se dogovorjenih ur, niti postavk v navodilih servisa

5. z lastnikom nimajo nikakršne komunikacije

 

Razumem, da člouk fali, sam prosim, ne me jebat....

Nikoli več na AS NG, nikoli...zna biti smrtno nevarno

Verjetno je to odvisno od leta, ker tam očitno menja mehanike. Je pa šef tisti, ki muti, zgleda...

Meni je takrat mehanik vse povedal, tudi je šel na preizkusno vožnjo in motor je bil v redu poservisiran. Sam sem bil tisto leto razočaran le nad trajanjem in ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

Verjetno je to odvisno od leta, ker tam očitno menja mehanike. Je pa šef tisti, ki muti, zgleda...

Meni je takrat mehanik vse povedal, tudi je šel na preizkusno vožnjo in motor je bil v redu poservisiran. Sam sem bil tisto leto razočaran le nad trajanjem in ceno

moje info so verodostojne za 10 let nazaj

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

moje info so verodostojne za 10 let nazaj

 

Skoraj ne verjamem, da ima istega mehanika že toliko časa, ker tudi moje izkušnje so iz tega časa. Mehanik, ki je meni servisiral je obvladal zadevo in mi ob prevzemu motorja tudi vse povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za hiter odgovor.....Tudi jaz sem slišal,za nekorekten odnos,s strani šefa.Tako je.Tudi lastnika sta se skregala.Eden brat.baje.je odšel proč.Tisti,ki je imel vsaj primarno znanje.za šraufanje Yamah.Se pravi,da bo treba do Ljubljane....L.P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, corleone48 pravi:

Hvala za hiter odgovor.....Tudi jaz sem slišal,za nekorekten odnos,s strani šefa.Tako je.Tudi lastnika sta se skregala.Eden brat.baje.je odšel proč.Tisti,ki je imel vsaj primarno znanje.za šraufanje Yamah.Se pravi,da bo treba do Ljubljane....L.P

al pa Gregoriča na Vogrsko. Nisem ravno laik v šraufanju in je dokaj profi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap,Robert mi je tudi Triumpha servisiral.Je super mehanik in tudi ljudina....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!