Skoči na vsebino

Ducati servisi


DAMI34

Priporočene objave

Vaše izkušnje s serviserji, kje servisirate, kako ste zadovoljni z uslugami, kake so cene, splošna debata o serviserjih, vpoklici, problemi........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz servisiram motor pri Boštjan Urbančič (Ljubljana)! Zaenkrat izredno zadovoljen, cene znosne!

 

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnjega (M620) sem servisiral na Novi moto legendi in mislim, da je bil tam taisti Boštjan - nisem imel pripomb. Na Motoristu enkrat manjši servis in zavore, tudi brez pripomb(ne vem, če sploh še delajo).

Pred prodajo sem se na AS-u zanimal za veliki servis, so rekli, da za M620 od 550 eur naprej...:kva1: ( Na Novi moto l. sem za prejšnjega dal cca 300 eur)

Roger, veš mogoče koliko Urbančič računa za tavelik servis (M796)?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za veliki servis M796 ti ne znam povedat iz prve roke, ker ga se nisem delal. Mislim pa, da sem enkrat nekje zasledil cca. 400€ (ne me držat za besedo)! Najbolje poklicat in vprasat!

UBM: 041-510-993

 

lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UBM-Boštjan iz Ljubljane, od novega mi servisira motor, 8 let, 70 tisoč km kasneje mi 1098 dela kot urca.

Mali servis cca 150 eur, velik cca 400.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Meni je ducatija servisiral Simon Dacar iz Skaručne ( okolica ljubljane ) tako bom rekel ducatije ima nastudirane v piko, ni pa glih med cenejsimi serviserji. Lahko ga pa poklices pa vprasas. 

Simon Dacar: 0 41 744 555

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kaj pa Štajerski konec, MB in okolica pozna kdo kakšnega OK mehanika?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

a mi prosim kdo zaupa kdaj je mali in kdaj veliki servis za monster sprašujem

hvala

l.p.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, alpi80 said:

a mi prosim kdo zaupa kdaj je mali in kdaj veliki servis za monster sprašujem

hvala

l.p.

 

 

Dober bi bilo dopisat, , letnik in prevozeni km.

Jaz delam mali servis pred vsako sezono.....(ce bi jih bilo vec, kot 10-15k na sezono, bi se enega naredil)! Mislim, da je prvi veliki servis okol 24k km!

 

lp

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a hvala,samo vprašam,ker kupujem motor pa je monster tudi v igri

aja gledal sem monter s2r 800 letnik 2007,prodaja ga moto hit krško

 

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, alpi80 said:

a hvala,samo vprašam,ker kupujem motor pa je monster tudi v igri

aja gledal sem monter s2r 800 letnik 2007,prodaja ga moto hit krško

 

l.p.

V tem primeru je najbolje, da gre nekdo s teboj, kateri se spozna na motorje (mehansko)- ali pa tudi ne, ce imas sam toliko znanja. Tako ali tako bos (priporocljivo) naredil vsaj mali servis, ce ne velikega, da vsaj ves pri cem si in da imas mir potem nekaj casa....!

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, alpi80 pravi:

a hvala,samo vprašam,ker kupujem motor pa je monster tudi v igri

aja gledal sem monter s2r 800 letnik 2007,prodaja ga moto hit krško

 

l.p.

Mali servisi so na 10kkm, veliki na 20kkm. Veliki je menjava jermenov, desmo servis, ... Sicer pa, ce je motor, kolikor toliko za kaj, mora imet srvisno zgodovino znano. In knjizico z navodili prilozeno. V njej tudi vse pise o servisnih posegih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer nisem še klical v krško,a ker na oglasu nima napisano,da ima servisno mi je že sumljivo

aja,še eno vprašanje ---  zakaj toliko grajajo ducati češ,da samo šraufanje ??? na forumu sem prebral par da te zvije,zakaj,je to res ali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijanski mopedi v 99% ne dobiš poleg servisne knjige...

Vzdrževanje ducatija je pač malo dražje in kak šravf treba nov kupit,ker ga zgubiš...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, vse je res......obvezna oprema kljuc 11 in 12, gedora, inbus in pa polna vrecka razlicnih vijakov. Bolj izkuseni ducatisti kar med voznjo kaksnega privijacijo......(vse tole je hec)!

Isti bullshit, kot govorijo za Alfa Romeo in Fiat vozila.....no, pri Ducatiju je elektronika bolje postimana. Kvarijo se vse znamke. Ducati ima morda za kaksen % drazje servise, drugace pa ni nic drugace.

Je pa tako (zelo osebno mnenje in pogled), zame druge znamke, kot Ducati ni. Raje nimam motorja....pogojno kaksna MV Agusta, Moto Guzzi......!

 

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat Ducati vedno Ducati. Serviserji so dražji, servisi pa v kolikor jih sam delaš, sploh menjavanje olja, svečk in podobne bedarije, ne oz. primerljivi z ostalimi. Glede na to, da vseeno gre v več pogledih za specifične motorje, ga moraš imeti rad in ima tudi on tebe. V kakšno temo se moreš morda bolj poglobit kot lastniki ostalih znamk, sicer pa kot že rečeno, ko ga enkrat imaš, ga ne daš več proč. Aja, na debate Ducati vs. the world se čim prej navadi oz navadite (novopečeni lastniki), prikladno je imeti že kar v naprej v naprej zvežbane reply-je (sarkazem off).

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce hoces Ducatija, bodo servisi pač drazji. V nasprotnem primeru, Japonec. Z vidika zanesljivosti Ducati nikoli ne bo na nivoju Japonca ali Nemca, servisi bodo vedno drazji. Ampak hkrati Nemc in Japonc nikoli nr bosta imela nekaj vec, šmek... Zato Ducati vedno, tudi z drazjimi servisi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roger g. --  se strinjam 100%,vidim,da voziš ducati in veš kaj govoriš

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!