Skoči na vsebino

Epska popotovanja "DUA (ex TRIA) ČELOS" (potopisi)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

hdr_00721_1.jpg.bd6ee260fcc9361d8b6596272fc33e32.jpg

Priporočene objave

Kje so pa pikantnosti ne vprašate?

Ja letos bolj malo, a so ?

1. Z razliko od prejšnjih let, ko sem poslušal pridige o preveč razposajeni vožnji, sem jo letos slišal o prepočasni ?

2. Napor tripa je terjal svoj davek, jaz imam počeno tablico (privijačena brez okvirja), nadmocni BMW se pa ne more odločiti a naj gori kratka luč al ne, pa mi mal mežika. Ampak to ni nič. Baje se BMW lt razpade že do Bihača. ?Tak da škodo ocenjujem za zmerno do malo.

 

1754835048_Breznaslova.thumb.jpg.f96adf98fd556ec12447b09ca86c6e47.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
pred 15 urami, DAMI34 pravi:

Tut letos baje po mnenju motosvetosvetovnih popotnikov ubogi duo čelos (jest pa Pik1) ne bo zmogel dlje kot do Hrvaške.

Zato se nisem nič kaj ubadal s planiranjem...kar bo pa bo, do tule se morava privleči in izogibati vsem grožnjam korone. :P

bohemian-switzerland-pravcicka-brana.thumb.jpg.f6576188e68d8099e9f11ba71ff7986e.jpg

ps. ob tripadvajzerju sem prebral, da piše: primerno za otroke, alora, bova zmogla.

Duo ? Kaj tretji nima cajta ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, DAMI34 pravi:

 

Preimenovanje te teme v "Duo Čelos" zna bit ful nevarno.

Trume sledilcev tega foruma bi lahko, namesto na potopis, romale na koncerte svetovno znanih čelistov. 

In množice glasbenih oboževalcev bi lahko, namesto na koncert, masovno klikale po temule forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Bmflar pravi:

Duo ? Kaj tretji nima cajta ?

Tretji je odpadel že lani. Slabo slediš. :P

 

pred eno uro, Snečer pravi:

tretji ju ne mara več :)

čustva so tristranska. :D

 

pred 36 minutami, izibajker pravi:

Preimenovanje te teme v "Duo Čelos" zna bit ful nevarno.

Trume sledilcev tega foruma bi lahko, namesto na potopis, romale na koncerte svetovno znanih čelistov. 

In množice glasbenih oboževalcev bi lahko, namesto na koncert, masovno klikale po temule forumu.

pa to je tudi namen. Čimveč lajkov, pa čimkrajša pot :P Do Hrvaške recimo, al pa sam do rid.

pred 22 minutami, BlackDoc pravi:

Clickbait ?

absolutno, vsi potopisi, ki sem jih zapisal so zgolj in samo s tem namenom. Mogoče bi lahko šel že za influencerja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Tretji je odpadel že lani. Slabo slediš. :P

Premal časa in preveč dela ....

Kar lahko vidite iz mojih umotvorov alias, ja res sem kar mal brez dela ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem:

jest mam lajke čist vse preštete. Doma jih spravljam v tako škatlico z napisom "MOJI LAJKI" in ko pride kdo na obisk mu jo pokažem. Pliiis dajte mi čimveč lajkat, pa četudi zapišem, da sem šel kakat. to pa zato, da bom škatlico napolnil z lajki in odprl novo z napisom "MOJI LAJKI2"

Hvala vsem že vnaprej.

Aja, upam da sem o lajkih vse pojasnil. Gremo raje nazaj na dogodivščine.

Mogoče kdo ve, kam letos greva, da mi mal svetuje? :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

...vsi potopisi, ki sem jih zapisal so zgolj in samo s tem namenom. Mogoče bi lahko šel že za influencerja :P

Nujno si moraš Jutup kanal odpret. Za začetek samo v slo, naknadno pa ga apgrejdaš še na ostala jezikovna področja. Par sto tisoč foloverjev ti ne gine. :naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

....Mogoče kdo ve, kam letos greva, da mi mal svetuje? :P

Dami, a ni bila včasih ena tema z naslovom "Kje je to" al nekaj podobnega? Da ne bomo kompletnega Gugl earth prečesaval in iskal tistega mostička...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, izibajker pravi:

Dami, a ni bila včasih ena tema z naslovom "Kje je to" al nekaj podobnega? Da ne bomo kompletnega Gugl earth prečesaval in iskal tistega mostička...

da, kje smo se potepal al nekaj podobnega.

Ne guglat, če veš, to je bistvo, drgač gugl komot poišče fotko. Ja, po mojem mora bit kje na Hrvaškem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

V glavnem:

jest mam lajke čist vse preštete. Doma jih spravljam v tako škatlico z napisom "MOJI LAJKI" in ko pride kdo na obisk mu jo pokažem. Pliiis dajte mi čimveč lajkat, pa četudi zapišem, da sem šel kakat. to pa zato, da bom škatlico napolnil z lajki in odprl novo z napisom "MOJI LAJKI2"

Hvala vsem že vnaprej.

Aja, upam da sem o lajkih vse pojasnil. Gremo raje nazaj na dogodivščine.

Mogoče kdo ve, kam letos greva, da mi mal svetuje? :P

 

Jaz vama svetujem Vrsar, tam še nista bila :) 

Ma peljita se na kak otok v Dalmati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Snečer pravi:

Jaz vama svetujem Vrsar, tam še nista bila :) 

Ma peljita se na kak otok v Dalmati.

če ne bo druge, pa u Vrsar. A tu je na Hrvaškem? Ne tja pa ne, ker je nevarno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 30 minutami, DAMI34 pravi:

če ne bo druge, pa u Vrsar. A tu je na Hrvaškem? Ne tja pa ne, ker je nevarno :P

Potegnita do Neuma. Pa vzamta si čas za ogled tega lepega mesta (tolko le glejta da bosta bluzila več kot eno uro). Potem pa poročajta kaj bo na meji. :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, J.a.m.e.s pravi:

 

Potegnita do Neuma. Pa vzamta si čas za ogled tega lepega mesta (tolko le glejta da bosta bluzila več kot eno uro). Potem pa poročajta kaj bo na meji. :huh: 

S čelado na glavi a ne...

a ste že ugotovili kam greva?

Potem razkrijem še kako slikco..iz plana itak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, maxiscooter pravi:

Itak je letos Čehov malo na Hrvaškem ;) .....??

pajade. Prednjačijo domačini, Čehi, AU, Dojče nekje vmes pa SLO. K sreči ni Taljanov, veš kak mir je na plaži. Samo tam pa tam, kdo išče sandaličke al pa nafukava blaziničku :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj takšna drama okrog tega "potovanja". Ker sta prava kerlca...corona pa izmišljena in nenevarna zadeva bi ga lahko mirno  potegnila do Grčije (vsaj)...če nič drugega bosta vsaj videla kaj hrvati prodajajo pod "najlepše"...ali pa si dasta duška na obali črnega morja (Bolgarija).....

....ne se izgovarjat na meje...povsod gre z osebno izkaznico...le nazaj grede eno noč prespita pri najboljšem gostincu Dinkotu...za računa za prelisičit naš sistem, da ne rabita v karanteno.

Tako se dela če se že pišejo "EPSKE" zgodbice....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BIF pravi:

Ne vem zakaj takšna drama okrog tega "potovanja". Ker sta prava kerlca...corona pa izmišljena in nenevarna zadeva bi ga lahko mirno  potegnila do Grčije (vsaj)...če nič drugega bosta vsaj videla kaj hrvati prodajajo pod "najlepše"...ali pa si dasta duška na obali črnega morja (Bolgarija).....

....ne se izgovarjat na meje...povsod gre z osebno izkaznico...le nazaj grede eno noč prespita pri najboljšem gostincu Dinkotu...za računa za prelisičit naš sistem, da ne rabita v karanteno.

Tako se dela če se že pišejo "EPSKE" zgodbice....

fak kok držav, kdo bo vse to najdu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sm tut jest hotu it pogledat..... Niti ni tako dalec in tudi sanja se mi ne kako sem do tega prisel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

fak ko držav, kdo bo vse to najdu :P

 

Ni težko...ko sta na jadranki pičita samo ravno...pa morje naj bo vedno na vajini desni strani...pa samo do konca....

....nazaj pa malo vprašata domačine za pot....ziher bosta našla...

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!