Skoči na vsebino

Kawasaki servisi in splošno


DAMI34

Priporočene objave

Tako od oka cca 300€ pa navzgor, je odvisno kok maš svečk, a boš menjal še tesnilo pokrova glave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sebar pravi:

Do sedaj vedno k Primcu (link) in vedno zadovoljen. Letos bo prvič ventile za pogledat, a se komu sanja na kolk lahko računam? :hmm:

kaj ta tudi Kwake servisira? Ker sem mu prejšnje leto poslal 2 maila na to temo, pa nisem dobil odgovora.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Tako od oka cca 300€ pa navzgor, je odvisno kok maš svečk, a boš menjal še tesnilo pokrova glave...

Glavobol :D 

 

pred 1 minuto, blazzarss pravi:

kaj ta tudi Kwake servisira? Ker sem mu prejšnje leto poslal 2 maila na to temo, pa nisem dobil odgovora.

 

lp

Jup, dej ga raj poklicat drugič :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sebar pravi:

Glavobol :D 

 

Jup, dej ga raj poklicat drugič :P 

Ja, to niti ni tok hudo (v primerjavi z drugimi blagovnimi znamkami). Pa glede na to, da si iz Wajdušne lahko pelješ tudi k Mehanika Robert Gregorič-Vogrsko. Jaz sem bil z njim zelo zadovoljen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, sebar pravi:

Jup, dej ga raj poklicat drugič :P 

In to večkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

Ja, to niti ni tok hudo (v primerjavi z drugimi blagovnimi znamkami). Pa glede na to, da si iz Wajdušne lahko pelješ tudi k Mehanika Robert Gregorič-Vogrsko. Jaz sem bil z njim zelo zadovoljen. 

Nekateri imajo z njim drugačne izkušnje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Nekateri imajo z njim drugačne izkušnje. 

premal dejstev, ta tema je prav zaradi tega odprta, da se pokomentira, tudi negativno.

Da bodo pa vsi zadovoljni s servisom, pa zihr ne bodo.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

premal dejstev, ta tema je prav zaradi tega odprta, da se pokomentira, tudi negativno.

Da bodo pa vsi zadovoljni s servisom, pa zihr ne bodo.

 

Sem napisal, da ni moja izkušnja. Tisti, ki so imeli takšno izkušnjo, se bodo že oglasili, saj so tukaj prijavljeni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Borutt pravi:

Sem napisal, da ni moja izkušnja. Tisti, ki so imeli takšno izkušnjo, se bodo že oglasili, saj so tukaj prijavljeni. 

potem je to samo izjava rekla kazala. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
On 22/02/2017 at 9:49 AM, DAMI34 said:

Ja, to niti ni tok hudo (v primerjavi z drugimi blagovnimi znamkami). Pa glede na to, da si iz Wajdušne lahko pelješ tudi k Mehanika Robert Gregorič-Vogrsko. Jaz sem bil z njim zelo zadovoljen. 

Kaj pa ti je delal ?

Jaz bi ga priporočal za kako menjavo olja, kak manjši servis.

Za večje popravila rata pa drag. Meni je sam neki menjaval s tem, da mi glavne napake ni odpravil, ker je naredu za 700EUR stroškov(menjava ketnce, napenjalca, centrifugalnega regulatorja) in tolk je bil pa že motor vreden. Če bi mi šel pa še mašino razdirat(cilinder, ventili) naprej bi blo pa še en tolk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, šufer pravi:

Kaj pa ti je delal ?

Jaz bi ga priporočal za kako menjavo olja, kak manjši servis.

Za večje popravila rata pa drag. Meni je sam neki menjaval s tem, da mi glavne napake ni odpravil, ker je naredu za 700EUR stroškov(menjava ketnce, napenjalca, centrifugalnega regulatorja) in tolk je bil pa že motor vreden. Če bi mi šel pa še mašino razdirat(cilinder, ventili) naprej bi blo pa še en tolk.

preveri ceno za isto delo pri Elisi, pa boš imel referenco. Meni je drugače vzdrževal SXa do 65.000km potem sem prodal. Cene je imel nekje konkurenčne, delo je bilo dobro opravljeno (kontrola ventilov, menjava olja v vilicah itd)

Pri KTM je pa bolje da ne preverjaš cen....boš dol padu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma starega motorja se ne splača vozit na servise, naslednjič se bom sam lotil popravila ali pa ga raje prodal pokvarjenega naprej.

Motilo me je, da ni znal prej ocenit stroškov in tudi ni bil siguren če bo menjava menjanih delov pomagala pri odpravljanju napake...

5 minutes ago, DAMI34 said:

preveri ceno za isto delo pri Elisi, pa boš imel referenco. Meni je drugače vzdrževal SXa do 65.000km potem sem prodal. Cene je imel nekje konkurenčne, delo je bilo dobro opravljeno (kontrola ventilov, menjava olja v vilicah itd)

Pri KTM je pa bolje da ne....boš dol padu :P

 

Točno to. Za obični servis kot je tebi počel ga priporočam. To zna narest kar vredu in za fer ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, šufer pravi:

Ma starega motorja se ne splača vozit na servise, naslednjič se bom sam lotil popravila ali pa ga raje prodal pokvarjenega naprej.

Motilo me je, da ni znal prej ocenit stroškov in tudi ni bil siguren če bo menjava menjanih delov pomagala pri odpravljanju napake...

Točno to. Za obični servis kot je tebi počel ga priporočam. To zna narest kar vredu in za fer ceno.

za star moped in njegov problem (veliki stroški popravil) bi moral meti vsaj eno referenco, koliko bi drugje stalo. Še najmanj te bi, če bi imel prijatelja mehanika. Meni je jasno, da je nemogoče oceniti vrednost popravila, dokler motor ni razdrt, pa ga ne branim, samo razmišljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 1. 2017 ob 10:24, DAMI34 pravi:

Vaše izkušnje s serviserji, kje servisirate, kako ste zadovoljni z uslugami, kake so cene, splošna debata o serviserjih, vpoklici, problemi........

Motorjet MB....dober servis. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
pred 18 minutami, Snecer pravi:

polo majćke niso lih nek modni krik :)

Dobro za 10eu jo bi z veseljem imel...je le kawl power

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 1. 2018 ob 17:49, Snecer pravi:

polo majćke niso lih nek modni krik :)

A si spet pameten, te so se prodajale na lanskem GP v Italiji in so originali in ne ceneni PRC ponaredki

Ob 11. 1. 2018 ob 18:08, sesir pravi:

Dobro za 10eu jo bi z veseljem imel...je le kawl power

Za 10€ si naroči made in PRC ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

nisi razumel, o modi govorim, kdo nosi polo majice :)

komur paše :P ... lan sm jih 5 kupu in potalu sestričnam v Srbiji .... kupu u Elisi

drugač so pa to kawasaki oblačila letnik 2017 ... 18 še ni ;)

https://www.kawasaki.de/de/accessories/Clothing/SPORTS/SPORTS_POLO?UidCat=01DFWkYMDUUsLQ&UidSubCat=0603WlhZXFhaWllYWF1aXVpYWlhZUFBfWkYMDUUsLQ&Uid=0874DVleXlwOUVBRWVtdXFFcUQkKDl4JWF0OCl5RCVtdXAo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!