Skoči na vsebino

Kawasaki Z 900 2017, Z 900 RS in Z 900RS Cafe (2018)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Zakaj ne oglašuješ še na spodaj navedene oglasnike, ki so bolj vidni. Obvladaš angleščino, nemščino in balkanske jezike, ki so tvoja prednost. Za willhaben.net  nisem še nikoli slišal in se mi zdi bolj lokalna zadeva. Spodaj navedene oglasnike spremlja celi balkan, ki je tvoj potencijalni trg in boš motor tja najlažje prodal.

https://www.mobile.de/      ,     https://www.autoscout24.com/      ,      https://www.njuskalo.hr/     ,    https://www.avto.net/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, gasperX pravi:

Kuko vm rata motorje tolk hitr prodat hudica.... moj suzuki je na willhaben.net najcenejsi( letnik-KM) pa bi folk najrajs vidu da ga dam zastonj......

 

 

 

PS, Dami kup H ;)

Kawasakija takoj prodaš.

Verjetno prodajaš kak "eksotičen" model, ki ima precej ozek krogi interesentov.

Oziroma drugače, zagotovo je cena previsoka. Pokaži oglas?

pred 1 minuto, Gonca pravi:

Zakaj ne oglašuješ še na spodaj navedene oglasnike, ki so bolj vidni. Obvladaš angleščino, nemščino in balkanske jezike, ki so tvoja prednost. Za willhaben.net  nisem še nikoli slišal in se mi zdi bolj lokalna zadeva. Spodaj navedene oglasnike spremlja celi balkan, ki je tvoj potencijalni trg in boš motor tja najlažje prodal.

https://www.mobile.de/      ,     https://www.autoscout24.com/      ,      https://www.njuskalo.hr/     ,    https://www.avto.net/

willhaben je kar močna zadeva, sem že veliko tam kupil po smešnih cenah

Avstrijci prodajajo za male pare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, DAMI34 said:

baziral sem na ceni tistega iz Krškega, ki ima sicer manj kmjev.

Dal si ga pod ceno pa obračaj kakor želiš. Šmuglar ga ne bi vzel, če ne bi videl zaslužka. Tisti v KK ima na okvirju in izpuhu minimalne praske, na plastiki pod tankom pa malo večje....  Nič kritičnega,  ampak preveč za nastavljeno ceno (videl v živo).

Si ga pa vsaj hitro prodal in ne "prodajal". 6500 bi ti jaz dal zanj.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, gasperX pravi:

Kuko vm rata motorje tolk hitr prodat hudica.... moj suzuki je na willhaben.net najcenejsi( letnik-KM) pa bi folk najrajs vidu da ga dam zastonj......

 

 

 

PS, Dami kup H ;)

mislim, da ga novi šmugler ne bo tako hitro prodal. Je pa res, da so modeli, ki bodo hitro šli v prodajo in modeli, kjer je manj zanimanja. 

Z800 ne prodaš tako hitro.

pred 5 minutami, XTR pravi:

Dal si ga pod ceno pa obračaj kakor želiš. Šmuglar ga ne bi vzel, če ne bi videl zaslužka. Tisti v KK ima na okvirju in izpuhu minimalne praske, na plastiki pod tankom pa malo večje....  Nič kritičnega,  ampak preveč za nastavljeno ceno (videl v živo).

Si ga pa vsaj hitro prodal in ne "prodajal". 6500 bi ti jaz dal zanj.. 

jebat ga, sej sem par dni prej tule zapisal, da prodajam, pa se ni nihče oglasil.

Da, vsi moji gredo "žal" pod ceno, ker običajno prodajam tako kot si zamislim, neko minimalno cifro, ki jo hočem zanj.

Matematika je preprosta, nov je bil 8500 + popust (ga ne povem :P )

v treh letih sem zgubil točno toliko kot sem zapisal in prevozil 20kkm. Sedaj mi pa pokaži moped ki v treh letih in 20 jurjih prevoženih kmjev izgubi "samo" dva jurja.

Če bi ga obdržal bi moral menjati gume in narediti servis olje filtri sveče (ekola 500€ vse skupaj)

Je pa bil brez praske.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, DAMI34 said:

Sedaj mi pa pokaži moped ki v treh letih in 20 jurjih prevoženih kmjev izgubi "samo" dva jurja.

Samo kakšen tracer 900 se mu približa.... pustiva to, nima veze.  Glede na ves uvožen klump je bil ugoden. Sem razmišljal o tem pa je preveč podoben trenutnemu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noja ni noben eksoticen model...... Suzuki gsx1250fa prvi lastnik 2015 letnik z 28kkm Cena 5200€, in je Po tej speficikaciji najcenejsi 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, XTR pravi:

Samo kakšen tracer 900 se mu približa.... pustiva to, nima veze.  Glede na ves uvožen klump je bil ugoden. Sem razmišljal o tem pa je preveč podoben trenutnemu. 

če mene vprašaš, bi šel raje na novega Z900, ker za tista 2-3 jurje je full več opreme, elektronskih pripomočkov, barvne televizije in upgrejda samega okvirja. Pa še nov je.

pred 30 minutami, KARMEN1 pravi:

Naslednjo sezono bom mogoče mojega prodala ?

v oglas napiši, da ga je ženska vozila :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, DAMI34 pravi:

če mene vprašaš, bi šel raje na novega Z900, ker za tista 2-3 jurje je full več opreme, elektronskih pripomočkov, barvne televizije in upgrejda samega okvirja. Pa še nov je.

v oglas napiši, da ga je ženska vozila :P

 

Če ga ženska vozi je cena nižja

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, T 120 pravi:

Če ga ženska vozi je cena nižja

no jest lahku za @KARMEN1potrdim, da je moped vožen lepo, ni zamorjen, pa tut v iber ne gre. Od takega lastnika vedno kupim z lahkim srcem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Naslednjo sezono bom mogoče mojega prodala ?

Nabavi RS varianto. Večno lep model, in ti ga ne bo treba vsakih par let menjat...B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

če mene vprašaš, bi šel raje na novega Z900, ker za tista 2-3 jurje je full več opreme, elektronskih pripomočkov, barvne televizije in upgrejda samega okvirja. Pa še nov je.

KTRC je dodana vrednost pri novem modelu, vse ostalo me ne zanima. Za 5 jurjev doplačila raje parkiram v garažo še eno enduro žverco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Nabavi RS varianto. Večno lep model, in ti ga ne bo treba vsakih par let menjat...B)

Ne maram............

Raje menjam ?.

pred 36 minutami, XTR pravi:

KTRC je dodana vrednost pri novem modelu, vse ostalo me ne zanima. Za 5 jurjev doplačila raje parkiram v garažo še eno enduro žverco...

V bistvu res......razen tega tudi jaz ne vem, kaj bi mi koristilo.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, izibajker pravi:

Nabavi RS varianto. Večno lep model, in ti ga ne bo treba vsakih par let menjat...B)

Rs caffe tudi mene matra, ampak ne smem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, T 120 pravi:

Rs caffe tudi mene matra, ampak ne smem...

kdi je rekel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, thumper pravi:

kdi je rekel?

po mojem tisti, ki je minister pri bajti za finance :P

 

 

pred 17 urami, XTR pravi:

KTRC je dodana vrednost pri novem modelu, vse ostalo me ne zanima. Za 5 jurjev doplačila raje parkiram v garažo še eno enduro žverco...

ok, vsakega svoje zanima, to je res. Trenutno se pa na Z900 čisto komot shaja brez KTRC. (kar ne pomeni, da ni dobrodošel)

Dejstvo je, da v kolikor jih (kwakarje namreč) konkurenca ne prisili, ne bi najraje čisto nič dali na moped. Že sedanji bi lahko imel ktrc, za par € več, pa se ne bi poznalo pri ceni, ampak potem bi morali nekaj drugega še dodati pri prvem fejsliftu.

Po mojem je pri novem zelo dobrodošlo tudi povečanje odmika od tal za tisti 1,5cm, pa ojačitev samega okvirja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, apirko pravi:

Če bi kdo rad upgrejdal sedež na Z-ju, prodajam mojega z vgrajenim gelom in protizdrsno prevleko.. @DAMI34 lahko pove, kako dober je sedež :) 

Ni slab, oziroma je čisto kul do Pakle pa nazaj :D, pa veliko boljši od original pručke

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam utrjeno tazadnjo in na tisti pručki pridem do Makarske v enem kosu ??

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz imam utrjeno tazadnjo in na tisti pručki pridem do Makarske v enem kosu ??

tudi jaz sem, ampak je bilo bolje na komfort zicu. Medtem ko tale od Apirkota nima debele spužve kot comfot, ampak gel in je boljši od pručke, hkrati pa ni višji (ali pa je zelo malo) od originala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MCN takole pravi o 2020 letniku:

Overall Rating4 out of 5

A smarter, more colourful dash and the safety net of traction control are the only discernible improvements to the riding experience, but that’s no bad thing because the Kawasaki Z900 is still a superb naked roadster.

https://www.motorcyclenews.com/bike-reviews/kawasaki/z900/2020/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 12. 2019 ob 21:20, thumper pravi:

kdi je rekel?

Preveč jih je že, pa ni prostora. Bi bilo treba kaksnega prodat, to pa nočem. Zdej pa še ta "prekleta" ozimnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 12. 2019 ob 19:45, T 120 pravi:

Preveč jih je že, pa ni prostora. Bi bilo treba kaksnega prodat, to pa nočem. Zdej pa še ta "prekleta" ozimnica.

je treba znat parkirat - enega naprej drugega nazaj..iz treh nastanejo 4 placi.. :P   je pa res , da če imaš pospravljeno v nulo si mrzu... jaz še zmeraj lahko pospravim vsaj za enega , če slučajno padejo kakšni novci nenapovedano..

cafeja  bi privoščil vsakemu - mi je pa zanimivo, da ga niso naredili bolj klasičnega na zadnjem vzmetenju - twin amortizerji z rezervoarčkom so veliko lepši na takem motorju. in veliko lažje dostopni kot ta na z-ju. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!