Skoči na vsebino

MOTO GUZZI servisi


DAMI34

Priporočene objave

Vaše izkušnje s serviserji, kje servisirate, kako ste zadovoljni z uslugami, kake so cene, splošna debata o serviserjih, vpoklici, problemi........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marčelo nova gorica .. semering na gonilu zamenjan na garancijo , čeprav takrat ni bilo uradnega uvoznika .. delo ? no ja če računaš ,da je na vsakem servisu  na 7500 km potrebna kontrola ventilov to za sabo potegne 2 tesnila za pokrova glave in akšno uro..no ja ni bilo poceni ..je pa bilo narejeno v redu .. smo pa prvi in drugi servis naredili tako , da sva šla z obema motorjema v petek dol , pustila guzo pri njemu , prespala na vikendu in šla v soboto po njo .. enkrat ko je bilo že soljeno sem jo pa s kombijem peljal in šel iskat ..zdaj pa ne vem kam ..mal mi je daleč ..verjetno v lj ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, thumper pravi:

marčelo nova gorica .. semering na gonilu zamenjan na garancijo , čeprav takrat ni bilo uradnega uvoznika .. delo ? no ja če računaš ,da je na vsakem servisu  na 7500 km potrebna kontrola ventilov to za sabo potegne 2 tesnila za pokrova glave in akšno uro..no ja ni bilo poceni ..je pa bilo narejeno v redu .. smo pa prvi in drugi servis naredili tako , da sva šla z obema motorjema v petek dol , pustila guzo pri njemu , prespala na vikendu in šla v soboto po njo .. enkrat ko je bilo že soljeno sem jo pa s kombijem peljal in šel iskat ..zdaj pa ne vem kam ..mal mi je daleč ..verjetno v lj ..

pošteno napisano........ verjetno tudi zato tako osiromašene teme o guzzijih, vključno z redko videnimi guzziji po naših cestah.....ja samo žmohtni pa so, žmohtni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto Mario, Velenje. Edini, ki se sme mojega Grisota dotikat brez da zraven stojim.

Drugače sta pa tu še Damjan, Ljubljana in Marčelo, Nova Gorica

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damjan iz LJ je daleč najboljši za Moto Guzzi, sicer se s tem ukvarja samo ljubiteljsko, ampak tudi naroči ugodno rezervne dele in zelo rad šraufa, Guzzije res obvlada ... Če rabi kdo kontakt - ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

kako je pri damjanu z novejšimi guzziji z elektroniko , katalizatorji in elektronskim vbrizgom? tester ali posluh iz izkušenj? jih mara ali ne ? ker za starejše sem slišal da je kar tatamata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni forumovci,

naj delim mojo  pozitivno izkušnjo glede popravila in servisa mojega Guzzija pri G. Damjanu;

Januarja sem kupil MG V35 C, letnik 1982 v dokaj slabem stanju....

 

 

Po tem sem pa hvala - bogu od zveze dobil odrešilni kontakt od. g. Damjana iz Črnuč, .....

Naj Vam povem, da je g. Damjan zares pravi strokovnjak za Guzzije!!!

Na mojem motorju je imel zares ogromnoooooo dela od zamenjave različnih delov do vseh nastavitev...., da mu je na koncu lahko zopet s svojim znanjem in strokovnostjo vdahnil dušo - za kar sem mu res neznansko hvaležen.......

 

Če bom imel še kakšno vprašanje ali težavo z mojim guzzijem, se bom zagotovo obrnil na G. Damjana ker res obvlada ....?

Je pravi strokovnjak na tem področju in ga vsakomur zares toplo priporočam!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kugelschreiber ma kaj ma veze kolk guzzi pije sej ni neke panike, mogoče kanček več ker je zračno hlajena mašina, ampak..... Jst se že odkar je prišu vn slinim po V7 II in III (pol ko so dali ta črne pokrove ventilov)

Kaj me briga kaj pravjo tisti da rabiš litrco pa 100konju, jst rabim motor za čustva :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

l.2011 750 je poraba okol 4.7-4.8l ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, thumper pravi:

l.2011 750 je poraba okol 4.7-4.8l ...

Thumper, a to je Nevada al nejkid? Če boš prodajal daj še tule gor oglas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, izibajker pravi:

Thumper, a to je Nevada al nejkid? Če boš prodajal daj še tule gor oglas...

nevada 750 anniversario SE .. ni moja je od žene ..in ne - ne bo se prodajala .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

nevada 750 anniversario SE .. ni moja je od žene ..in ne - ne bo se prodajala .. :)

Jest sm jo imel in tudi velik problem .... V treh dneh je bil akumulator prazen,če ni bila priklopljena na Ctek...

Drgač pa super moped ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Bmflar pravi:

Jest sm jo imel

kateri letnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, thumper pravi:

kateri letnik?

Nevada 750 IE - 2006

Popravljeno . Popravil Bmflar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sedaj nisem našel v kateri guzzi temi sem spraševal če se da brevo predelat v V7, našel sem odgovor na subito, breva predelana v V7

 fec92d73-1008-4dc9-a430-910bcc44cb5b.jpg

Glede na to da košta glih 50% od V7 enakega letnika zna bit da gledam odlično varjanto za prit do mojega naslednjega motorja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s trikrakimi litimi felgami? bljak ..

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, smasher said:

Sedaj nisem našel v kateri guzzi temi sem spraševal če se da brevo predelat v V7, našel sem odgovor na subito, breva predelana v V7

 fec92d73-1008-4dc9-a430-910bcc44cb5b.jpg

Glede na to da košta glih 50% od V7 enakega letnika zna bit da gledam odlično varjanto za prit do mojega naslednjega motorja ?

Tooo care! Zakaj bi blo simpl?  Kupi lepo brevo, razkoplji,  nabavi kose in upaj na dobr rezultat. :lol1:ne se dat! Borba! 

 

K lih o guzziju. Danes sm pri Divaci videl mal cudno situacijo, pa sem pristavil in vprasal ce je vse ok. Bla sta oce in sin, nemca, na Guzziju v7. Na originalu! 1970! Zelo rabljen. Zelo otovorjen. Tako, mal cigansko gor navezano.  Sta samo pocivala, de sicer nek strela, ker ne more cist rest karburatorjev, ampak de je ok, situacija pod kontrolo. Skoda skoda d nism slikal. Hud ko šnops. Nek posebnega je na teh kompresorjih. Majo en zmoht. 

 

@thumper te trikrake so 17. Majo torej tud eno prednost. :) 

 

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kugelschreiber pa kaj fali tej brevi na zgornji sliki? In ta plastični trikotnik pod sedežem bi lahko bil lepši.

Cena breve se začne v it pri 1500, za v7 nič pametnega po 4jurje, samo pač kot je reku @thumper pol maš bljak feltne.

Sej čisto "standardna" pdedelava je nevada v V7, ker se zamenja zic, tank in balanca, ostalo je enako, a, pa trikotnik iz plastike pod sedežem. 

Sej mogoče za tacajt da mi krawasaki motokultivator crkne bom že napraskal za takray 20 let star V7 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za stelvia je pri italjanih na uradnem servisu (in pri nas) 340e.

Servis vključuje menjavo 3,5 l motornega olja, oljni filter, 0.5l olja v menjalniku, 0,3 olja v kardanu, štelanje 8. ventilov in testna vožnja (pri nas žal ne).

Nadgradnja (update) map je brezplačna.

 

Upam da sem kaj pomagal.

Če delaš sam, te material pride malo pod 50e :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo da je za V7 nekje 100€ manj če ima pol manj ventilov in 1.5l manj olja?

Vidim v uradnem maintenance schedule se menja olje v menjalniku na 60k v kardanu pa na 20. Je na Stelviu to drugače?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, CibaJr pravi:

Kakšne so približno cene rednih servisov na V7 II? Sepravi olje, filter in ventili. Je sploh kakšen uradni/dober servis v LJ in okolici? 

Guzzija ti lahko poserviseram tudi jaz.

PhotoGrid_1535884731931.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Kugelschreiber pravi:

K lih o guzziju. Danes sm pri Divaci videl mal cudno situacijo, pa sem pristavil in vprasal ce je vse ok. Bla sta oce in sin, nemca, na Guzziju v7. Na originalu! 1970! Zelo rabljen. Zelo otovorjen. Tako, mal cigansko gor navezano.  Sta samo pocivala, de sicer nek strela, ker ne more cist rest karburatorjev, ampak de je ok, situacija pod kontrolo. Skoda skoda d nism slikal. Hud ko šnops. Nek posebnega je na teh kompresorjih. Majo en zmoht. 

@thumper te trikrake so 17. Majo torej tud eno prednost. :) 

eh dej no.. 17 al pa 18 spredaj in 16 zadaj je sedaj na voljo kolke hočeš..avon road rider je ena blših izbir,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

22 hours ago, smasher said:

pol maš bljak feltne

Poleg bljak feltn mas doma prefukano bljak zadevo. Ce se spara, zakaj predelavat? Stock breva je cist kul. Btw pa si reku de bi raj chopperja/customa. Nevada je odlicn in pocen odgovor. Care, topla voda je v levi pipi. 

 

@thumper itak je ze vse dost dobro. Vseeno. Jez bi zmer izbral 17ke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Kugelschreiber said:

 

Poleg bljak feltn mas doma prefukano bljak zadevo. Ce se spara, zakaj predelavat? Stock breva je cist kul. Btw pa si reku de bi raj chopperja/customa. Nevada je odlicn in pocen odgovor. Care, topla voda je v levi pipi. 

 

@thumper itak je ze vse dost dobro. Vseeno. Jez bi zmer izbral 17ke. 

Ah nič novega, jst mam zmeri use neki napou krš, moja draga je že obupala da bi blo kej lepo in novo ?

Breva je kul, V7 pa je sexy ?

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!