Skoči na vsebino

Smučanje 16/17


igc1

Priporočene objave

Lepo (dejansko prav kičasto) . Jaz sem bil edino poleti z motorjem (priplezal sem nekam do polovice smučišča, potem pa me je ustavila megla) . Zgleda lepo, samo sem imel občutek, da je zelo položno,da so proge bolj "začetniške" . Vprašanje je: " a je to za "nasmučat" ali je bolj veselica (ob pravi družbi tudi to ni slabo) ? "

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Franc, drugače je na Kopu kar nekaj črnih in rdečih stez, tako, da je izbira solidna, nekatere so konkretno strme, pa kar dobro smučam. Imajo pa domačini poseben fetiš, da se najrajši sami s sabo po "crnim stazama" borijo  in delajo gužvo, toliko,  da se lahko zvečer pohvalijo, kaj so vse presmučali. Drugače pa instalirane v glavnem hitre 4 sedežnice ena je po mojem vsaj 6 če ne 8 sedežnica, (nisem štel zicev) naš Krvavec (kao naj smučišče) je bolj staro železo proti Kopaoniku, pri njih je baje veliko država vložila in se jim sedaj veselo vrača.

Je pa celotno pogorje res nekako položnejše kot naše alpe, velika prednost je, da je na 1700m lociranih hotelov kolikor hočeš in to novih, na Kraljevih čardacih, kjer sva bivala je opremljen s SPA + bazenom, tako da.....  imaš kaj za početi tudi po skijanju razen dunjice seveda:-).  Ko gremo smučat v A ali I se nam mošnjiček ne razveže tako rad, ker je tam primerljiv standard bivanja ornk dražji. Jaz sem vzel kot zanimivo ekskurzijo, obiskal prijatelja, se odlično smučal, jedel, skratka fajn :-)

So bili sodelavci zelo navdušeni, ko so videli fotke noro zasnežene pokrajine, imela sva res srečo z novim snegom, saj pravim, če se bo nabralo par kandidatov v službi, takoj rezerviram ponovitev v 2018 :-).

Tule je ena malo bolj strma proga, posneto s telefonom, sicer talarčki, ampak malo smučarjev, kar je največ  vredno :-)

20170121_130431.mp4

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, compaq pravi:

Pravis, da so cene malo nizje kot pri nas. Lahko za primerjavo navedes nekaj cen? Hrana, pijaca, smucarska karta, hotel, ...

Par cen

Dnevna karta je ca. 27€, večdnevne še mal cenejše, cenik je  tudi spodnjem webu

Pivo 2-2,5€

Dunjica 0,05l 2-2,5€

Ostala hrana na smučišču od 5-10€, odvisno od brunarice, nudijo pa od raznih čorbic, čevapov, jedi ispod sača, razne pite, nisem pa preračunaval na pfenig natančno...

PP na Kraljevih čardacih je bil 35€ na osebo, ceneje je bil PP v apartmaju, kot v hotelski sobi, ne vprašaj me zakaj, ker ne vem, mogoče nama je naredil direktor še kakšen poseben popust, to ga nisem vprašal, hrana okusna, izbira velika, SPA je častil direktor :-)

Za detajle pa poglej na spodnji strani, najdeš vse živo, od webcamov, do raznih ocen in recenzij restavracij s cenami

http://www.infokop.net/

 

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak :-) poleti je tkole gor na vrhu, na zadnji sliki pa še en opuščeni dnevni kop železa na vrhu, pa zlato se tud najde, je rekel direktor, tko, da.... nema da nema....

raznih malo bolj enduro kolovozov pa tud ne manjka:-)

20160602_181413.thumb.jpg.7aa12aed99fa47272a2379a9f3dbe94e.jpg20160602_181624.thumb.jpg.d2837bf3834fddd72a7b65b7a4077518.jpg20160602_182733.thumb.jpg.78f127addf95c65e5ed0d974846ce8c5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!