Skoči na vsebino

Kawasaki Z 900 2017, Z 900 RS in Z 900RS Cafe (2018)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Mitas SF+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te tovarniške dunlopke so totalno govno. imam naretih malo več kot 2000km pa jih bom dal dol pa zamenu z S21 al pa M7RR.

Popravljeno . Popravil sinn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, sinn pravi:

te tovarniške dunlopke so totalno govno. imam naretih malo več kot 2000km pa jih bom dal dol pa zamenu z S21 al pa M7RR.

meni tudi niso bile všeč, slabe povratne info, pa veliko časa da se ogreje, sicer spustila ni nikoli, ampak nikoli se ne ve... po 4 jurjih sem se jih naveličal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sinn pravi:

te tovarniške dunlopke so totalno govno. imam naretih malo več kot 2000km pa jih bom dal dol pa zamenu z S21 al pa M7RR.

Tudi jaz še nisem imela tako slabih gum.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probal 20l nahrbtnik. Ni udobno na dolge fure. Se hrbet prevec pritozuje, pa voznja ni uzitek. Sicer nisem pristas kufrov na nakedu ali sportaku, ampak kar zadeva prakticnosti, udobja med voznjo in preprostosti namestitve, je to cista zmaga.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, apirko said:

Ce koga zanima, kako zgleda kufer na zadnjem zicu... V praksi sprobam za vikend.

20190615_170432-01.jpeg

A to snames sovozniski stol, in usterkas podlozno plosco? Je to v trgovinah, ali homemade? 

 

Ne zgleda ne vem kako lepo, ampak ja, je zelo koristno in lajf s takim kufrom je bol simpl.

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih lepo, to je res. Ampak za dolge ture se ne grem vec torb na sedezih in ruzakov na hrbtu.

Ja, namesto sedeza gre HB Sportrack, s katerim bi tudi torbo lazje zvezal na rit od Z-ja. Kufer je pa 35L in gre marsikaj not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, apirko pravi:

Ni glih lepo, to je res. Ampak za dolge ture se ne grem vec torb na sedezih in ruzakov na hrbtu.

Ja, namesto sedeza gre HB Sportrack, s katerim bi tudi torbo lazje zvezal na rit od Z-ja. Kufer je pa 35L in gre marsikaj not.

če ti povem kaj me moti:

dvigovanje noge preko kufra...mi starejši smo že mal nerodni :P, iz istega razloga ne stavim 20l tank torbe na zadnji zic, pa sem si prav tako naredil klik sistem od Givija.

Drugače pa ja, čista zmaga, varno, suho in ozek si v gneči. Čeprav mene bočni ne motijo, če so široki do širine ogledal. Le ta so mi merilo za širino mopeda.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz sem nogo skrčila, nisem je dvigovala preko kovčka.

si imela kufer na zadnjem sedežu? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, DAMI34 said:

če ti povem kaj me moti:

dvigovanje noge preko kufra...mi starejši smo že mal nerodni :P, iz istega razloga ne stavim 20l tank torbe na zadnji zic, pa sem si prav tako naredil klik sistem od Givija.

Drugače pa ja, čista zmaga, varno, suho in ozek si v gneči. Čeprav mene bočni ne motijo, če so široki do širine ogledal. Le ta so mi merilo za širino mopeda.

 

Ja. To je najbolj nerodna stvar, da čudno lezeš na motor. :D Ampak težko bi lezel gor tudi če bi si kako večjo torbo gor vezal, tak da... Glede bočnih pa se strinjam s tabo glede širine. Mam pa vseeno rad bolj clean look, ko torb/kufra ne potrebujem. Plus tega pa se pojavljajo nekompatibilnosti teh stranskih torb s kratkim nosilcem tablice.

 

29 minutes ago, KARMEN1 said:

Jaz sem nogo skrčila, nisem je dvigovala preko kovčka.

Ja, če je kufer montiran na posebnem nosilcu za motorjem, potem ni problema. Če je pa na samem zadnjem zicu pa je malce težje it gor. Je pa zato težišče boljše, ker kufer ne visi čez motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, če imaš kratek nosilec in original smernike, potem stranske torbe ali kovčki ne pašejo. Zato tudi nisem menjal nosilca tablice.

Pa še ena lušna fotka žwerce:

64429517_1205961759565255_6950942258296258560_n.jpg.61bb01884bed3dd682d6f83d590f17cb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Ne, to pa ne.........

eto vidiš, jaz imam zadnji kovček na nosilcu pri gt in komot dam nogo čez sedež, če jo pokrčim, če pa je nekaj na zadnjem sedežu, pa ni druge kot najprej nogo čez prvi sedež in hopcup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

eto vidiš, jaz imam zadnji kovček na nosilcu pri gt in komot dam nogo čez sedež, če jo pokrčim, če pa je nekaj na zadnjem sedežu, pa ni druge kot najprej nogo čez prvi sedež in hopcup.

če se zutri skregaš s sopotnico, se loh mal nerodnga nardiš :lol1:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

če ti povem kaj me moti:

dvigovanje noge preko kufra...mi starejši smo že mal nerodni :P, iz istega razloga ne stavim 20l tank torbe na zadnji zic, pa sem si prav tako naredil klik sistem od Givija.

Drugače pa ja, čista zmaga, varno, suho in ozek si v gneči. Čeprav mene bočni ne motijo, če so široki do širine ogledal. Le ta so mi merilo za širino mopeda.

 

Nogo skrči in greš potem s kolenom čez sedež. Ja, na zadnjem sedežu je kovček pri tej tehniki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Borutt pravi:

Nogo skrči in greš potem s kolenom čez sedež. Ja, na zadnjem sedežu je kovček pri tej tehniki. 

pa veš koliko je mali/kratek Z900? Bo @apirkopovedal, koliko jo moraš skrčiti, pa se cel ulešt na rezervar :P

V tem primeru, mi je veliko lažje dvigniti nogo (desno) pa direkt čez sedež, al pa čez kufer.

22448473_1550867471649466_1201811112143560357_n.jpg.6c90ba1f31a6b7327e8269a164c5ff0e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

pa veš koliko je mali/kratek Z900? Bo @apirkopovedal, koliko jo moraš skrčiti, pa se cel ulešt na rezervar :P

V tem primeru, mi je veliko lažje dvigniti nogo (desno) pa direkt čez sedež, al pa čez kufer.

22448473_1550867471649466_1201811112143560357_n.jpg.6c90ba1f31a6b7327e8269a164c5ff0e.jpg

Staraš se :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Borutt pravi:

Staraš se :lol1:

Tudi to je res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

pa veš koliko je mali/kratek Z900? Bo @apirkopovedal, koliko jo moraš skrčiti, pa se cel ulešt na rezervar :P

V tem primeru, mi je veliko lažje dvigniti nogo (desno) pa direkt čez sedež, al pa čez kufer.

22448473_1550867471649466_1201811112143560357_n.jpg.6c90ba1f31a6b7327e8269a164c5ff0e.jpg

Se na Damijevi sliki vidi, da za hrbtom ni placa spljoh da bi lahko nogo pokrčil... Če je že karkoli na zadnjem zicu moreš telovadit z nogo :D V bistvu dvigneš nogo stegnjeno čez, pa malo pohopsaš, pol pa se usedeš... :panic:Še vedno sem mnenja da je to bolj praktično kar zadeva prtljage, pa prvi rajd čez Rakitno in izlet v trgovino po pir in čips je to potrdil. Bom pa za vikend videl kako se to obnese na daljši turi, ko se odpravljam v Misano... Pa upam, da bo do takrat sedež tudi predelan z gelom, da ritka ne bo trpela... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!