Skoči na vsebino

Mirna Peč 2020


Damo001

Priporočene objave

5 minutes ago, quattroooo said:

jaz ga v biški vasi ob 10.40 ne najdem

Na hitri cesti H1 (Grm-Trebnje je bil menda tudi). So bili kar aktivni danes, da ne omenjam kontrole pri izvozu iz avtoceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

utrinek iz Mirne peči pobran s FBja.....

18033357_10210147798984349_1185216511736837979_n.thumb.jpg.03e50126ca7633ce3760574181207647.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se tema izrodi, če se začnejo pogovori o oslovi senci. Pa saj nismo butalci. Vsak lahko počne, kar mu je volja, če je le v mejah zakonsko ( in moralno) dovoljenega. Pač eni želijo sodelavati na "mašah" zaradi druženja, drugi želijo imeti pomočen motor s sveto vodo, tretji grejo na pivo, v manjšini pa so tisti, ki prosijo Vsemogočnega za zaščito in varnost.

Ker so (večinoma) polnoletni, imajo pravico izbire kraja in časa prisotnosti. Glede pijače, pa saj vsak odgovarja za sebe, prepoved pijače bi imela prej nasprotne posledice. Pa kaj mislite, da v kovčkih ni nič prostora? Vse skupaj pa je samo še posel.

Zgražati se nad prostovoljnimi dejanji drugih, pa je že kar postala stalnica foruma MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče alkohola in štantov je bilo zelo podobno tudi na Vranskem zadnjič .. mislim, da sem o tem tudi nekje nekaj napisal in še enkrat ... nima veze z vero in verskimi zbiranji, pa čeprav je v okviru za varnost motoristov ... za motoriste nam gre :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/17/2017 at 8:07 PM, jerry69 said:

Radar je stal med Gornje Ponikve (krožni pod viaduktom) in Mirno Pečjo - ne spomnim se točno v katerem kraju...

 

LPJ

Imamo rekorderja z novomeške strani. http://www.dolenjskanews.com/foto-zamujal-na-zegen-in-bil-mocno-prehiter/ 

149 na 50 omejitve :BUA:.     

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

verjetn zlo neumno vprašanje...žegna verjetno ne bo, na strani amd-a je še kar vabilo...

vabilo2017.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, cisco said:

verjetn zlo neumno vprašanje...žegna verjetno ne bo, na strani amd-a je še kar vabilo..


Objavljeno pred pol ure...  bo, brez prisotnosti motoristov. :) 

92057065_10158325190767089_5485629829288

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje s pa to najdu...ok hvala...

se prav kar doma v garaži, še oblečt se mi ne bo treba...:)

Popravljeno . Popravil cisco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DinDiin pravi:

Tole bo en najvarnejsih blagoslovov.?

jp .. pa se ne bodo šli igrice "na izpadanje" na poti domov :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, še dobr, ker mi jakna&hlače "zaradi trenutno spremenjenih življenjskih pogojev" nista več prov pa trenutno ne morem do nove...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mirna peč bo letos bolj mirna :P

Tako da ne bo potrebno biti zgrožen ob vseh divjakih, žegnu in piru.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žegn gre po celem svetu. Ni treba tam bit ?. Sam naj dobro požegnajo, da tole sranje čim prej mine, pol pa gas.

Popravljeno . Popravil Andrej P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 4. 2020 ob 22:27, Andrej P pravi:

Žegn gre po celem svetu. Ni treba tam bit ?. Sam naj dobro požegnajo, da tole sranje čim prej mine, pol pa gas.

Jp cerkev te bo rešila :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Gonca pravi:

S prazno glavo ti ni pomoči, tut loščenje ne pomaga!

to puca da bo bolj slišal blagoslov :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Codeine pravi:

Čakaj... tale slika je boljša za vse blagoslove...

Sheep Farm GIF by TLC

Župnik je reku, da bo neslo in prijelo po vsej Sloveniji

ps. obrazec za prostovoljne prispevke je objavljen na netu. Več kot daš, bolj nese :D

pss. kaj, ni vsak žegen đabe :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Janez Šimenc je najprepoznavnejši slovenski duhovnik, idejni oče žegnanja motorjev in motoristov na velikonočni ponedeljek v Mirni Peči in velik ljubitelj motociklizma. Pogovor z njim je tekel tudi o blagoslovu motorjev in motoristov, letos zaradi izrednih razmer nekoliko drugačnen.

Glede blagoslova pa menim, da ni bistvo škropljenje z blagoslovljeno vodo po motociklu. Pomembno je, da se človekovega duha dotakne Božja misel, misel dobrote, spoštovanja, tudi potrpljenja in uvidevnosti. Od tod naj misel vodi naša dejanja, tudi skozi naše kilometre in ovinke.

http://novice.najdi.si/predogled/novica/4ae810b42762e878ef61f7faaccb3bb8/Lokalno-aktualno/Dolenjska-in-Posavje/DL-Duhovnik-Janez-Šimenc-Pamet-v-glavo-in-desno-zapestje

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
pred 13 minutami, honda 750 pravi:

me zanima če bo letos žegen v mirni peči

A si glih kar iz jame pršu. Zdej pa na drevo. 😂🤣😂✌️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!