Skoči na vsebino

GPS (fiksni radarji) Slo, Cro


Snečer
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Radarji Hrvaška: gugl maps

in PDF zapis Novi radarji na Hrvaškem.pdf

za GARMIN, iGO/Primo/Nextgen, Sygic naprave: Sneci Blog

                            

Priporočene objave

15 minutes ago, Snecer said:

po zemljevidu pa res zanimivo, da so izpustili Karlobag-Senj-Starigrad

 

V nakupni košarici je 26 novih mobilnih radarjev (provid), ki bodo prehitre voznike lovili po avtocesti, 21 fiksnih kamer in 60 kamer v ohišjih, pa 10 merilnikov hitrosti na trinogih stojalih z možnostjo videozapisa, ki jih lahko premikajo med relacijami in jih vozniki težko zaznajo, kupili bodo še 40 ročnih merilnikov hitrosti ...
Več na: https://www.zurnal24.si/avto/jadransko-magistralo-bodo-posuli-z-novimi-radarji-293628 - www.zurnal24.si

Niso, 10 ET-jev, ti so še večje zlo od stacionarcev. Slabo se nam piše. :mad: Naselja še nekako razumem, omejitev 60km/h izven strnjenega naselja pa je čista neumnost in idealna možnost za kasiranje.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po ovinkih ne kasirajo, izven naselja tudi redko, tistih par naselij med Senjem in Paklo pa že sedaj pazim. Tako ali tako niso problem samo radarji ampak turizem, koze in folk, ki skače po cesti.

Po mojem mišlenju in glede na zemljevid radarjev so v glavnem namenjeni kasiranju turistov. (bolj manj samo motoristom)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da si mojster za GPS, pa mam eno vprašanje. Na Wayteq-u mi je en mojster naložil IGO primo, lani še posodobil, je pa ena zanimivost, namreč da mi zvočna navodila preko BT v čelado sporoča prepozno npr. ko prevozim križišče mi javi kateri izvoz naj uporabim. Mojster je rekel da se kao ne da nastaviti da bi sporočal prej, kaj meniš. Primo imam na napravi ne na kartici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, bieffe pravi:

Vidim da si mojster za GPS, pa mam eno vprašanje. Na Wayteq-u mi je en mojster naložil IGO primo, lani še posodobil, je pa ena zanimivost, namreč da mi zvočna navodila preko BT v čelado sporoča prepozno npr. ko prevozim križišče mi javi kateri izvoz naj uporabim. Mojster je rekel da se kao ne da nastaviti da bi sporočal prej, kaj meniš. Primo imam na napravi ne na kartici.

Ne bi vedel, če že kje, potem se da to nastaviti z vnosom ustreznega ukaza v datoteki sys.txt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Snecer pravi:

Novi podatki za Slo in Cro (samo za Garmin)

CRO-GATSO.gpi 

SLO-GATSO-SPECS.gpi

prekopirati v napravo pod \Garmin\Poi\ ali na spominsko kartico istotam

Sneci, ti bos sel prvi dol, da nam poves kje so vse pasti!  :lol1:Kdaj gres?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, bieffe pravi:

Vidim da si mojster za GPS, pa mam eno vprašanje. Na Wayteq-u mi je en mojster naložil IGO primo, lani še posodobil, je pa ena zanimivost, namreč da mi zvočna navodila preko BT v čelado sporoča prepozno npr. ko prevozim križišče mi javi kateri izvoz naj uporabim. Mojster je rekel da se kao ne da nastaviti da bi sporočal prej, kaj meniš. Primo imam na napravi ne na kartici.

V meniju - nastavitve imaš več možnosti. Pod zvok lahko vklopiš - zgodnje nakazovanje manevriranja. Pod opozorila imaš možnost izbire nastavitve razdalj za vsa opozorila...ponavadi je nastavljeno na 100m. Meni IGO Primo Nextgen lepo sporoča, dovolj zgodaj.

...popravljam, kar sem napisal velja brez BT, gre za glas iz naprave, zakaj bi BT lahko zaostajal pa ne vem

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Ob 2. 1. 2018 ob 18:19, Snecer pravi:

spomladi jih bom pregledal do mne :) da vidim kje so res, delovni izlet :)

Iz Splita do Pakle nisem vide nobenega :eek: samo one table, ko ti kazejo koliko vozis..... Tako za teh 60 radarjev mora bit bosa. :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, solorider pravi:

Iz Splita do Pakle nisem vide nobenega :eek: samo one table, ko ti kazejo koliko vozis..... Tako za teh 60 radarjev mora bit bosa. :l_01:

do poletja bodo polnili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snecer pravi:

do poletja bodo polnili

Ja, to je pa mozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolje brez veze zavirat, kot pa pošiljko domov dobit :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Snecer pravi:

tabl pa nimajo kot pri nas :)

ja sem opazil in to me zelo moti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred Makarsko sem ga vidu na drogu, meril je v smeri proti Splitu, tak da te lepo v zadnjico stisne. Sam sem pravi čas prebremzal, skupina italijanskih motoristov pa veselo v koloni mimo, vsaj 15-20km/h preko omejitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, JamesTheMan said:

Pred Makarsko sem ga vidu na drogu, meril je v smeri proti Splitu, tak da te lepo v zadnjico stisne. Sam sem pravi čas prebremzal, skupina italijanskih motoristov pa veselo v koloni mimo, vsaj 15-20km/h preko omejitve.

Kdaj to jebela? Pa ja ne zdej ko je bil motozbor dol? :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vonAxl vidu sem ga točno za 1.maj. Vprašanje če je bil radar notri, da ni bila samo prazna škatla. Mislim pa da gre za tega, nisem najbolj ziher ali je bil pred ali v sami Makarski.

http://www.makarsko-primorje.com/?p=12640

 

EDIT: vidim ma je ne Snecer že prehitel. :lol1:

Popravljeno . Popravil JamesTheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, JamesTheMan pravi:

@vonAxl vidu sem ga točno za 1.maj. Vprašanje če je bil radar notri, da ni bila samo prazna škatla. Mislim pa da gre za tega, nisem najbolj ziher ali je bil pred ali v sami Makarski.

http://www.makarsko-primorje.com/?p=12640

 

EDIT: vidim ma je ne Snecer že prehitel. :lol1:

drugič si jih naloži, maš link v prvem postu :) 

drži pa, da se radar seli iz škatle v škatlo, a v sezoni bo tu kar pametno, da počaka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!