Skoči na vsebino

Kawasaki Z 900 2017, Z 900 RS in Z 900RS Cafe (2018)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

sem prav šel gledat specifikacije

2020 je 1,5 višji od tal, posledično višji moped in višji sedež (kar je kuuul, da ne drajsaš tako hitro po tleh ), pa 0,5cm daljši

 

Aja, pa mojega prodam, če koga zanima. Neki malga čez 20kkm, laufa kot ura, cel kot nov, maj 2017, nekaj dodatne opreme

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, DAMI34 said:

Aja, pa mojega prodam, če koga zanima. Neki malga čez 20kkm, laufa kot ura, cel kot nov, maj 2017, nekaj dodatne opreme

 

Zakaj pa to? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Kugelschreiber pravi:

Zakaj pa to? 

Mal visje sem napisal. Z900 je se vedno kuuuul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Shillien pravi:

Napacen link (ne odpre oglasa ampak login)

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14836846

 

zdej bi moralo delati prav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že šou :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno ti to?

Sem ti rekla, da se vsi grebejo..........

Za koliko?

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, KARMEN1 said:

Resno ti to?

Sem ti rekla, da se vsi grebejo..........

Za koliko?

Najcenejši na avto-netu je bil. Pa verjetno nepoškodovan, za razliko od tistega (malo dražjega)  iz KK.  Nizka cena dela čudeže...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ni ravno neke ponudbe kar sem gledal avtonet

2. edini je bil, kjer je prvi lastnik

3. da tudi cena igra nekaj vloge, pravzaprav kaj lahko sploh kupiš za nekaj več kot 6 jurjev?

4. dejansko za 6 čukov dobiš super moped (brez praske itak)

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj še ne morejo biti rabljeni v prodaji, če so jih začeli izdelovati 2017.

Ko se bo trg zasičil s serijo 2020, bo naše malo težje prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, HyperJack pravi:

In kaj si zdaj vplačal?

nič še, nekaj za 2 osebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prenehajmo smetit tole temo, sem že zapisal kaj in kako par postov prej. Še vedno pa lahko z mirnim srcem trdim:

Z900 je krasna mašina, če te ne briga vetrna zaščita, komoditeta voznika (razdalja do tačk, pa še to gre če mal ustaneš in se pretegneš) ter vožnja v dvoje.

Poraba goriva: fantastično 4,8 na potovanjih do 5,3 pri navijanju solo, kaj češ bolje

ciklistika in vzmetenje: pada v ovinke ko igračka, sploh če presedeš, pojemek kot pri V2 agregatih, ko spustiš plin, samo vzmetenje za povprečnega uporabnika z mal dodatnega trimanja, več kot zadovoljivo. Mehko in enostavno požiranje neravnin, neutrujajoča vožnja, kjub malce bolj "zategnjeni" nastavitvi komplet motorja, še vedno ne pretrdo, da bi nabijalo. Hitrosti: tja do 150 km/h tudi po slabši podlagi (neravnine, slab asfalt) stabilno, ne zvijajoče. 

prestavno razmerje in menjalnik: od 40 v 6 brzini do 240...(čez še nisem šel, je brezveze), šaltanje kot bi po maslu šaltal, klik, klik, klik

oprema: bolj šwoh, abs dela kul, ostalega pošteno povem nisem pogrešal, ker je samo delovanje agregata linerno, nad 7 jurjev malce butne

moč: več kot dovolj za solo(pa sem navajen 173 konjev in 144nm navora)

izgled: vsake oke imajo svojega malarja

stroški vzdrževanja; vsekakor precej cenej kot renomirane EU znamke

problemi po prevoženih 20.500km: nikakršni, en vpoklic ojačitve zadnje vzmeti, kar pa so pri novejših odpravili

To je moje skromno mnenje, če pa komu ni všeč naj pa svoje napiše :P

Zakaj menjujem: ker sem si tak izmislil, sem sicer upal da gre GT od hiše in bi kak H2 ubodu, žal ni šel, je šel ta prej, pa bo verjetno SX padu.

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KARMEN1to je zate :P še boljši od zelo dobrega

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/2/2019 at 10:52 AM, KARMEN1 said:

Saj še ne morejo biti rabljeni v prodaji, če so jih začeli izdelovati 2017.

Ko se bo trg zasičil s serijo 2020, bo naše malo težje prodat.

Seveda so rabljeni. Jaz sem recimo mojega kupil leto dni starega... Je pa cena v primerjavi z novimi še kar visoka, zato marsikdo raje skešira več, pa kupi novo. Zdaj za dobrih 6k, če je za toliko  res šel od Damija (pa upam da je več iztržil zanjga), pa je več kot dobra cena. Za tolko se prodajajo Z800 ...

Nov Z900 je lepši in boljši, ampak se ne splača menjat... kljub pomanjkanju elektronike in televizije je "stari" še vedno bil in je, dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6.300 in je šel. Smatram da je kupec dobro kupil, jaz pa sprejemljivo prodal. Realna cena bi bila vsaj cca 500€ več, a žal ceno diktira trg. Včasih pa 500€ lahko tudi odloči a boš al ne boš prodal.

Po drugi strani pa 8 jurčkov sem plačal, za 6 prodal, vmes 20kkm naklepal in tri leta star moped. Torej sem zgubil 2 jurja. V tem času sem jih na KTMju izgubil 10. Zdej pa računaj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, T 120 pravi:

jaz ga naum kupil :P

 

pred 17 urami, apirko pravi:

Uh.. prepoceni si ga dal iz rok... :) In... je kaka Ninja 1000sx na vidiku? Al bo kar H2 SX ? ;) 

baziral sem na ceni tistega iz Krškega, ki ima sicer manj kmjev. Drugače pa tale šmugler, ki ga je kupil išče norca, v nasprotnem ga bo pa kr obdržal...vsaj tak mi je povedal. 

 Pa tudi če bi ga dal staro za novo, ne bi dobil zanj več kot to kar sem iztržil.

 

SX bo. Ne vem pa še kaka bo predpona, raje bi H kot N

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuko vm rata motorje tolk hitr prodat hudica.... moj suzuki je na willhaben.net najcenejsi( letnik-KM) pa bi folk najrajs vidu da ga dam zastonj......

 

 

 

PS, Dami kup H ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!