Skoči na vsebino

Kawasaki servisi in splošno


DAMI34

Priporočene objave

Jaz sem moral tel. resetirat na tovarniško nastavitev, da je najdo in povezal motor. Koliko sem se igral mislim, da aplikacije nebom uporabljal. Vse nastavitve je treba potrdit na motorju, da se izvedejo. Je hitreje direkt na gumbih nastavlja.

Ker pa tel. uporabljam za navigacijo in povezavo z n com-om ni varianta dveh naprav naenkrat uporabljat. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Ris pravi:

Jaz sem moral tel. resetirat na tovarniško nastavitev, da je najdo in povezal motor. Koliko sem se igral mislim, da aplikacije nebom uporabljal. Vse nastavitve je treba potrdit na motorju, da se izvedejo. Je hitreje direkt na gumbih nastavlja.

Ker pa tel. uporabljam za navigacijo in povezavo z n com-om ni varianta dveh naprav naenkrat uporabljat. 

 

kateri app uporabljaš za navigacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

113€ prvi servis :P

Motorex 4l, filter, kontrola, diagnostika Ja vem, sam nardim cenej, ampak tudi tole je znosna cifra.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

113€ prvi servis :P

Motorex 4l, filter, kontrola, diagnostika Ja vem, sam nardim cenej, ampak tudi tole je znosna cifra.

 

Katerega motorexa in po koliko pa polnijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

113€ prvi servis :P

Motorex 4l, filter, kontrola, diagnostika Ja vem, sam nardim cenej, ampak tudi tole je znosna cifra.

 

No to pa res ni tako hudo. Sam sem dal na BMW za prvi servis 130€. Moje mišljenje je, da bi moral biti ta servis zastonj. Ampak ja tudi serviserji morajo živeti.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

113€ prvi servis :P

Motorex 4l, filter, kontrola, diagnostika Ja vem, sam nardim cenej, ampak tudi tole je znosna cifra.

 

Jaz sem plačal prvi servis 53€. Vse enako kot pri tebi, le olje je dal Motul, ki je nekoliko ceneje od Motorexa. 

P.S.

Danes se je obrnila cifra 3K prevoženih km.  

Popravljeno . Popravil truckdriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo ugodna cena servisa z materialom,........sem plačal pred cca. sedmimi leti samo za delo in "original" oljni filter (mojega od Mahleja ni hotel vzet, ker nebi veljal garancija) prvi servis 105€, mojster je moral dobit not maržo na motornem olju, ki sem ga prinesel s sabo in dobil oslovska ušesa  :(  

Popravljeno . Popravil Luka66
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Vito23 pravi:

No to pa res ni tako hudo. Sam sem dal na BMW za prvi servis 130€. Moje mišljenje je, da bi moral biti ta servis zastonj. Ampak ja tudi serviserji morajo živeti.

Kje si dal sam tolk? Jaz sem dal pri Selmarju samo za menjavo olja 240 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi bil jaz mehanik bi tistemu ki prinese olje in filter s sabo rekel da naj si se sam zamenja stempel v serv. knjigo si naj pa iz krompirja naredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, luxsa pravi:

Ce bi bil jaz mehanik bi tistemu ki prinese olje in filter s sabo rekel da naj si se sam zamenja stempel v serv. knjigo si naj pa iz krompirja naredi.

a ti sam plačuješ račune al ti je zabavno da za liter olja odkašljaš 50 eur, ki ga mojster v trgovini kupi za 6?

kakšna postavka je za to na računu? 

servisno preplačilo olja? :)

eno je normalna cena, drugo plenilstvo, sem že doživel to in seveda vozim drugam oz zdaj sam delam in si sam štemplam. 

ne pravijo zastonj GSovce :) strižejo spredaj in zadaj

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za servis sem placas v avtovalu 130 eur,ce je to strizenje pol so ajdovca se extra ostrigl za kavosakija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, luxsa pravi:

Za servis sem placas v avtovalu 130 eur,ce je to strizenje pol so ajdovca se extra ostrigl za kavosakija.

komentiral sem tvoje ideje o materialu

ajdovec ima švicarsko olje, z zlatom 999 :)

ne, ok ceno si plačal, ker niso strigli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Andrej P pravi:

Kje si dal sam tolk? Jaz sem dal pri Selmarju samo za menjavo olja 240 ?

Selmar je nategovalec. Kolega ima isti motor in je prinesel svoj olje pa je placal več kot jaz. Hodim sam se v avtoval. 

Ni neki velike razlike med kawasakijem in bmwjem... Pa vsi pravijo, da je bmw servis drag. ☺️

Popravljeno . Popravil Vito23
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Vito23 pravi:

Selmar je nategovalec. Kolega ima isti motor in je prinesel svoj olje pa je placal več kot jaz. Hodim sam se v avtoval. 

Ni neki velike razlike med kawasakijem in bmwjem... Pa vsi pravijo, da je bmw servis drag. ☺️

ninja ima 4 valje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, siks pravi:

Katerega motorexa in po koliko pa polnijo?

10-40 

točno 4 litre

+filter

+diagnostika

pred 12 urami, Vito23 pravi:

No to pa res ni tako hudo. Sam sem dal na BMW za prvi servis 130€. Moje mišljenje je, da bi moral biti ta servis zastonj. Ampak ja tudi serviserji morajo živeti.

tudi 130 je normalna cena

pred 11 urami, truckdriver pravi:

Jaz sem plačal prvi servis 53€. Vse enako kot pri tebi, le olje je dal Motul, ki je nekoliko ceneje od Motorexa. 

P.S.

Danes se je obrnila cifra 3K prevoženih km.  

Tomaž me je vprašal, katero olje hočem, pa sem rekel da mi je vseeno, on pa da je itak ista cena. Nisem šel preverjat cen, niti me ne zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, luxsa pravi:

Za servis sem placas v avtovalu 130 eur,ce je to strizenje pol so ajdovca se extra ostrigl za kavosakija.

tut 250€ bi dal za servis, sploh ko sem v roke dobil H2, nadomestno vozilo, brez omejitve kilometrov :ras:

Do sedaj me pri Elisi niso strigli, žal nimajo kaj, četudi bi hoteli.

Vse kar smo se dogovorili je bilo vedno opravljeno tako kot mora biti. Pri njih sem nabavil že 3ji moped, kjer tudi vedno dobim nekaj popusta, ter dva tudi prodal nazaj.

Smatram da je cena (malo primerjam s KTM) normalna ali celo ugodnejša od nekaterih drugih blagovnih znamk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Vito23 pravi:

Selmar je nategovalec. Kolega ima isti motor in je prinesel svoj olje pa je placal več kot jaz. Hodim sam se v avtoval. 

Ni neki velike razlike med kawasakijem in bmwjem... Pa vsi pravijo, da je bmw servis drag. ☺️

če plačaš 240 potem je drag, če pa 130 je pa normalna cena. Govorim za bmw, ko je nekdo prijavil ceno Selmarja. Te razlike ravno niso v prid blagovni znamki. Tudi mi ni jasno, zakaj taka razlika.

Teoretično, pa ne bi smelo biti razlik, neglede na blagovno znamko vozila. 4 litre olja, je 4 litre olja. Mogoče so manjša odstopanja pri tipu olja, ampak to je pa tudi vse.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo obvezni servisi, pri novih motorjih je verjetno obvezen tudi kasko...vse zna biti dražje, kot letna popravila starejših motorjev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, DAMI34 pravi:

če plačaš 240 potem je drag, če pa 130 je pa normalna cena. Govorim za bmw, ko je nekdo prijavil ceno Selmarja. Te razlike ravno niso v prid blagovni znamki. Tudi mi ni jasno, zakaj taka razlika.

Teoretično, pa ne bi smelo biti razlik, neglede na blagovno znamko vozila. 4 litre olja, je 4 litre olja. Mogoče so manjša odstopanja pri tipu olja, ampak to je pa tudi vse.

 

 

Oba sva delala isti servis prvi utekovalni pri 1000km. Jaz nisem nič prinesel svoje sem plačal 130€... kolega z istim motorjem pripeljal svoj olje in plačal mislim, da skor 200€.

Drugi servis pri 10.000km sem plačal 150€... kar se meni ne zdi drago za uradni servis. Vsak čuri muri pod kozolcem ti računa toliko.

Vrjemi, da kolegu tudi ni bilo jasno zakaj razlika :)

 

Kasko ta teden 1200€ :)

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, vandrovec pravi:

Ne samo obvezni servisi, pri novih motorjih je verjetno obvezen tudi kasko...vse zna biti dražje, kot letna popravila starejših motorjev :)

kasko ni obvezen, je pa dobrodošel. Sem pa zadnjič delal izračun, da se brez izide, kljub kakemu popravilu občasno (vsaj do sedaj in pri meni)

Bi bilo pa fajn, če se v tej temi omejimo na kawasaki servise.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Vito23 pravi:

Oba sva delala isti servis prvi utekovalni pri 1000km. Jaz nisem nič prinesel svoje sem plačal 130€... kolega z istim motorjem pripeljal svoj olje in plačal mislim, da skor 200€.

Drugi servis pri 10.000km sem plačal 150€... kar se meni ne zdi drago za uradni servis. Vsak čuri muri pod kozolcem ti računa toliko.

Vrjemi, da kolegu tudi ni bilo jasno zakaj razlika :)

 

Kasko ta teden 1200€ :)

računov nista dobila? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Vito23 pravi:

Oba sva delala isti servis prvi utekovalni pri 1000km. Jaz nisem nič prinesel svoje sem plačal 130€... kolega z istim motorjem pripeljal svoj olje in plačal mislim, da skor 200€.

Drugi servis pri 10.000km sem plačal 150€... kar se meni ne zdi drago za uradni servis. Vsak čuri muri pod kozolcem ti računa toliko.

Vrjemi, da kolegu tudi ni bilo jasno zakaj razlika :)

 

Kasko ta teden 1200€ :)

Pri kawsaki servisih teh razlik ni, vsaj jaz ne vem zanje.

Običajno so pa servisi sedaj na 12 jurjev in kontrola ventilov na 42kkm

pred 1 minuto, Snečer pravi:

računov nista dobila? :) 

račune bi bilo smiselno preveriti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Vito23 pravi:

Oba sva delala isti servis prvi utekovalni pri 1000km. Jaz nisem nič prinesel svoje sem plačal 130€... kolega z istim motorjem pripeljal svoj olje in plačal mislim, da skor 200€.

Drugi servis pri 10.000km sem plačal 150€... kar se meni ne zdi drago za uradni servis. Vsak čuri muri pod kozolcem ti računa toliko.

Vrjemi, da kolegu tudi ni bilo jasno zakaj razlika :)

 

Kasko ta teden 1200€ :)

Ko sem jaz kupil GS pri Selmar so mi uredili kasko pri Adriaticu za slabih 700 eur.

Triglav skoraj 1300.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!