Skoči na vsebino

ROMUNIJA - preko Transfagarasana in Transalpine-potopis (Dami in Kmet edišn)


DAMI34

Priporočene objave

Zelo zanimivo napisano in super potovati z vami, da ta jeb... zima malo hitreje mine.

Če bi že zbiral bi rekel najprej Albanija-Grčija-Makedonija, glavno pa, da nobeno od potovanj, ki jih omenjaš ne izpustiš...

LP

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, GO_Tomi pravi:

Si me prtegnu k čitanju. Please continue :cool:

Romunija je končana, sledi kratka pavza. Za tako zadevo opisat, se ti mora

1. na poti kaj dogajat

2. moraš imeti goro materiala

3. in zgodba mora počasi zrasti na mojem zeljniku, potem kar sama pade na "papir". :D

 

pred 45 minutami, Erik99 pravi:

Zelo zanimivo napisano in super potovati z vami, da ta jeb... zima malo hitreje mine.

Če bi že zbiral bi rekel najprej Albanija-Grčija-Makedonija, glavno pa, da nobeno od potovanj, ki jih omenjaš ne izpustiš...

LP

 

 

Mogoče bo res točno Albanija-Grčija, ker tam so tut bile superduper komedije :D pa slikovnega materiala je veliko. Vendar je pot opravljena z avtodomom in ne sodi v tole grupo, čeprav si taisto pot močno želim opravit še z motorjem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takolele.

Toliko realno in zanimivo je tole napisano (sem mislil napisati sočno ampak..), da sem že s tem podoživel vaše potovanje kot, da bi ga opravil sam.

Ma se mi sploh ni treba izza račuinalnika dvignt pa matrat na mopedu da doživim Romunijo pa Bosno. m0315.gif

Ma pa vseen bom bom mal kardan prezraču sam da bo vreme.m0745.gift4014.gif

Še bit2712.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj pojdite se enkrat in naredi se enkrat tako fotoreportažo ker to se bere in gleda boljše kot katerokoli knjigo....

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami-odlično in za 5 ;)  Lepo opisano, doživeto ter dokumentirano. Tudi objavljeno! Zdaj pa ne vem ali se ostali uporabniki bojijo kaj napisat v tem stilu, ali nimajo j..c, da sedejo za comp, ali nimajo humorja ali pa preprosto ne znajo doživet prave sproščene in pestre avanture???  Vsi ostali potopisi so praktično enaki ter že dolgočasni ter pisani po enem receptu...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, The Lakl pravi:

Dami-odlično in za 5 ;)  Lepo opisano, doživeto ter dokumentirano. Tudi objavljeno! Zdaj pa ne vem ali se ostali uporabniki bojijo kaj napisat v tem stilu, ali nimajo j..c, da sedejo za comp, ali nimajo humorja ali pa preprosto ne znajo doživet prave sproščene in pestre avanture???  Vsi ostali potopisi so praktično enaki ter že dolgočasni ter pisani po enem receptu...

o ostalih ne bi sodil, čeprav sem tule prebral kar nekaj zelo zanimivih. Jaz pač pišem v meni lastnem slogu. Vseeno pa hvala za pohvalo, bistvo je res, da bralec pade notri in vsaj delno podoživi situacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, MARE 65 pravi:

Dobro ni kaj...:OK:

Je pa Kmet imel srečo pri semaforju...ker se je Mujo ustavil na zeleni...je predvideval da lahko čez rdečo prileti ludi Seljo ;)

Mujo ni mene sploh videl , ko sem dojel da ne bo šlo niti z zaviranjem niti z obvoz oviro mi je ostalo samo še 2 dol pa punim čez , mel srečo da je bilo križišče pregledno in razen Mujota prazno .....no vse se je lepo izšlo , sam Damija sem še cel dan poslušal .....to govorim policajem , jaz sem nevaren ko mi je dolgčas ...hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začenjam, še tri izlete "tria čelos" opišem tukajle...pa še kakega, ki ga bomo, če ga bomo, ko ga bomo....

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, VS800 pravi:

Dami super pišeš, kaj če bi ti nm kle kr svoj dnevnik pisou....a veš kolk bi bli šihti kratki:P

moj bi pa bil daljši...šiht mislm :dry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima kaka informacija okrog Romunije, oziroma izleta, kar z besedo na dan

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

mene samo zanima kakšne fuke sta špilala, da je sedaj takšen štrajk? :jezik:

kdo štrajka? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

Romuni so v luft! :lol1:

tle maš, pa se pogovarjaj z eno "romunsko" :P1077377_521671064569117_270466407_o.thumb.jpg.9db52377632b4733b22103a010defd4f.jpg

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 2. 2017 ob 13:57, DAMI34 pravi:

Na zalogi je: 

Korzika: Kmet in Dami s spremljevalkama in Nearrein s svojo

Vikend turca balkan: Knin-izvor Cetine -Sinj- Mostar-križ na Mostarjem-izvor Bune-Paklenica

Vikend turca: okolica Bihača-Una in njeni buki

5 dnevna tura: Trip čelos okoli Bosne

5-6 dnevna: Trio čelos v Durmitorju

7 dnevna: Kmet in Dami s spremljevalkama po Mljetu

7 dnevna: road trip to Albania-Greece-Macedonia z avtodomom isto Kmet in Dami s spremljevalkama

7 dnevna: road trip Kmet in Dami s spremljevalkama po jadranki, snemanje filma na Pagu, nato do Črne gore na Lovčen in po okolici

To je to, sedaj pa glasovanje. :D

 

...kar se mene tiče zelo fajn...edino za nas "lenuhe" bi bla ruta, zarisana na karti dobrodošla, da sam kopipejst nardim pa pičim...;-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Če koga zanima kaka informacija okrog Romunije, oziroma izleta, kar z besedo na dan

Avgusta prhajam....Transalpina,Transfagarasan,Hunedoara,Turda,Sapanta(kje je tisti vlak?Maramuresului),Brasov,Sinaia,Bran nekako te kraje za videti al se kaj drugega....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, alfie pravi:

Avgusta prhajam....Transalpina,Transfagarasan,Hunedoara,Turda,Sapanta(kje je tisti vlak?Maramuresului),Brasov,Sinaia,Bran nekako te kraje za videti al se kaj drugega....

bom povedal po moje:

ponavadi od koga kaj prekopiram

včasih dodam best off( country) ali pa napišem na guglu, kaj je za videti, places to visit in..

potem pa skombiniram, vsega itak ne boš videl. Jaz še Slovenije nisem cele v detjle videl. Kolikor je časa, tak krig narediš.

pred 46 minutami, siks pravi:

...kar se mene tiče zelo fajn...edino za nas "lenuhe" bi bla ruta, zarisana na karti dobrodošla, da sam kopipejst nardim pa pičim...;-)

Rute so brezveze. Samo pointe določiš, vse ostalo je zabava :D

Sej glavne relacije so zapisane po dnevih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, siks pravi:

...kar se mene tiče zelo fajn...edino za nas "lenuhe" bi bla ruta, zarisana na karti dobrodošla, da sam kopipejst nardim pa pičim...;-)

misliš takole?

RomunijaGPX.thumb.jpg.51343492f131e9af7dbb4c76ecac6060.jpg

Moldavijain ostalo od 23.julij do 06.avgust 2016

Evo pa še v formatu, da ga preneseš v navigacijo in gasssss.

Romunija2016.gpx

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!