Skoči na vsebino

Kawasaki servisi in splošno


DAMI34

Priporočene objave

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Vsaj nekaj, kjer bo lahko obrnil gas do konca :lol1::jezik:

Nehi s takimi, k sm se usrou, ko je tip s tole mašino in desetimi picami prletu mimo mene. Ti Grki so zmešani, pa še Kawasaki vozi. Ni zastonj izjava, da je kawa za diujake :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

s takim te v mestni gneči lokalec tako pošola, da peče :) 

Skos nas šolajo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snečer pravi:

s takim te v mestni gneči lokalec tako pošola, da peče :) 

Jbg širina je bomembna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 4. 2019 ob 18:17, DAMI34 pravi:

kole, da bo jasno :P

164675_474624662607091_1694240515_n.jpg.c592b222f2dd090fe58220c754b681ae.jpg

To mas ti?? Kje dobu????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

To mas ti?? Kje dobu????

Darilo za rd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

Darilo za rd

Lepo darilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zanima me, ali kdo ve kako je z predpisanimi rednimi servisi in garancijo, oziroma ali lahko, in pa koliko lahko prekoračiš predpisano mejo prevoženih kilometrov, da garancija še vedno velja?

Malo sem pozabil spremljati, pa sem se kar precej približal tej meji, za vikend pa grem na Faakersee in bom najbrž šel par 100km čez. Vem da za motor je to isti šmorn, če narediš pri 5500 ali 7000 ampak me je malo strah zaradi garancije... ali bi to predstavljalo kakšno težavo?

za vsak odgovor hvala že vnaprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ligenjček pravi:

Zanima me, ali kdo ve kako je z predpisanimi rednimi servisi in garancijo, oziroma ali lahko, in pa koliko lahko prekoračiš predpisano mejo prevoženih kilometrov, da garancija še vedno velja?

Malo sem pozabil spremljati, pa sem se kar precej približal tej meji, za vikend pa grem na Faakersee in bom najbrž šel par 100km čez. Vem da za motor je to isti šmorn, če narediš pri 5500 ali 7000 ampak me je malo strah zaradi garancije... ali bi to predstavljalo kakšno težavo?

za vsak odgovor hvala že vnaprej :)

ker smatram, da gre za kawo, bo tule kar prava tema.

Garancijo uveljavljaš na servisu, za kar so oni odgovorni in tudi oni odpravijo (seveda z žegnom generalnega uvoznika), bo tako kot pravi Tedybear.

Kar vem po nekih štandardih za 1000km in 1 mesec čez rok nihče ne teži oziroma je lahko čez, ter ne bodo ustvarjali problemov.

Verjetno pa imaš stalnega serviserja in ti bo on najbolje odgovoril. Sicer pa pol ure dela, za menjavo olja in servis je narejen, štempelj pa tudi in ti si krit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveril sem zase - za moj avto. In ne moreš verjeti, kako različne odgovore sem dobil. Zato sem se odločil, da se ne bom zajebaval. Kontaktiral sem uvoznika in servis. Odločitev je seveda tvoja. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

ker smatram, da gre za kawo, bo tule kar prava tema.

Garancijo uveljavljaš na servisu, za kar so oni odgovorni in tudi oni odpravijo (seveda z žegnom generalnega uvoznika), bo tako kot pravi Tedybear.

Kar vem po nekih štandardih za 1000km in 1 mesec čez rok nihče ne teži oziroma je lahko čez, ter ne bodo ustvarjali problemov.

Verjetno pa imaš stalnega serviserja in ti bo on najbolje odgovoril. Sicer pa pol ure dela, za menjavo olja in servis je narejen, štempelj pa tudi in ti si krit.

jap, kawa...

Vem da je pol ure dela, ampak vseeno bi ga raje naredil po dogodku, ker bom najbrž moral menjati tudi gumo zaradi..."razlogov" :whistle:

To sem opazil malo prej, zdaj imajo zaprto, jaz pa nisem najbolj potrpežljive sorte :kva2:

Hvala za odgovor :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, ligenjček pravi:

jap, kawa...

Vem da je pol ure dela, ampak vseeno bi ga raje naredil po dogodku, ker bom najbrž moral menjati tudi gumo zaradi..."razlogov" :whistle:

To sem opazil malo prej, zdaj imajo zaprto, jaz pa nisem najbolj potrpežljive sorte :kva2:

Hvala za odgovor :D 

Voziš h Gregoriču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

Voziš h Gregoriču?

Ne, je malo predaleč.. V Mariboru mi je najbližje Motor-jet - tam sem ga tudi kupil :) Mi je pa vse to z pooblaščenimi servisi čisto novo, ker sem prvič kupil nov motor, do zdaj sem vedno servisiral pri prijatelju mehaniku... Nimam niti blage veze kolko sploh stanejo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ligenjček pravi:

Ne, je malo predaleč.. V Mariboru mi je najbližje Motor-jet - tam sem ga tudi kupil :) Mi je pa vse to z pooblaščenimi servisi čisto novo, ker sem prvič kupil nov motor, do zdaj sem vedno servisiral pri prijatelju mehaniku... Nimam niti blage veze kolko sploh stanejo :hmm:

Se opravičujem, sem mislil da si s Primorske.

Za normalen servis, olje filter je cca 110€ pri elisi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Se opravičujem, sem mislil da si s Primorske.

Za normalen servis, olje filter je cca 110€ pri elisi

Hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno globoko sem prebral danes:

Kawasaki should make a bike with the weight of the ZX10R the capacity of the ZX14 and the supercharger of the H2 .. :P

Tacga bom kupil, oujeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

eno globoko sem prebral danes:

Kawasaki should make a bike with the weight of the ZX10R the capacity of the ZX14 and the supercharger of the H2 .. :P

Tacga bom kupil, oujeee

Fotografija osebe Motorradtreff André ClaÃen.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Fotografija osebe Motorradtreff André ClaÃen.

špegli so mi mal sumljivi, to je zihr h2 300ccm r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

KAWA oktober 23. 2019, nov superčarđd mašin :P

upam da Z900 :D (mal špekuliram po lučkah, ki so  podobne 900ki) al pa Z1000 al pa celo SX

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 13 minutami, LunaticFringe pravi:

Gregorič ali Marčelo? Ima kdo izkušnje z obema? Nepreverjeno: Marčelo rad navije ceno. 

Vem pa da je mojster. 

Marčelo ni pooblaščen. Jaz sem vozil h Gregoriču. Itak moraš pa vse mal prositi, da vzamejo moped na servis.

Za prvih 40 jurjev je pa itak ista pašta olje pa filter, sveče po želji :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!