Skoči na vsebino

Kako otovoriti motor za potovanje? Vse o krcanju krame na moped


DAMI34

Priporočene objave

Pravkar, DAMI34 pravi:

...na tanku je pa nimam želje vozit. Sploh se bojim, da Givi ne bo naredil rinke za tank ker ma z900 tak rezervar (brez vidnih vijakov)

 

 

knipinga ... dva ... taka majhna, rešta vsak problem .. tut lukno u gumi  :?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

da, tudi po moji, sicer stranske od SWja (take kot ma Maus) niso slabe, ker je enostavna montaža, pa ni nobenih nosilcev, ker jih odstraniš, vendar so drage.

hja, cena, je pa tudi kvaliteta

imam tisto malo tank torbo od sw motech, 100 eur+ z nosilci, vredno vsakega eur, kvalitetno, lično, uporabno...

malo več odšteješ in je mir

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj v tej smeri bom iskal:

IMG_0193.thumb.jpg.11c6c5c424984a618e0ec2c10ffd7194.jpgprofil-sacoche-sangle.thumb.jpg.403d78b53b62f52b4ddbf75eefd21f75.jpgheld-tenda-klick-schwarz-6-15-ltr_8.thumb.jpg.067b673335f5cb1a6d21cb02b69e7819.jpgheld-tenda-klick-schwarz-6-15-ltr_8_3.thumb.jpg.b46c22acc080a06b88c53922690428aa.jpgOxford-X4-Tankbag.jpg.8ebe1cd1b54eccdb3f0b7a689a17e6cb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, DAMI34 pravi:

 

Definitivno se ne grem tega stila, da mi bodo trakovi drsali po plastiki. to je prvi problem, torej že iščem tako torbico, ki se zapne na sedež, niti pod razno ne bom zapenjal pod tablico in na tačke, ker bo počila plastrika, v najboljšem primeru bo pa samo podrsana. Ker pa je sedež mali, bo žal tudi torbica mala,

 

Ja tako manjšo sem jz imel pod stolom na R1 speto...a vseeno mrežo prekoče sem vedu da se bom preko 90pelju(seveda samo na vtocesti pa se to na redkih odsekih,kjer ni nižje omejitve)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Frc je mel na z750 takole... napolnjen za vikend :)  stoji bp

10671312_1457549061200369_21913749984212

zdj jo pa prodaja k nerab... http://www.bolha.com/dodatna-oprema/oprema-za-motorna-kolesa/kovcki-torbe/moto-torbe/moto-torba-oxford-1st-time-za-na-zadnji-sedez-1313213076.html

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon...zmedel se...na r1 ko sem imel tako pod sedežem zapeto imaš isto popraskane plastike ali pa če jih prelepiš z izolir trakom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče zaščite plastike mislim da je dobra izbira prozorna samolepilna folija. Izrežeš, nalepiš, ne kazi izgleda in barve.  Sam bom zadnje bočne panele z tem prelimal, da mi stranske torbe ne drsajo po laku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, map pravi:

Kar se tiče zaščite plastike mislim da je dobra izbira prozorna samolepilna folija. Izrežeš, nalepiš, ne kazi izgleda in barve.  Sam bom zadnje bočne panele z tem prelimal, da mi stranske torbe ne drsajo po laku.

to zgodbo poznam, sem imel od tankslapperja folije, dokler sem še koristil magnetno tank torbo. Ko mi jo je burja 1x odpihnila sem prešaltal na qucklock sistem. :P

Vendar prav v dotičnem primeru obstaja možnost, da počijo plastike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem te bol razumel, da lahko plastike poškoduješ pri zadnjem sedežu ko tiste torbe gor vežeš, pa okol zadnjih tačk raniraš površino. Tisto malenkost od plastike, pa želez pr tačkah v to folijo in ziher ne boš nič poškodoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, map pravi:

Jest sem te bol razumel, da lahko plastike poškoduješ pri zadnjem sedežu ko tiste torbe gor vežeš, pa okol zadnjih tačk raniraš površino. Tisto malenkost od plastike, pa želez pr tačkah v to folijo in ziher ne boš nič poškodoval.

plastike so precej širše od sedeža, če mal zategneš lahko počijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne bi blo bolš kej takega na nakeda namontirat. Placa več kot preveč, pa te torbe majo trd podn in se ne zvijajo preko sedeža.

http://www.kmc.si/si/motoristicna-torba-za-zadnji-sedez-ixs-gotthard-i29042.shtml

Pa magari kak mini distančnik pri zadnjem sedežu, verjetno je pod sedežem kak šrauf, kamor bi lahko mini distančnik montiral, da pasovi ne grejo čez plastiko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj v tem stilu ja. Tema je odprta ravno zato, da se vidi čimveč možnih rešitev. Proizvajalci vsako leto izzumijo kaj novega, pa ne škodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, DAMI34 said:

Po mojih izračunih pa zase za potovanje rabim cca 15 litrov za cunje, higiena, dežjak in še nekje 5 litrska tank torbica.

Mene nahrbtnik ne moti, torej imam cca. 20 litrov na hrbtu (lahkega tovora), 10 litrov pa bi imel na zadnjem sedežu (erste hilfe, kit za popravilo pnevmatik, kakšn kos orodja, dežjak, par superg). Zadošča za kar nekaj dni po svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nama je takole: 2 x Yamaha, 2 x kovček, 2 x tank torba in 1x (na FZ 8, po potrebi pa še 1x na Xj 6) torba na zadnji sedež.

58b93904a3f99_MobitelSamsung436.thumb.jpg.cacb1286149baf19084c9272e8c4bc83.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je izgledala moja yamaha preden sva se z mojo drago odpelala proti kampu Čikat na Malem Lošinju ... :worship:

58ba82c26c4f0_loinj.jpg.ea56c68c1996541dc12634af63579136.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, MeSkO__ pravi:

Jaz imam tole na hornetki in se kar vredu obnese.

20160922_214105.jpg

ta se mi zdi kul, maš kak link?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@MeSkO__ in pa vsi ostali ki imate zadnje torbe na ta način - kako se odnese če imaš še ruzak na sebi? Najbrž se "tepeta" med sabo.

Iz vaših izkušenj, koliko litrsko torbo je potrebno imet za notri spravt robo za čez vikend (npr. 2 majce, 1 dolgi rokavi, kratke hlače, higienski pribor..)

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, blazzarss pravi:

@MeSkO__ in pa vsi ostali ki imate zadnje torbe na ta način - kako se odnese če imaš še ruzak na sebi? Najbrž se "tepeta" med sabo.

Iz vaših izkušenj, koliko litrsko torbo je potrebno imet za notri spravt robo za čez vikend (npr. 2 majce, 1 dolgi rokavi, kratke hlače, higienski pribor..)

 

lp

15 litrov. Dolge hlače, dolga majica, kratke hlače, kratka majica, gate, nogavice, pa še nekaj malega osebna higiena. Preverjeno :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O jezus, jest pa za 2 kakih 100 litrov zraven tovorim. Skrajni cajt da začnem sam pakirat,

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!