Skoči na vsebino

Honda XL650V Transalp


5ERR

Priporočene objave

Naslednje...

V prostem teku dela samo sprednji cilinder. Nad 2000 pa oba. Med vožnjo se čuti ko speljem gre po enemu, na obratih pa po obeh. 

Kaj ji dogaja?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

 

Zdele sem pri njej in uplinjača gresta ven da očistim.

A je to težaven projekt?

Vijakov za zrak se nebi dotikal ker nočem da lavfa vsak drugače.

Sčistim samo dize, šalčko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Pozdravljeni lastniki transalp 650. Ko se spustim po klancu brez "gasa" mi pod 2500 obratov začne pokat iz avspuha. Se to tudi vam dogaja? Na videz se mi zdi avspuh originalen in nedotaknjen...

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
  • 5 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

@IF7 Zanima me katero krmilo si vzel. Širina? Ter ali si dal poviške, ter koliko. Če lahko malo bolj v detajle opišeš. Originalno krmilo ima precej "višinske razlike" zato me zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, skalar36 said:

@IF7 Zanima me katero krmilo si vzel. Širina? Ter ali si dal poviške, ter koliko. Če lahko malo bolj v detajle opišeš. Originalno krmilo ima precej "višinske razlike" zato me zanima.

Krmilo sem zamenjal ker ima originalno prevelik kot zasuka ročk nazaj in ker sem želel malce širše krmilo. Ker je novo krmilo "nižje" sem uporabil še poviške, ter s tem dosegel željen položaj. Pri montaži mi bilo težav, vsi kabli in zajle so bili ustrezno dolgi.

Krmilo je Raximo Tour H'Bar, široko 81 cm, nabavljeno pri Louisu (https://www.louis.eu/artikel/raximo-h-bar-alum-tour-width-810mm-22mm-type-approved-fuer-honda-xl-650-v-transalp/10039825?list=14f549fd9ff9009a6fa77b89eac713e5&filter_bike_id=0963&filter_article_number=10039825),

Poviški so LSL 35 mm, nabavljeni pri Louisu (https://www.louis.eu/artikel/lsl-riseup-clamps-with-vta-set/10029954?list=31bd57e9fed6dc7057b0b8439cc06783&filter_article_number=10029959)

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!