Skoči na vsebino

GPS (fiksni radarji) Slo, Cro


Snečer
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Radarji Hrvaška: gugl maps

in PDF zapis Novi radarji na Hrvaškem.pdf

za GARMIN, iGO/Primo/Nextgen, Sygic naprave: Sneci Blog

                            

Priporočene objave

Če kaj prav pride - v prilogi CRO-GATSO.txt datoteka, dopolnjena (+71 lokacij) s podatki iz Snecerjeve .gpi datoteke. Lokacije radarjev štimajo, ni pa podatka o vrsti radarja / smeri merjenja.

CRO-GATSO.txt

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 12 urami, maxiscooter pravi:

A jih ima garmin že vnešene na njihovi uradni strani ??

močno dvomim, ker Garmin nabavlja te podatke pri tretji osebi, to je

https://www.cyclops-uk.com/contact/report-a-location/

kjer pa imajo za naše kraje in hrvaško povsem zastarele in neažurne podatke, preprosto si naložiš paket, ki je bil narejen že 29.03.2019 in je zadeva rešena

http://snecer-poi.blogspot.com/2015/08/hrvaska-poi-2015.html

bodo pa vsi ti novi radarji vnešeni v openstreet zemljevide oziroma so delno že, tako da kdor jih uporablja, bo na najboljšem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, solorider pravi:

Dami, si bil spet prehiter... Če človek nima GPSa in ima samo papirnato karto si lahko te radarje slika... Tukaj pri meni si lahko izpiše na svoji relaciji kje so postavljeni in se pripravi na papirju. Tole moje ne bo čez čas nikoli nobeden več našel....

če se boš do Dubrovnika zapeljal po jadranki, lahko kar danes začneš pisat...

Ne ga lomit s takimi zadevami, poleg tega pa na tistem seznamu, so nekateri nenatančni.

 

 

akano1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, solorider pravi:

Dami, si bil spet prehiter... Če človek nima GPSa in ima samo papirnato karto si lahko te radarje slika... Tukaj pri meni si lahko izpiše na svoji relaciji kje so postavljeni in se pripravi na papirju. Tole moje ne bo čez čas nikoli nobeden več našel....

nope, nope nope

V tej temi je veliko govora, veliko zapiskov, v jadranki je tudi gugl mapa (link na vrhu) kjer lahko zemljevid povečaš pomanjšaš in vidiš koliko zvezdic so Hrvatje nasrali na zemljevid.

Ekola link

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1wegl_hzrNQU8nNZV3DoVnMrRP8vdBiKe&ll=44.54591044933756%2C16.25635509999995&z=7

 

takole pa izgleda:

1608428910_Breznaslova.thumb.jpg.dc1d5e4c69410c7f383e8d61efd0daf0.jpg

Tvoj zapis je pa samo ponovitev/obnovitev/textovni modul itd, ki dopolnjuje vse ostalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, solorider pravi:

Dami, si bil spet prehiter... Če človek nima GPSa in ima samo papirnato karto si lahko te radarje slika... Tukaj pri meni si lahko izpiše na svoji relaciji kje so postavljeni in se pripravi na papirju. Tole moje ne bo čez čas nikoli nobeden več našel....

evo, pa še na vrh te teme so pripeti, tako mapa, kot PDF, da se vedno dobi :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 4. 2019 ob 15:04, Snečer pravi:

če se boš do Dubrovnika zapeljal po jadranki, lahko kar danes začneš pisat...

Ne ga lomit s takimi zadevami, poleg tega pa na tistem seznamu, so nekateri nenatančni.

 

 

akano1.jpg

En primer: prideš iz Bosne v Omiš in greš proti Makarski cca 50km in prebližno pogledaš koliko radarjev te čaka. Tisti, ko bo šel iz Reke do Dubrovnika se bo pač drugače znašel.

Bi pa tudi popizdil, da ti iz Reke do Dubrovnika v čeladi nabija teh 100 radarjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, solorider pravi:

En primer: prideš iz Bosne v Omiš in greš proti Makarski cca 50km in prebližno pogledaš koliko radarjev te čaka. Tisti, ko bo šel iz Reke do Dubrovnika se bo pač drugače znašel.

Bi pa tudi popizdil, da ti iz Reke do Dubrovnika v čeladi nabija teh 100 radarjev...

lahko si tudi zvok zamenjaš, če že moraš imeti v čeladi nadlogo

sicer pa če pogledaš, so večinoma v naseljih in če tam pelješ po predpisih ne bo piskalo, samo opozorilo bo prvič in če ne boš prehiter, ne bo več utrujal

eni pa res niste z ničemer zadovoljni :)

a gska te pa ne moti, ko ti celo pot ruži

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

lahko si tudi zvok zamenjaš, če že moraš imeti v čeladi nadlogo

sicer pa če pogledaš, so večinoma v naseljih in če tam pelješ po predpisih ne bo piskalo, samo opozorilo bo prvič in če ne boš prehiter, ne bo več utrujal

eni pa res niste z ničemer zadovoljni :)

a gska te pa ne moti, ko ti celo pot ruži

Ja, v avtu imam 3x na motorju imam 1x...

Za gs ruženje sem pa navajen :OK:

...divjak pa itaq nisem :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Spasku said:

Na Reški obvoznici od Mučiči  do  Jadranovo samo 1 radar skoraj ni za verjet

So jih demontirali in na druge lokacije preselili .. šparat je treba ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Snečer pravi:

ok, ti si sprintaj google maps, pol pa študiraj :)

Do Pakle imam vse naštudirano, te ostale sem si pa ta moj pdf sprintal. Če bom pa opazil, da je še kaj novega si bom pa na listek dopisal. Sem pa tudi mesec na Pakoštanskih koncih na morju in je tudi dobro vedeti iz Zadra do Šibenika kaj so posodobli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, solorider pravi:

Do Pakle imam vse naštudirano, te ostale sem si pa ta moj pdf sprintal. Če bom pa opazil, da je še kaj novega si bom pa na listek dopisal. Sem pa tudi mesec na Pakoštanskih koncih na morju in je tudi dobro vedeti iz Zadra do Šibenika kaj so posodobli.

lahko bi bil koristen in opažanja kasneje delil z nami, ok?

tudi če si na listek napišeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, solorider said:

Do Pakle imam vse naštudirano, te ostale sem si pa ta moj pdf sprintal. Če bom pa opazil, da je še kaj novega si bom pa na listek dopisal. Sem pa tudi mesec na Pakoštanskih koncih na morju in je tudi dobro vedeti iz Zadra do Šibenika kaj so posodobli.

Jaz se izogibam Zadra ko hudič križa največ zaradi gužve po Posedarje zavijem za Islam Latinski in pičim za Smilčič-Donje Biljane -Benkovac potem pa iz Benkovca Donji Lepuri-Skradin- Šibenik ali pa Benkovac-Stankovci-Zaton Šibenik .Potem pa iz Šibenika-Vrpolje-Prgomet in naprej proti Splitu zavis kam Grem

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Spasku pravi:

Na Reški obvoznici od Mučiči  do  Jadranovo samo 1 radar skoraj ni za verjet

 

 

 

Tako je, samo tunel Škurinje II na 60 te oplazi, ko greš dol...če si z avtom :) 

Je za verjet, poleg lastnih podatkov, so loklaci potrdili nove lokacije (prestavitev škatel) itd.

Popravljeno . Popravil Snečer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!