Skoči na vsebino

Kako otovoriti motor za potovanje? Vse o krcanju krame na moped


DAMI34

Priporočene objave

sportaki pa prtljaga.....? pejte mao u Švico (tam so se mi zataknili v uč) pa poglejte kako so rešili problem prevoza gat brez, da bi iz sportaka naredili turerja.....   en sam lubcat rukzak 30+ L reši njihove probleme.... a, ja oni so itak hribouci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, RSTDRIVER pravi:

sportaki pa prtljaga.....? pejte mao u Švico (tam so se mi zataknili v uč) pa poglejte kako so rešili problem prevoza gat brez, da bi iz sportaka naredili turerja.....   en sam lubcat rukzak 30+ L reši njihove probleme.... a, ja oni so itak hribouci...

sori .. ampak mene nahrbtnik moti ... 

1. ramenski ščitniki te tišijo ..

2. grba na kombinezonu ...

sj za do morja pa nazaj še gre ... 14 dnevna furca po Siciliji al pa po Albaniji, Romuniji ipd ... pa ne gre .. vsaj meni ne ...

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale rukzak mam za do max. 14232597_10208474304588956_3504901083225603250_n.jpg.1974317f5852ed8e6517e143a6f7d7d5.jpg5 dnevno turo. Na sliki je bolj prazen, drgač je pa cca. 25 litrov, ko ga razširiš.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kupil novo torbo, ker mi je stara razpadla.

To torbo imam, ko grem solo. Na zadnjem sedežu, ker ne maram, da me kaka torba tišči v brado na rezervoarju.

Ta torba se mi zdi zelo dobra, ker je močna, trdno jo lahko pritrdiš na sedež in kar je najpomembneje, je trdna, ne opleta in je oblikovana tako, da je do hrbta samo nekaj cm in nagnjena naprej, da je vse skupaj v zavetrju telesa motorista in je zelo aerodinamično.

Med vožnjo ne moti nič.

593e5908cf337_Torba1.thumb.jpg.5664f4028dc675cdda9104d358cd35df.jpg

na tak način lahko odstraniš torbo s sedeža... na sedežu ostane samo ta podloga.... na torbi pa so naramnice in torba se spremeni v nahrbtnik.

593e598e486e7_20170610_1729041.thumb.jpg.0d2b80eae5f51bf8be9fa2bf34295b0d.jpg

Kupil v BS. Cena 125€. Ni glih čisto poceni, je pa (zelo) vredna svojega denarja.

Drugače pa imam za na ta motor tudi držalo za givi kovček in stranski torbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa tkole nardil, ker imam givi qucklock torbo in ker mi tudi ne paše imeti pod brado prevelike torbe, hrati pa lahko še na tank dam neko manjšo, tolele:

IMG_20170610_173218.jpg.dded3e662615c5e1fb5fd67eaf43a97e.jpg

zafencljam na sedež in wala, samo kliknem gor torbo...bilokatero s quicklock sistemom od Givija :P

mam pa tole:

givi_xs308_xstream20_lt_waist_pack_zoom.jpg.e90a775b2d526bd0c945c77ea43f4a9c.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 3. 2017 ob 14:52, maus pravi:

to je taprava demokracija .. pa še okn ima lahko u autu odprt, pa musko posluša kero če ...

variant za otovorit športaka je kr neki .. malo je potrebno posrfat in se dobi kar nekaj idej ;)

 

Če se seliš lahko tudi takole...

IMG_20170612_113353_498.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne želim si takole, za to mam GTja :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Ne želim si takole, za to mam GTja :ras:

Se pogosto seliš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 4 minutami, Zivnorc pravi:

Emmm...

...do nedelje... :D

 

al je vikend do nedelje al pa 10 dni, vedno je enako robe za spakirat, a ne :D

Drugač pa, najmanj pakiranja kot sem ga do sedaj rabil, pa še vedno ni nič manjkalo je šlo v torbico 5 litrov na zadnji sedež:

ščetka

pasta (mala tuba)

kratke hlače jeans do kolen

papuče

kawasaki t shirt

 

IMG_20170601_135227_203.thumb.jpg.73bd7d8bd7d1e840d30272e557cf898d.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, GO_Tomi pravi:

A za žajfo pa peškir je pa zmankalo placa? :lol1:

ma Milena :P

v bistvu je zmanjkalo ja, ampak zdej ne kadim več, tako, da je plac tut za žajfo, pa grickalico za nokte :P

 

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja kobila, pred odhodom v kamp Čikat na Lošinj, s sopotnico na zadnjem sedežu ...   :inlove:

Tank torbo in bočni torbi sem sigurno kupil pri stricu Lojzu, kje sem nabavil pa "zadnji kovček",  je pa tudi "odletelo iz mojega spomina" ... :blush:

kobila.jpg.d95e3f39e63ded906c34d8049cb2b412.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 6. 2017 ob 12:14, Zivnorc pravi:

Emmm...

...do nedelje... :D

 

No za vikend bi tudi jaz imela bolj malo robe (ob predpostavki da se ne kampira seveda). Za 16 dni je pa krame kar nekaj več...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne rabiš več.....pa še to je bilo za dva spakirano...pa še to pol preveč vsega.

..par gat, dvoje štunfe, tri majice, kopalke, kratke hlače, trenirka, japanke pa soperge...več kot dovolj za 16 dni. Imaš pol placa v kufrih še za masko, plavutke, šnorkelj in Explorer 140. Roštilj gre na kufer.

V trgovini kupiš deterdžent za ručno pranje rublja in sproti pereš tasmrdljive cunje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 7. 2017 ob 9:04, RobiRoberto pravi:

Tank torbo in bočni torbi sem sigurno kupil pri stricu Lojzu, kje sem nabavil pa "zadnji kovček",  je pa tudi "odletelo iz mojega spomina" ... :blush:

Je že priletelo nazaj in celo hitreje kakor to, v kateri temi sem o tem pisal ... :blush:

Kovček sem kupil v Moto Mauri v Stari Gorici.

Kako sem se tega spomnil? Pomagal sem si s temo Moto trgovine - Italija.   :yea1:

MotoMauri1.jpg.cc20e082be7ce3f64f64d3366f8b650a.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 6. 2017 ob 12:20, DAMI34 pravi:

al je vikend do nedelje al pa 10 dni, vedno je enako robe za spakirat, a ne :D

Drugač pa, najmanj pakiranja kot sem ga do sedaj rabil, pa še vedno ni nič manjkalo je šlo v torbico 5 litrov na zadnji sedež:

ščetka

pasta (mala tuba)

kratke hlače jeans do kolen

papuče

kawasaki t shirt

 

IMG_20170601_135227_203.thumb.jpg.73bd7d8bd7d1e840d30272e557cf898d.jpg

 

tale vikend sem testiral še XXL otovorjenost for 1 person.

Ker nisem vedel kaj natovoriti sem kar tak brez veze vrgel v torbo kompresor, eno majico, dežkota, podkapo, pač kar mi je prišlo pod roke.....ko sem se ponoči vračal in je od Rijeke pritisnil mraz 11C, sem kmal še kompresor oblekel nase :P

IMG_20170701_174627.thumb.jpg.a7a985fe9089a4642dff85a50abf5853.jpg

elastični trak je samo varovalka, če bi slučajno GIVI o ring spustil, pa da torba ne odleti nekam u 3pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi takole se da, če gre človek kampirat za 31 dni. P.s. prednja guma je komaj kaj obrabljena :D

p4.jpg

20170623_204313.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in vsak semafor, ko poštartaš, gre po zadnji :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 7. 2017 ob 20:46, DAMI34 pravi:

in vsak semafor, ko poštartaš, gre po zadnji :P

 

Ma kakšen semafor, iz vsakega ovinka če je treba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, svobodnaptica01 pravi:

Ma kakšen semafor, iz vsakega ovinka če je treba :D

za ovinkom verjetno misliš, ker v nagibu še nisem videl, da bi kdo po zadnji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vožnja po zadnjem kolesu skozi ovinek je kakšna nujno potrebna veščina, sposobnost, potreba....ali pa je le rehabilitacija nizke samopodobe, travme iz otroštva morda, ekshibicionizem...podobno kot nameščanje glasnih izpuhov? Ne vem...samo sprašujem. Ali pa je to le še ena tema za filanje serverja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!