Skoči na vsebino

Marincspeedshop delavnica


marincspeedshop

Priporočene objave

pred 26 minutami, marincspeedshop pravi:

Puščavska lisica na servisu :smoke:

Bolj puščavski nilski konj :lol1:. Pa še to ga veliki šofer naredi bolj šlank, kot je v resnici.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predelava sklopke "sticky efekt" #Aprilia #rsv1000 #vrtanje #finomehanika #stružnica #MarincSpeedShop

PhotoGrid_1498052006226.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, hy650 pravi:

Kaj si to naredil s sklopko? :?

Olno dizo za mazanje sklopke sm zmansu iz 0.75 na 0.40 (update za tanove masine). Rsv ma suhi karter in lamele/plati ostanejo zlimani tudi ko stisnes sklopko zaradi trenja olja. Tezko je najdit ler in motor skos mal naprej rine. Z predelavo dize se ta problem odpravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako se v praksi to obnese? :)
Jaz imam drugo generacijo RSV-jke, pa je še zmer problem dobit ler, oz morš mal naštudirat cel sistem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Extreme security chain #custom #MarincSpeedShop #veriga #kaljena #cementirana #65hrc #cigani #nimajo #za #burek

 

Veriga cementirana na 65hrc, ključavnica oblečena v inox+kaljene ojačitve+anti pick lock sistem

PhotoGrid_1498831898645.jpg

Ob 29. 6. 2017 ob 13:59, ProdriveR pravi:

In kako se v praksi to obnese? :)
Jaz imam drugo generacijo RSV-jke, pa je še zmer problem dobit ler, oz morš mal naštudirat cel sistem :)

V praksi se obnese super, razlika kot noc in dan. Men najlazji nacin za ler pa je: dam v 2nd prestavo pa "butnem" po saltheblu v ler.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul, hvala za odgovor. Jaz imam aftermarket cilinder, pa je še vedno "težava" prisotna. Rešujem jo pa tko, k si napisu, dam v drugo in potem rahlo pritisnem stopalko dol.

Drgač pa kul tema, vsaka čast kaj vse delaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Varjenje konstrukcije za stekleno teraso #Varstroj #Supermig230 #Balder #heavyduty #MarincSpeedShop

PhotoGrid_1500326221588.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Cist sm se zgublen na forumu pa nevem gdo je gdo. Motor je od lucky-ja ja :book:

Popravljeno . Popravil marincspeedshop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pri doticnem motorju je stvar malo bol zakomplicirana ker sta substangi gestela razlicne oblike in je blo treba ze sredinsko plato "posejpat" v 3D obliko. Vse koscke prvo "zapikam" z mig/mag svasaparatom potem pa vse zvarim z tig. Lukne so za cim manso odbojnost zvoka in weight reduction ob straneh na notranji strani pa je naliman izolator (filc).

20170817_170807.jpg

20170818_153243.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te čisto razumem koliko si se namatral s tm okoli nesimetričnega okvirja.. tud jst sem se ko sem dajal smučke na gnuja ..:P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oldschool Suzuki #ultrazvočnočiščenje #sinhronizacija #vplinjačev #frgazerca #Suzuki #servis #MarincSpeedShop

PhotoGrid_1504110838693.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/29/2017 at 3:12 PM, marincspeedshop said:

Predelava sklopke #Aprilia #tuono #V2 #MarincSpeedShop

20170821_163838.jpg

Kaj si pa to delal na sklopki? 

Cez zimo bi ti prpelu tuno, mi je zanimiva predelava za ler, ker ga je res tezko najdt. Pa se par stvari bi porihtu - airbox mod, zeleno zicko prerezat pa se kaj bi se najdl :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, ukica said:

Cez zimo bi ti prpelu tuno, mi je zanimiva predelava za ler, ker ga je res tezko najdt.

 motul 300v 15w50 zamenjan vsako leto skupaj s filtrom, ustrezen odmik na ročici sklopke, vsako leto menjano olje v napeljavi; tuono 2009; teh težav še nismo zaznali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!