Skoči na vsebino

MOTO GUZZI servisi


DAMI34

Priporočene objave

10 hours ago, CibaJr said:

Recimo da je za V7 nekje 100€ manj če ima pol manj ventilov in 1.5l manj olja?

Vidim v uradnem maintenance schedule se menja olje v menjalniku na 60k v kardanu pa na 20. Je na Stelviu to drugače?

 Na 10k se menja olje v motorju, menjalniku in kardanu plus štelanje ventilov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jah, kontaktiral predsednika pa še vedno nič...očitno bom mogo najt drugo opcijo. Motor je zdaj en čas stal, dans sem opazo eno malo lužico, očitno je spustilo tesnilo in je steklo ven olje za sklopko...upam, da mi ga rata po cesti spravit do kogarkoli že...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, xyxy pravi:

 Motor je zdaj en čas stal, dans sem opazo eno malo lužico, očitno je spustilo tesnilo in je steklo ven olje za sklopko...upam, da mi ga rata po cesti spravit do kogarkoli že...

guzziji imajo suho sklopko.. če teče ven je alo motorno olje ali pa od menjalnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, xyxy pravi:

Jah, kontaktiral predsednika pa še vedno nič...očitno bom mogo najt drugo opcijo. Motor je zdaj en čas stal, dans sem opazo eno malo lužico, očitno je spustilo tesnilo in je steklo ven olje za sklopko...upam, da mi ga rata po cesti spravit do kogarkoli že...

Upraši tu marincspeedshop  

Popravlja italjene in ostale. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

V  Novi Gorici je Hrovatin Marčelo...pravijo da je zelo dober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, corleone48 pravi:

V  Novi Gorici je Hrovatin Marčelo...pravijo da je zelo dober

odgovarjaš na 9 mesecev in pol star post ?

ja..marčelo je kar pedanten..  ni ravno poceni - se pa zavzame za lastnika guzzija , če meni , da je popravilo stvar garancijske reklamacije..

to lahko potrdim iz prve roke za ženino nevado in iz druge  roke @Dr_Jakob za njegovega pozabukukosemureče moped.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
Ob 5. 7. 2019 ob 11:03, Damo5 pravi:

Pozdravljeni forumovci,

naj delim mojo  pozitivno izkušnjo glede popravila in servisa mojega Guzzija pri G. Damjanu;

Januarja sem kupil MG V35 C, letnik 1982 v dokaj slabem stanju....

 

 

Po tem sem pa hvala - bogu od zveze dobil odrešilni kontakt od. g. Damjana iz Črnuč, .....

Naj Vam povem, da je g. Damjan zares pravi strokovnjak za Guzzije!!!

Na mojem motorju je imel zares ogromnoooooo dela od zamenjave različnih delov do vseh nastavitev...., da mu je na koncu lahko zopet s svojim znanjem in strokovnostjo vdahnil dušo - za kar sem mu res neznansko hvaležen.......

 

Če bom imel še kakšno vprašanje ali težavo z mojim guzzijem, se bom zagotovo obrnil na G. Damjana ker res obvlada ....?

Je pravi strokovnjak na tem področju in ga vsakomur zares toplo priporočam!!!

 

Lahko sporočiš kontakt Damjana? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Zasledil sem, da je v Črnučah Damjan, ki je odličen mojster za motorje Motto Guzzi. Prosim za kontakt. 

Franc

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Franclj pravi:

Zasledil sem, da je v Črnučah Damjan, ki je odličen mojster za motorje Motto Guzzi. Prosim za kontakt. 

Franc

 

preden odpreš novo temo poglej, tema o servisih obstaja. En post višje imaš celo odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem Nevado 350, letnik 1999, pri lastniku je zagorelo pri vplinjaču. Zaradi panične reakcije, je poleg vplinjača zagorela inštalacija, oba vplinjača, zgorjene so tudi zaščitne plastike in filter. Zadal sem si projekt, da  motor spravim v normalno stanje. Naročil sem že skoraj vse dele potrebne za zamenjavo, delno sem jih tudi že dobil domov.

Zanima me ali kdo pozna mojstra, ki bi bil pripravljen za dokaj normalen denar moto potem sestavit in  pripravit za vožnjo? Za vse informacije vnaprej hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Franclj pravi:

Kupil sem Nevado 350, letnik 1999, pri lastniku je zagorelo pri vplinjaču. Zaradi panične reakcije, je poleg vplinjača zagorela inštalacija, oba vplinjača, zgorjene so tudi zaščitne plastike in filter. Zadal sem si projekt, da  motor spravim v normalno stanje. Naročil sem že skoraj vse dele potrebne za zamenjavo, delno sem jih tudi že dobil domov.

Zanima me ali kdo pozna mojstra, ki bi bil pripravljen za dokaj normalen denar moto potem sestavit in  pripravit za vožnjo? Za vse informacije vnaprej hvala

še zadnjič ti bom napisal:

ne odpiraj nove teme, sem te premaknil v pravo temo in sicer temo o servisih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Glede servisa V7 III. Sicer je premalo na cesti ampak ... Pred cca 2500km zamenjano olje v motorju in kardanu, ter opravljen servis. Od takrat sta minili 2 leti. 
Preventivna menjava olja ali ? Sicer bi olje menjal v lastni režiji in ga drugo leto dal na servis. Trenutno ima 9800 prevoženih kilometrov. 
Če pa kdo pozna kakšnega serviserja na Štajerskem pa lepo prosim za kontakt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, skuterist pravi:

Pred cca 2500km zamenjano olje v motorju in kardanu,

Da boš bolje spal menjaj olje, če se ne motim je sklopka suha, ločena od motornega olja. Tako, da izbira olja sploh ni tako problematična. JASO standard...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!