Skoči na vsebino

Kawasaki servisi in splošno


DAMI34

Priporočene objave

Vaše izkušnje s serviserji, kje servisirate, kako ste zadovoljni z uslugami, kake so cene, splošna debata o serviserjih, vpoklici, problemi........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lakserco sam servisiram...hehe

Dokler bil v garanciji pri Yogi v Vinski gori..pac servis bil narejen...nikoli nic narobe...po garanciji pa na vseh mopedi sam naredim...pac olje menjavam med 3000 in 5000km...bagrotiram,da hodim na servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se, da bo ta tema samevala.

No, v Mariboru:

Šiler

in

Motorjet

Oba ok, a vozim sedaj k slednjemu, ker mi je še druge stvari delal izven servisnih obvez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se vozil Kawasakija sem ga vedno servisiral pri Šilerju v MB oz. okolici MB. Zelo zadovoljen, tudi ko se je slo za garancijska popravila je bilo urejeno tako kot treba. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem moje kawe vozil k Elisi v Domžale in k Mehanika Robert Gregorič Vogrsko. Pri obeh zadovoljen tako z odzivnostjo, kvaliteto storitev, kot s cenami (včasih mi je kr mal žal za kawo :( )

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elisa Domžale zmaga za vse motorje. Možakar (T po imenu) zna prisluhnit, če mu poveš...

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bil pri elisi 2x...vedno samo redni servis...ni mi bilo všeč to, da ne moreš prisostvovati pri delu...sam rad gledam, kaj, kako,...se dela po mojem motorju...res pa, da so mi ponudili skuter za vmesni čas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil sem in vozil bom k Elisi

pa še skuter dajo da ne greš peš na kafe  :OK:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma za hišo ma enga šalabajzerski servis, vsako jutro vidim serviserja v špeglu, samo popravi skor zastonj pa mu oprostim počasnost in občasno pomanjkanje izkušenj in tehnike. 

Jst se za  dele in nasvete obrnem na Motomanio v Kopru, skuter so včasih odlično poštimali, za jajca od motorjev pa škrtarim pa sam tolčem po njh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Trenutno v Trgomoto v Krškem. Z njimi sem zadovoljen, tudi gume imajo ugodno, tako da vse na enem mestu.

Sicer sem pa našel enega bližjega meni...motostatus mehanika - blizu Novega mesta (Trebelno). Bomo videli letos, ko peljem prvič.

Popravljeno . Popravil Damo001
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 24. 1. 2017 ob 14:31, siks pravi:

...bil pri elisi 2x...vedno samo redni servis...ni mi bilo všeč to, da ne moreš prisostvovati pri delu...sam rad gledam, kaj, kako,...se dela po mojem motorju...res pa, da so mi ponudili skuter za vmesni čas...

ja potli pa kar sam servisiraj.

 

Ob 25. 1. 2017 ob 20:41, peterjanko pravi:

Vozil sem in vozil bom k Elisi

pa še skuter dajo da ne greš peš na kafe  :OK:

 

potli pa bodo se moja dva mopija servisirali tam.elisa prihajam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1/24/2017 ob 14:22, skalar36 pravi:

Elisa Domžale zmaga za vse motorje. Možakar (T po imenu) zna prisluhnit, če mu poveš...

prisluhnem ti lahk tud jez. in ful prepričljivo kimam :D in to bo to. 

Če je karkoli več kot menjava olja, ga tud jaz pelem v Eliso. Tomaž zna pedenat tud stare škatle na karburatorje, in jih obravnava enako natančno kot moderne zadeve. Respect. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 2. 2017 ob 6:32, Damo001 pravi:

Trenutno v Trgomoto v Krškem. Z njimi sem zadovoljen, tudi gume imajo ugodno, tako da vse na enem mestu.

Sicer sem pa našel enega bližjega meni...motostatus mehanika - blizu Novega mesta (Trebelno). Bomo videli letos, ko peljem prvič.

Zaradi mene nimajo več servisa yamahe!Motor v gatanciji niso mesec in pol niti pogledali,ko se pokvaru...Delta team javu in so ga oni uredili in vzeli yamaha servis česku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

prisluhnem ti lahk tud jez. in ful prepričljivo kimam :D in to bo to. 

Če je karkoli več kot menjava olja, ga tud jaz pelem v Eliso. Tomaž zna pedenat tud stare škatle na karburatorje, in jih obravnava enako natančno kot moderne zadeve. Respect. 

dober je, ker je entuziast. A veš kak bodo spedenali mojo bivšo lubico. Kot nova bo.

Nekdo je sicer tule omenil, da rad stoji zraven mopeda. Osebno ti povem, če te tok skrbi lahko tudi osebno stojiš pri tomažu in se pogovoriš. Lahko pa spiješ kavo z Nevo, pa pregledaš kaj majo od dodatne opreme, jaz jim popolnoma zaupam. Malo takih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 2. 2017 ob 15:28, siks pravi:

...dokler je v garanciji ga moram pri pooblaščenem...

To ne drži, kjerkoli lahko servisiraš pač, da je strokovno usposobljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snecer pravi:

To ne drži, kjerkoli lahko servisiraš pač, da je strokovno usposobljen.

..ta debata je že bila in še bo...jaz ne bi rad mel težav z interpretiranjem zakonodaje ob morebitni okvari v garancijskem roku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Snecer pravi:

eu direktiva celo, no za olje menjavat je skor vseeno 

...se strinjam, da zamenjat olje ni neka znanost, samo, če obstaja možnost, da se bom v primeru okvare v garancijskem roku moral zaradi servisiranja pri "nepooblaščenem" kregat s plačnikom garancije (proizvajalcem), se temu raje izognem...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V moji servisni piše, da ga lahko servisira samo pooblaščen serviser. Isto je pisalo za Kawo. Poleg tega, da velja garancija mora biti servisiran najmanj 1x letno ali na x kmju, kar pač prej dosežeš. 

Pri KTMju in BMw vem, da se vodi evidenca servisov tudi online. Jaz  (ali pa kdo drug) lahko za mojega z vin številko in št.delivery certifikata, preverim na netu, kje in kdaj je bil servisiran. Kar pomeni, da ga lahko servisira samo tak, ki te podatke tudi vnese online, torej pooblaščenec od matičnega podjetja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sebar pravi:

Do sedaj vedno k Primcu (link) in vedno zadovoljen. Letos bo prvič ventile za pogledat, a se komu sanja na kolk lahko računam? :hmm:

Če se prav spomnem so mi računali dve delovni uri. Če pa je še podlaganje pa malo več. Za orientacijo.:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!