Skoči na vsebino

TOURAN DSG 2.0TDI MENJALNIK NE ŠALTA


Brane 82

Priporočene objave

pozdravljeni

mam en velik problem,na nemškem portalu sem iskal avto,ker so cenejši pa še več opreme majo,zaželel sem si touran,pač malo večjega ker sem dobil naroščaj,potem sva se skolegom zmenla da mi ga pripele iz nemčije,sem reko ok,sva se zmenla da če avto rjav ali niso opravljeni servisi naj ga ne vozi in kaj se zgodilo,avto rjav in prestavla ne,čeprav reko da bil gore 2uri na servisu da so vse pregledali,stem vam čem povedat da ne zaupajte nikomur več in ne plačujte naprej!!!!

 

zdaj problem pa menjalnik DSG v ekranu na armaturki lučke PDNRS samo utripajo,avto ko dam v D gre samo v eni prestavi in nič ne piše v kateri,v R niti ne gre oziroma ne šalta,razen ko se fejst zagreje pol mogoče prime,zdaj pa se kdo spozna kaj bi blo narobe eni pravjo da olje pa filter menjat,jaz sem gledal na yutube kako se menja in ga menjal,vendar isto,zdaj. Drugi pa pravijo   pravjo da olje nemoreš menjat da ga treba sprogramirat ali resetirat pa bo šel,  če ma kdo kake iskušne ali ve za kakega dobrega mehanika 

 

 

HVALA

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!