Skoči na vsebino

Kawasaki servisi in splošno


DAMI34

Priporočene objave

Marčelo je u španoviji s panigazom, gor so mi rekli, da lahko peljem k njemu. Ma se bom itak pozanimu pri dks-ju. Reda radi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
pred 14 minutami, luxsa pravi:

Zjutraj sem bil v Elisi,pa ne vem ce nisem enemu novemu crnemu SXu srednji prst v auspuh vtaknil. ?

aaaaaaaaaaaa razdeviču si ga, skregan za vedno. Jutri ga pretovorim domol, če kombi ne crkne :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, luxsa pravi:

Ne,sej nisem,se nisem upal,mogoce ga bom pa res kupil,samo verjetno letnik 2023. ?

jp, to vsake 3 leta poveš, že 10 let. Verjem, ti ne boš nikoli nič drugega kupil razn BMW, ti že sam status ne dovoli :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustimo se presenetit,glede na to da je zdajsnji bemfl ze peti po vrsti je mogoce cas za kaj urugega in sx je ravno pravsnji. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

zakaj bi zagrižen bmwjaš hodil k elisi?

Ke tam tut policijske bmflne šraufajo ... pa poznajo felerje :P

pred 2 urami, luxsa pravi:

Zjutraj sem bil v Elisi,pa ne vem ce nisem enemu novemu crnemu SXu srednji prst v auspuh vtaknil. ?

js sm biu včeraj, pa sem tudi pozabu s ključem potegnt :P

p.s.

tut vidu ga nisem, ker smo mel drugo debato ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

Ke tam tut policijske bmflne šraufajo ... pa poznajo felerje :P

js sm biu včeraj, pa sem tudi pozabu s ključem potegnt :P

p.s.

tut vidu ga nisem, ker smo mel drugo debato ;)

 

verjetno si mislil, da jih samo tam znajo popravit :) elisa 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

verjetno si mislil, da jih samo tam znajo popravit :) elisa 

nisem tko napisal :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 2. 2020 ob 9:35, luxsa pravi:

Ce bi imel kardan takoj zamenjam. ?

ja pa ja..itak...                                  

Ob 25. 2. 2020 ob 19:06, DAMI34 pravi:

Sej moj je tudi nekaj časa že v lj, samo turer opreme ni bilo.

kje v ljubljani*? :bum:  

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

aaaaaaaaaaaa razdeviču si ga, skregan za vedno. Jutri ga pretovorim domol, če kombi ne crkne :P

če ne pokličeš s ga najebu 110% ...

pred 16 minutami, Ris pravi:

Kawasaki, Suzuki, Yamaha skupaj ne dosegajo BMW-ja? 

P. S. Malo za hec, malo zares.... Lahko zbrišete?

FB_IMG_1582832848960.jpg

srbija in slovenija imata proizvajalca motorjev? resno ?

resda piše "motornih vozil" .. samo koga no motoforumu en klinc briga za odpoklic IMT traktorja???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Ris pravi:

@thumper preglednica in članek sta v reviji motosi april maj 2019 

 

koga briga če motosi pisari o  srbskih traktorjih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, thumper pravi:

ja pa ja..itak...                                  

kje v ljubljani*? :bum:  

 

Se opravičujem. Pri Elisi u Domžalama. :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, Snečer said:

sigurno sam ne kupuješ bemflov, sicer ne bi bil peti :)

Ne bos verjel,sam.Imel sem tri K1300R/S, enega od teh v Ameriki,R1200RS in sedaj GS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

RIDEOLOGY aplikacija za pametne telefone. Nekaj hudih problemov kar se tiče uporabnosti, oziroma opažanja in kaj bodo nujno morali popraviti/izboljšati, ker v nasprotnem je zadeva hudo neuporabna:

 

1. ni avtomatske povezave bluetooth, ob vsakokratnem zagonu motorja moraš ponovno vklopiti aplikacijo in vzpostaviti povezavo

2. prav tako se z vsakim ugašanjem motorja prekine snemanje poti, torej greš tankat in moraš snemanje ponovno vključiti

3. vsaj meni ne izpiše informacije o klicu, niti prejetem smsu, pa čeprav so ikone na armaturki, sumim, da je mogoče moj foun kriv, ker ni dal ali ne da ustreznih dovoljenj

4. ni možnosti izvoza raznih podatkov, predvsem pa posnete poti in ostalega, kar se zraven beleži

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah to je pri vseh znamkah nedodelano. Reklamirajo kot nevem kaj ampak ne deluje tako kot bi lahko oz. moralo. Ducati Link isto sranje. Sred križišča pač ugasnu snemanje. Ni več avtomatskega povezovanja, pogled nastavitve motorja vedno znova bere in še z updejtom so spremenili, ko preko telefona spremenim vozni režim, moram to potrditi na displeju. To je pa isto, kot če spremenim, ko prižgem motor pa kliknem 2x.

Dalo bi se to zooptimizirat pa bi bla luštna stvar pa je polovičarsko narejen. Sem se čudil pred uporabo, kako da je tako slabo ocenjen APP na playstore. Vse jasno po uporabi. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

RIDEOLOGY aplikacija za pametne telefone. Nekaj hudih problemov kar se tiče uporabnosti, oziroma opažanja in kaj bodo nujno morali popraviti/izboljšati, ker v nasprotnem je zadeva hudo neuporabna:

 

1. ni avtomatske povezave bluetooth, ob vsakokratnem zagonu motorja moraš ponovno vklopiti aplikacijo in vzpostaviti povezavo

2. prav tako se z vsakim ugašanjem motorja prekine snemanje poti, torej greš tankat in moraš snemanje ponovno vključiti

3. vsaj meni ne izpiše informacije o klicu, niti prejetem smsu, pa čeprav so ikone na armaturki, sumim, da je mogoče moj foun kriv, ker ni dal ali ne da ustreznih dovoljenj

4. ni možnosti izvoza raznih podatkov, predvsem pa posnete poti in ostalega, kar se zraven beleži

 

BMW motorrad connected app ima to vse lepo porihtano. Avtomatsko se poveže z bluetoothom, zmeram mi snema pod si pa lahko v nastavitvah seveda našitam koliko časa lahko imaš "pavzo".

Sedaj so še posodobili, da celotno pot lahko spremljaš in imaš notri podatke kot so hitrost, nagib, g-meter, višino itd... s tem, da ja  tukaj notri navigacija in lahko uvažaš rute. Navigacija je tudi dobra ampak slaba stvar je edino, da moraš imeti mobilne podatke prižgane.

Popravljeno . Popravil Vito23
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Vito23 pravi:

BMW motorrad connected app ima to vse lepo porihtano. Avtomatsko se poveže z bluetoothom, zmeram mi snema pod si pa lahko v nastavitvah seveda našitam koliko časa lahko imaš "pavzo".

Sedaj so še posodobili, da celotno pot lahko spremljaš in imaš notri podatke kot so hitrost, nagib, g-meter, višino itd... s tem, da ja  tukaj notri navigacija in lahko uvažaš rute. Navigacija je tudi dobra ampak slaba stvar je edino, da moraš imeti mobilne podatke prižgane.

ko bom velik imel bom bmw app :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, DAMI34 pravi:

RIDEOLOGY aplikacija za pametne telefone. Nekaj hudih problemov kar se tiče uporabnosti, oziroma opažanja in kaj bodo nujno morali popraviti/izboljšati, ker v nasprotnem je zadeva hudo neuporabna:

 

To je "predjed" za pokušino, "glavna jed" pride z naslednjim modelom. Koliko so dejansko uporabne te igračke, skoraj vse te inf, mi prenese poceni pametna ura na telefon, razen porabe in nagiba pa še karto naloži potem preko wifija da ni potrebno imeti vklopljene podatke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

To je "predjed" za pokušino, "glavna jed" pride z naslednjim modelom. Koliko so dejansko uporabne te igračke, skoraj vse te inf, mi prenese poceni pametna ura na telefon, razen porabe in nagiba pa še karto naloži potem preko wifija da ni potrebno imeti vklopljene podatke...

ker je zadeva bolj splošnega značaja in za več modelov je premaknjena debata sem.

 

Se strinjam, da preveč nikoli nočejo ponuditi. Očitno pa je rideology bolj namenjeno "telemetriji" na pisti, kot pa real lifu.

ps. ktm ne rabi imeti vklopljenih podatkov za navigacijo, kar vem. Tomtom ki ti preslika navigacijo na dodatni ekran tudi ne.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Vito23 pravi:

BMW motorrad connected app ima to vse lepo porihtano. Avtomatsko se poveže z bluetoothom, zmeram mi snema pod si pa lahko v nastavitvah seveda našitam koliko časa lahko imaš "pavzo".

Sedaj so še posodobili, da celotno pot lahko spremljaš in imaš notri podatke kot so hitrost, nagib, g-meter, višino itd... s tem, da ja  tukaj notri navigacija in lahko uvažaš rute. Navigacija je tudi dobra ampak slaba stvar je edino, da moraš imeti mobilne podatke prižgane.

https://apps.apple.com/us/app/bmw-motorrad-connected/id1250173746

tu je napisano, da so mape offline, tako da ne sesajo podatkov

Citiraj

A mobile Internet connection is necessary to receive traffic data. This can result in costs in accordance with the contract between the customer and provider (such as roaming charges).

podatki so samo za "dodatke", kot promet, vreme itd.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, DAMI34 pravi:

RIDEOLOGY aplikacija za pametne telefone. Nekaj hudih problemov kar se tiče uporabnosti, oziroma opažanja in kaj bodo nujno morali popraviti/izboljšati, ker v nasprotnem je zadeva hudo neuporabna:

 

1. ni avtomatske povezave bluetooth, ob vsakokratnem zagonu motorja moraš ponovno vklopiti aplikacijo in vzpostaviti povezavo

2. prav tako se z vsakim ugašanjem motorja prekine snemanje poti, torej greš tankat in moraš snemanje ponovno vključiti

3. vsaj meni ne izpiše informacije o klicu, niti prejetem smsu, pa čeprav so ikone na armaturki, sumim, da je mogoče moj foun kriv, ker ni dal ali ne da ustreznih dovoljenj

4. ni možnosti izvoza raznih podatkov, predvsem pa posnete poti in ostalega, kar se zraven beleži

 

javi kawasakiju direktno, še največ upanja

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

javi kawasakiju direktno, še največ upanja

 

 

a veš kak ti bom povedal:

kurčev avto za manj denarja ma vse to in še več, ter špila. Sem prepričan da vedo, pa ni še sile, da bi moral naredit.

BT off, zabava ON in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!