Skoči na vsebino

ROMUNIJA - preko Transfagarasana in Transalpine-potopis (Dami in Kmet edišn)


DAMI34

Priporočene objave

pred 11 urami, BIF pravi:

 

BTW...če kdaj pridemo skupaj vam bom pokazal pot, ki teče vzporedno z Transalpino in je bolj po @Kmet2-ovem okusu...;)...sama divjina, brez asfalta....

Smo jo odkrili (jaz prisilno, Kmet naključno), sam počakaj, da pridemo do tam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Smo jo odkrili (jaz prisilno, Kmet naključno), sam počakaj, da pridemo do tam :P

 

Ne laž :P tak si sprogramiral Garmina , jz sem sam sledil ko ovca .....:lol1:Evo BIF del odseka o katerem govoriš , ti je bil makedam še znosen , potem pa čedalje bolj grozen , no na koncu sem predvidel da Kawa več ne bi mogla naprej zato sem obrnil in počakal ............ko se je prikotalil za mano je bil cel zaripel v pisker ............ne vem al od jeze al od nabijanja njegove Kawe po luknjah in grobem pesku .....:lol1:

 

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Ne laž :P tak si sprogramiral Garmina , jz sem sam sledil ko ovca .....:lol1:Evo BIF del odseka o katerem govoriš , ti je bil makedam še znosen , potem pa čedalje bolj grozen , no na koncu sem predvidel da Kawa več ne bi mogla naprej zato sem obrnil in počakal ............ko se je prikotalil za mano je bil cel zaripel v pisker ............ne vem al od jeze al od nabijanja njegove Kawe po luknjah in grobem pesku .....:lol1:

 

 

bom vse pojasnil, ko pridemo do tam :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

bom vse pojasnil, ko pridemo do tam :D

 

Za BIF-a , to je ta vzporednica .....;) tukaj še dober makedam potem pa čedalje slabši ......

 

963753_521678717901685_1463071439_o.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno...težko je tako ocenit...je pa verjetno kar nekaj vzporednic...moja je bila tale:

8b6fa3ac93ab714bdd784589d726ca71_f319_zp

Pa še mimo tega jezu je bilo treba...

f7e7623564b92c51e3a7f3cc37a7a0fe_f320_zp

Kakorkoli...vsaj meni so vzporedne poti bolj zanimive...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, cb1300 pravi:

top, definitivno v kratkem napadem ta dve najlepši, edino odločit se al s kolesom al motorjem ;-)

Zanimivo branje

oboje se da in oboje je zanimivo po svoje. Lani je moja sestrična z možem prevozila obe in to s kolesom. S kolesom vidiš svet drugače kot z motorjem, bolj v detajle, bolj podrobno, še bolj osebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej  Dami   mi z  ustreznimi Ktmji  se  vozmo   priblizno  enako  tud jest  sem   se isto vozil sam sem imel nastavljeno  tudi makadam   se je cas   zate naslednja menjava motorja   enduro

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 pa le niso tako neumna tista navodila, ki jih je objavil dr. Jakob, kako kupiti motor. "... Vprašaj lastnika o njegovih potovanjih s tem motorjem . Se je dostikrat peljal v kakšne čudne kraje? ..." :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, mladench pravi:

@DAMI34 pa le niso tako neumna tista navodila, ki jih je objavil dr. Jakob, kako kupiti motor. "... Vprašaj lastnika o njegovih potovanjih s tem motorjem . Se je dostikrat peljal v kakšne čudne kraje? ..." :D 

a teb so to čudni kraji? :P

 

pred 34 minutami, menih pravi:

Glej  Dami   mi z  ustreznimi Ktmji  se  vozmo   priblizno  enako  tud jest  sem   se isto vozil sam sem imel nastavljeno  tudi makadam   se je cas   zate naslednja menjava motorja   enduro

sem o tem razmišljal, tudi kot varianta za drugi moped, pa mi ne sede drža. Ne morem reči, da nisem na 1050 užival, tak fajn se ga da peljat, ampak je bil znižan in čez nekaj časa me začne pokončno sedenje motit. Toliko kot jaz makedama prevozim so tut specialke za cesto dobre, le bolj počasi je potrebno :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepi kraji sam... tale makadam in kawa :D zih majo tud slabši bencin, pa s sopotnico si bil auuu kak motor sm jst to nabavu :slap::P 

drgač pa mam romunijo na spisku... luštn zgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, mladench pravi:

lepi kraji sam... tale makadam in kawa :D zih majo tud slabši bencin, pa s sopotnico si bil auuu kak motor sm jst to nabavu :slap::P 

drgač pa mam romunijo na spisku... luštn zgleda

makedama ni, sam mi smo ga našli :P

pa naj te ne skrbi, čist lepo počasi je preguzala makedam, niti 1x nisem udaril po tleh, le bolj počasi kot ne je šlo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

oboje se da in oboje je zanimivo po svoje. Lani je moja sestrična z možem prevozila obe in to s kolesom. S kolesom vidiš svet drugače kot z motorjem, bolj v detajle, bolj podrobno, še bolj osebno.

edino vedno se pojavlja ena jeba......ko si s kolesom in mimo padajo motoristi-f...ck, kaj bi dal da bi bil zdele na motorju....in spet kontra enaka zgodba :-) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke za izvirnost! (In tekst in slike-super!!!!)

Komaj čakam nadaljevanje. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 1. 2017 at 18:29, DAMI34 pravi:

Kmetu dam v roke Garmin in mu povem, naj ga za božjo voljo vsaj malo kontrolira...pajade, že ko smo padli na Hrvaško se je z njim skregal in smo bluzili po nekih "bližnjicah". Nekaj časa sem pregledoval zemljevid, iskal kje je zgrešil, nakar sem se po stimulaciji ženskega oddelka vdal v usodo....in gre kamor pač gre. Razn mene tako al tako ni nihče nič prostestiral, verjetno zato, ker sem samo jaz vedel, kam točno, no pravzaprav približno gremo :D

Moraj bi mu razložit, da to ni G Point Searcher, ampak navigacijska napravica :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nisem bral potopisov v kaki reviji,tako,da ne morem primerjat...se mi pa dopade...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, avtomoto pravi:

Škoda, da so Romuni tako "uničili" DN67C . . . .. :whistle:

 

Saj so ostale pa druge kozje stezice :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V katerem kraju natančno je tale grad zgoraj? Thx

Potopis rulz!! :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, boych pravi:

V katerem kraju natančno je tale grad zgoraj? Thx

Potopis rulz!! :OK:

Če sprašuješ za cesto, ti je @avtomoto zapisal 67C pred asfaltiranjem nekje proti vrhu, na označenem odseku.

Veliko slik izpred 11 let (od tam tudi zgornji dve sliki, če se ne motim) boš našel v njegovem albumu.

Od takrat so Romuni napravili kvantni preskok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!