Skoči na vsebino

Kawasaki Z 900 2017, Z 900 RS in Z 900RS Cafe (2018)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred eno uro, Tex pravi:

:eek: 

Vidva dva da se strinjata v nečem/biločem?!?

Dear lord, you can take me now. I've seen it all ..

strinjava se da se staram (pa on se tut, pa ti tut) o plezanju na moped pa nikakor ne :P

 

pred 40 minutami, apirko pravi:

Se na Damijevi sliki vidi, da za hrbtom ni placa spljoh da bi lahko nogo pokrčil... Če je že karkoli na zadnjem zicu moreš telovadit z nogo :D V bistvu dvigneš nogo stegnjeno čez, pa malo pohopsaš, pol pa se usedeš... :panic:Še vedno sem mnenja da je to bolj praktično kar zadeva prtljage, pa prvi rajd čez Rakitno in izlet v trgovino po pir in čips je to potrdil. Bom pa za vikend videl kako se to obnese na daljši turi, ko se odpravljam v Misano... Pa upam, da bo do takrat sedež tudi predelan z gelom, da ritka ne bo trpela... :D

če ne drugega bo težišče veliko bolje kot če bi imel tisto rogovilo s kufrom za zadkom. Pa še nabutal ga boš lahko brez skrbi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

pa veš koliko je mali/kratek Z900? Bo @apirkopovedal, koliko jo moraš skrčiti, pa se cel ulešt na rezervar :P

S tako nerodnimi motorji se vozite in še brez prostora za prtljago :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

S tako nerodnimi motorji se vozite in še brez prostora za prtljago :eek:

če pa nimamo denarja za GSa :(

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene nazaj iz dirke. Raport...

Lahko recem da je kufer cista zmaga. Problem je edino ta, da je premajhen, a vecjega na zadnji zic nisem upal dat. Drzal se je super, malo ga je treslo po poti in nisem si mogel pomagati, da ga nebi vsakih 15min probal, ce je se na svojem mestu. Vse BP. Malo smotano je lezt gor in dol, pa je treba zato pazit kje parkiras, ampak se da.

Bolj motece je dejstvo, da sem pred odhodom dobil predelan sedez z gelom in je na otip res razlika. A sem vceraj po prihodu domov mislil, da se mi bo rit odlepla. Nevem, a nisem navajen ker sem pozno zacel sezono, al zato ker sem bil v jeansu in ne ledru (je razlika), al morem gluetuse ojacat al kaj... sem kr malo paf, ker je Zjcek res lustn in fun moped ampak ko se takih daljsih tur lotim, mam vedno probleme z ritjo in ga zaradi tega res nebi rad prodal...

 

Aja, pa se slika mule...?

 

20190623_091311.jpg

Popravljeno . Popravil apirko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Zanimam se za nakup tega stroja. Je kje v sloveniji možna testna vožnja z Z900?? Sedaj sem navajen na veliko navora, pa se sprasujem ? ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Lešnikar pravi:

Pozdravljeni! Zanimam se za nakup tega stroja. Je kje v sloveniji možna testna vožnja z Z900?? Sedaj sem navajen na veliko navora, pa se sprasujem ? ?

 

tudi sedaj ti ga ne bo manjkalo. Kawasakije praviloma ne moreš nikjer v slo testirati. Se preveč dobro sami prodajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, DAMI34 pravi:

tudi sedaj ti ga ne bo manjkalo. Kawasakije praviloma ne moreš nikjer v slo testirati. Se preveč dobro sami prodajajo.

Uf to pa je bil hiter odgovor. No očitno bom ga kupil "na slepo" čeprav berem same dobra mnenja,.. edino nevem če bom zdržal do sezone 2020, nisem imel namena letos menjavat motorja ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Lešnikar pravi:

Uf to pa je bil hiter odgovor. No očitno bom ga kupil "na slepo" čeprav berem same dobra mnenja,.. edino nevem če bom zdržal do sezone 2020, nisem imel namena letos menjavat motorja ?

 

z 2020 prihaja euro V norma, za letošnji letnik se splača zagrebst :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Lešnikar pravi:

Uf to pa je bil hiter odgovor. No očitno bom ga kupil "na slepo" čeprav berem same dobra mnenja,.. edino nevem če bom zdržal do sezone 2020, nisem imel namena letos menjavat motorja ?

 

upam da si prebral tole temo in ti je jasno, da gre za mali nejked, s sedežem 79cm od tal. Odlično ciklistiko, nikakvo vetrno zaščito, izredno elastičnim agregatom ki v 6 brzini potegne od 40-250km/h, ter kar skromno porabo in relativno nizko ceno.

125 konjev pa tudi ni malo, oziroma čisto dovolj. Škoda ker nima še TCja

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/24/2019 at 2:05 PM, apirko said:

nisem si mogel pomagati, da ga nebi vsakih 15min probal, ce je se na svojem mestu.

Jz senco gledam :) 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz, akpak sence nimasnzmeraj v vidnem polju. Pa v ogledalu se tudi vidi... ampak najbolj ziher je pa dotik z roko. ?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Kugelschreiber pravi:

Predelava. Bolt on kit komplet. ?

5DB25B9A-6668-4E15-BE69-CA8A5FCED443.jpeg

6F551AA3-2D44-4538-86D6-2292127FFE3B.jpeg

to je pa ena lepših zadev, ki sem jih videl. Bug spojler vem da se da kupiti, takega imajo za Z cup, ostalo pa nisem še videl. Imaš kak link mogoče al je to unikat predelava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Xebec pravi:

z 2020 prihaja euro V norma, za letošnji letnik se splača zagrebst :)

kaj to pol pomeni? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Rogerg pravi:

kaj to pol pomeni? 

še več eko dodatnega sranja na mopedu

Pravkar, basbas pravi:

V zadnji št. Moto si.  na testni vožnji  Gustinčič ni bil ravno navdušen.

 

saj tut jaz nisem nad njim :P

šala mala

Testov se dobi po netu ohohoho še pa še, tako da mi njegovo mnenje ni ravno neka referenca.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

še več eko dodatnega sranja na mopedu

saj tut jaz nisem nad njim :P

šala mala

Testov se dobi po netu ohohoho še pa še, tako da mi njegovo mnenje ni ravno neka referenca.

 

Ja seveda jih je ,samo jaz  žal osebno poznam samo Gustinčiča .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 6. 2019 ob 14:05, apirko pravi:

Evo mene nazaj iz dirke. Raport...

Lahko recem da je kufer cista zmaga. Problem je edino ta, da je premajhen, a vecjega na zadnji zic nisem upal dat. Drzal se je super, malo ga je treslo po poti in nisem si mogel pomagati, da ga nebi vsakih 15min probal, ce je se na svojem mestu. Vse BP. Malo smotano je lezt gor in dol, pa je treba zato pazit kje parkiras, ampak se da.

Bolj motece je dejstvo, da sem pred odhodom dobil predelan sedez z gelom in je na otip res razlika. A sem vceraj po prihodu domov mislil, da se mi bo rit odlepla. Nevem, a nisem navajen ker sem pozno zacel sezono, al zato ker sem bil v jeansu in ne ledru (je razlika), al morem gluetuse ojacat al kaj... sem kr malo paf, ker je Zjcek res lustn in fun moped ampak ko se takih daljsih tur lotim, mam vedno probleme z ritjo in ga zaradi tega res nebi rad prodal...

 

Aja, pa se slika mule...?

 

20190623_091311.jpg

Ovčja koža je super za daljše poti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, basbas said:

Ja seveda jih je ,samo jaz  žal osebno poznam samo Gustinčiča .

A ga je sploh dobil na test? Al je blo to v sklopu kakega drugega dogodka? Recimo, test gum, pa dec pol spiše še test motorja, na katerem so mu gume dali pelat....par let nazaj so nek zaratili, in vem da ni spustil prilke plunt na kawasakija. DKS je vedno črnilogarja vabil, vcasih revija motorist, pa ne vem, ce to sploh se obstaja? 

 

Btw, zadnic sm pri najboljsem sosedu, v kosari “pred iztekom roka” vidu motosi, za pol cene. Ajd, ga bom kupu pa nesu na morje. Pravkar sm ga prelistal, evo cvetke. Ce je 4000rpm 100km/h, bi motor pri 2000rpm pelal 50km/h, a ne? Torej za 150 rabis 6000rpm. Ce je to pobluzil, in nek na pamet napisal, boga mati. Ce je umes menjal brzino, in tega ne omeni, je prav tako, boga mati. Oziroma, kot je enkat napisal za ene gume, njegov test ni vredn pol kozarca tople pive, ....

4B315E9F-1921-4D95-9694-1B629308FF63.thumb.jpeg.2db063c40e100361dd826fe77789a84b.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Testov se dobi po netu ohohoho še pa še, tako da mi njegovo mnenje ni ravno neka referenca.

Dovolj da lahko vedno najdeš test, ki se strinja s tabo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, jskrablin pravi:

Dovolj da lahko vedno najdeš test, ki se strinja s tabo :P

niti ne, ampak smešno mi je ko mi nekdo začne nabijat, da drsa tačke :P

Presede naj lenuh :D (mal se šalim, da ne bo užaljen dirkač slučajno)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, basbas pravi:

Ja seveda jih je ,samo jaz  žal osebno poznam samo Gustinčiča .

ta beseda žal mi je mal sumljiva :P

Drugače pa čisto takole malo na pamet:

1. boli me qurac za vtis s piste, poglej ktere gume ma, potem pa bobna da moped sili ven..( o OEM gumah so se vsi testniki pritoževali)

2. z cup in 2 leti nazaj pikes peak, so reference al ne?

3. ker ga vozim in se čisto poserjem na "druga" mnenja. Zadevo gledam zlo logično, za 8 jurčkof se da pljuniti dokaj dober moped (seveda je tut veliko budget sranja na njem) in komot si ga lahko privoščim primerjati z 2,5x dražjim SDGT, katerega tudi vozim (v vožnji itak).

Tako da, lahko mirne duše rečem, z obema se peljem iskro in oba sta fina za prelaganja in zabavo med ovinki. Tu se zgodba za Z900 konča...o GTju bi pa lahko o superlativih pisal, vendar ni zato Zjček slab.

http://moto.si/flip/motosi87/mobile/index.html#p=12

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!