Skoči na vsebino

Kovinska varovalna mreža


BIF

Priporočene objave

Kot pove naslov iščem kovinsko mrežo, ki jo potegneš preko recimo roll-bag-a in jo potem zakleneš. Namnjena je kolikor-toliko zaščiti, da ti med tem, ko recimo ješ v lokalu za vogalom vsak, ki pride mimo ne sname roll-bag-a z motorja.

Nekaj takšnega... https://www.alibaba.com/product-detail/Steel-cable-mesh-for-anti-theft_60367411757.html

Ima kdo izkušnje, ali ve za kakšno ugodno ceno te zadeve. Drage na Amazonu najdem tudi sam.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je za rollbag, je dovolj tudi čisto navadna ključavnica za kolo (dovolj dolga) . Dejstvo je da so vsi ti "pripomočki" bolj "psihološki" kot dejansko uporabni. Če je saj malo varovano se vsak ne vtakne, če pa se kakšen že hoče lotiti pa ne pomaga (važna je sreča) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cenim skrb za prtljago, priznam pa da so mi v dobrih 20 letih z motorja ukradli točno in samo 2l flašo piva. 10 let sm se vozu z armadno torbo s pajki pripeto na motor, naslednjih 10 imam gor nezaklenjene tekstilne torbe. In ko sem odpravil špežo, sem jo zložil v te torbe in šel na kavo. Očitno so me gledali, in spizdili samo pivo. sadje kruh in ostalo so pustili hehe.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno se strinjam z napisanim. To je bolj kot ne psihološki moment in tega se dobro zavedam. Prav zato iščem nekaj kar ni predrago ima pa vseeno tisti učinek, da glih z pipcem ne prereže dva traka, pa gre z vsranimi cotami. Tudi sam nimam ene same samcate slabe izkušnje, pa sem se klatil po mnogih stereotipno "ciganskih" deželah....ampak kot pravim...zlu ne trebalo...;)

Mi je pa kristalno jasno tudi, da kdor ima resen namen okoristit se, bo rešil z lakoto tudi to mrežo, kufre, ali pa kar cel motor...:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo kolk litrska pa je ta mrežica? Dobiš v njega tudi 25L stranske torbe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!