Skoči na vsebino

Fazer03

Priporočene objave

Ne vem no, meni je po svoje zanimiva zadeva; le cena je zopet postavljena precej optimistično.

Tehnični podatki

Motor:tekočinsko hlajeni, 4-taktni, 8-ventilski, vrstni dvovaljnik, SOHC, Prostornina:745 cm3, Največja moč:40,3 kW (54,8 KM) / 6.250/min, Največji navor:68 Nm / 4.750/min

Zagon:električni, Vbrizg goriva:elektronski vbrizg PGM-FI, Dimenzije (d x š x v):2245 x 910 x 1375 mm, Medosje:1.590 mm, Višina sedeža:820 mm, Posoda za gorivo:13,1 l

Pnevmatika spredaj:120/70-R17, Pnevmatika zadaj:160/60-R15, Zavore:2K/K, ABS, Masa:238kg ABS+DCT (pripravljen za vožnjo)

http://www.motorbox.com/moto/moto-viste-e-provate/moto-primo-contatto/honda-x-adv-prova-caratteristiche-e-prezzo

H1.thumb.jpg.94c3949e36de31a3c6ba0c26c301bf81.jpg  H2.thumb.jpg.7e2cb110f27c14c40fe9f412f7c30eb5.jpg

H3.thumb.jpg.5ed42d51af6bc5d4218c5cd0bfe205ce.jpg

 

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vešpa za lovce :D

 

 

jah, ta hudi skuterji so pač preko 10000€. Gledamn taljane burgo650 10700.  tmax 11500 .....kurc so tele cenem ja

 

@jskrablin točno ista peza ko Burgman 650 :D ampak na cesti je čist ok. 

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Cartman pravi:

@jskrablin točno ista peza ko Burgman 650 :D ampak na cesti je čist ok. 

Na cesti verjamem da je čisto OK. Dasiravno more biti precej bedna izkušnja gonit naokoli tistih 54 konjičev... ob teži, kot jo premore CB1300. Ne razumem kje naberejo te kile... to bi moglo biti pod 200kg, ne pa več od AT :? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jskrablin pravi:

Na cesti verjamem da je čisto OK. Dasiravno more biti precej bedna izkušnja gonit naokoli tistih 54 konjičev... ob teži, kot jo premore CB1300. Ne razumem kje naberejo te kile... to bi moglo biti pod 200kg, ne pa več od AT :? 

ej, ne vem. ko si gor, je vse ok. pele se lepo, gre geometriji primerno, ampak mene vedno nasmeje. supr, dokler ne probam kej prehitet. Komoditeta, enostavnost uporabe....jez sm zelo ZA maxi skuterje. Tole XADV je verjetno megazabavna druga zadeva pr bajti

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, jskrablin pravi:

Dasiravno more biti precej bedna izkušnja gonit naokoli tistih 54 konjičev... ob teži, kot jo premore CB1300.

Ja imaš pa tudi motoriste (in seveda motoristke), ki jim je malo čez 50 KM čisto dovolj. Pa moje mnenje je, da je s tem "podvozjem" za naše razpadajoče in poflikane ceste kar primerna.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, NX650 pravi:

Tole še sploh spada v kategorijo motorna kolesa?

Meni ne zgleda da je iz te kategorije :cool:

neki vmes je, sekvenčni avtomatski menjalnik, še prej pa bi rekel terenski skuter :P Mal bomo še razmislili, nato pa verjetno sledi premikc3.jpg.8f68749a2a5506662517f7439a0179ae.jpg med maxije. Zajebano ker po obliki je skuter, po agregatu in motorju ter prenosu pa moped. honda ga uvršča med ADV grupo.

 

 

pred eno uro, Fazer03 pravi:

Ja imaš pa tudi motoriste (in seveda motoristke), ki jim je malo čez 50 KM čisto dovolj. Pa moje mnenje je, da je s tem "podvozjem" za naše razpadajoče in poflikane ceste kar primerna.

15 colsko zadnje kolo...mal malo se mi zdi. Je pa komot, velik opreme, full placa pod sedežem, kar vedno pride prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

15 colsko zadnje kolo...mal malo se mi zdi. Je pa komot,

Eh. Teb se marskej zdi :P

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Cartman pravi:

Eh. Teb se marskej zdi :P

no, pa pojasni :P
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

no, pa pojasni :P
 

Ce pomislimo de je mel hornet pa cbr900 "do nedavnega" spredej 16 colsko kolo...ne vem zakaj bi 15" vespam kej odvzela. To so skuterji, in jih ocenjujem z drugimi vatli kot "zaresne" motorje. Pa spet, na maksijih ki s3m jih malo vec vozil, jaz 15kam ne morem ocitat nic.  V kombinaciji z mal bol mehkim vzmetenjem se cela zadeva obnasa zelo ubogljivo in udobno. Pohlevno. Ne upam si rect, de tocno vem kaj bi z vecjimi kolesi profitiral, in kako bi se to odrazalo v voznji. Nekako se mi zdi, de bos tud ti tezko s prstom pokazal na izbolsave, ki bi jih prnesle samo vecja kolesa. Tmax na 15kah....jebemtis de sm mel pod ritjo motorje ki se slabse pelejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Cartman pravi:

Ce pomislimo de je mel hornet pa cbr900 "do nedavnega" spredej 16 colsko kolo...ne vem zakaj bi 15" vespam kej odvzela. To so skuterji, in jih ocenjujem z drugimi vatli kot "zaresne" motorje. Pa spet, na maksijih ki s3m jih malo vec vozil, jaz 15kam ne morem ocitat nic.  V kombinaciji z mal bol mehkim vzmetenjem se cela zadeva obnasa zelo ubogljivo in udobno. Pohlevno. Ne upam si rect, de tocno vem kaj bi z vecjimi kolesi profitiral, in kako bi se to odrazalo v voznji. Nekako se mi zdi, de bos tud ti tezko s prstom pokazal na izbolsave, ki bi jih prnesle samo vecja kolesa. Tmax na 15kah....jebemtis de sm mel pod ritjo motorje ki se slabse pelejo.

da, vendar pozabljaš, da ima ta Honda oznako ADV-enčer :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, Cartman said:

Ce pomislimo de je mel hornet pa cbr900 "do nedavnega" spredej 16 colsko kolo...

Kater hornet je imel 16 colsko kolo? za cbr 900 vem...

Kolk sem pregledal zadeve so imele 600 in 900 17 colska kolesa, le 250 (sploh nisem vedel za njo prej :)) je imela prednjo 16''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, NX650 pravi:

Kater hornet je imel 16 colsko kolo? za cbr 900 vem...

Kolk sem pregledal zadeve so imele 600 in 900 17 colska kolesa, le 250 (sploh nisem vedel za njo prej :)) je imela prednjo 16''

Hornet 1998-1999 je mel prednje kolo 16x3,5 in gumo 130/70-16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!