Skoči na vsebino

Kako otovoriti motor za potovanje? Vse o krcanju krame na moped


DAMI34

Priporočene objave

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

15 litrov. Dolge hlače, dolga majica, kratke hlače, kratka majica, gate, nogavice, pa še nekaj malega osebna higiena. Preverjeno :D

 

Pol rabs sam tanktorbo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

ta se mi zdi kul, maš kak link?

 

Zdaj je torba skupaj.. dvigne se se za kakih 10cm ko je na vrh polna.. uporabljam se drugace tank torbo zraven. Dodatno se imas zraven gumice, da se bolj fiksiras.. dobil zraven navodila, kjer je prikazan vsak sedez za najbolj pogoste motorje, kako bi naj pritrdil.

http://www.ebay.de/itm/Motorrad-Hecktasche-Bagster-Spider-RD-Honda-CB-500-F-Sozius-Sitzbanktasche-/401168112413?hash=item5d677b9b1d:g:B7sAAOSwaB5XqjPy

http://www.motea.com/en/suche/bagster-spider.htm?n_vl=Bagster+spider

 

Cena postnine v slo je 11€. Dobil v 5 dnevih. Cena je bila 85€+postnina lani proti koncu sezone.

 

@blazzarssNahrbtnika ne uporabljam, ker me moti ze nasplosno..

Popravljeno . Popravil MeSkO__
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Frenk 67 pravi:

Pol rabs sam tanktorbo?

ne maram velike tankice, me moti. Jo pa imam, v skrajni sili bo. Raje mam 5 litrsko tank, pa nekaj na sedežu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te mali sedeži so res pain in the ass, js sm sicer kupil Tank torbo, pa nakoncu ugotovil da je alu tank , zdaj je pa našla mesto na zadnjem zicu , pa se mi še bolj dopade 

IMG_2890.JPG

IMG_2891.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko litrska in ali je raztegljiva? Definitvno bom nekaj takega nabavil z opcijo povečanja volumna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, DAMI34 said:

kolko litrska in ali je raztegljiva? Definitvno bom nekaj takega nabavil z opcijo povečanja volumna.

Mala , 6l in nič raztegliva , imajo tudi tail torbo, samo definitivno prevelika za fiksiranje pod sedez 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, marko-m pravi:

Mala , 6l in nič raztegliva , imajo tudi tail torbo, samo definitivno prevelika za fiksiranje pod sedez 

Aja?si poizkusil?al ima tako malo trakov in na takih mestih?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/4/2017 at 10:29 PM, sesir said:

Aja?si poizkusil?al ima tako malo trakov in na takih mestih?

Sama velikost torbe je malo prevelika ,mislim da je 20l, meni recimo pokrije cel zadek 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 3. 2017 ob 13:24, DAMI34 pravi:

da, tudi po moji, sicer stranske od SWja (take kot ma Maus) niso slabe, ker je enostavna montaža, pa ni nobenih nosilcev, ker jih odstraniš, vendar so drage.

kaj je za tebe drago? cca 280€ prideta dva stranska cca 2x20L s palicami vred...ko pa zamenjaš motor pa samo palice za novega dokupiš...maus hvali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, siks pravi:

....maus hvali...

Maus ko rabi le dobro in gratis kavo:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, siks pravi:

kaj je za tebe drago? cca 280€ prideta dva stranska cca 2x20L s palicami vred...ko pa zamenjaš motor pa samo palice za novega dokupiš...maus hvali...

v bistvu je, pa nočem širine. Sicer čakam moped, da vidim kako mi paše obstoječa givi tankica na zadnji sedež in to bo to.

drugače se pa strinjam, je smiselen nakup sw motechovih zadev, ker pri menjavi motorja ti torbe ostanejo palice pa dokupiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, DAMI34 pravi:

drugače se pa strinjam, je smiselen nakup sw motechovih zadev, ker pri menjavi motorja ti torbe ostanejo palice pa dokupiš.

nosilce je potrebno kupit druge, če zamenjaš za drug model motorja ... palce pa tut ne vem, če so vse enako zakrivljene

na novem še nism probu :P

tko nekak ...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak sem večkrat pojasnil, tam kjer so zadnji sedežki ozki obstaja možnost da teža torb pritiska na voglae plastike, ki jih lahko podrsa ali pa celo počijo. Pri nas bi se reklo NO GO, zato mi ta sistem ne ustreza, prav tako njegova širina. Sem prepričan da bo givi izzumil tudi opcijo s torbami tph01, vendar, kot sem rekel, če se le da brez stranskih torb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

ampak sem večkrat pojasnil, tam kjer so zadnji sedežki ozki obstaja možnost da teža torb pritiska na voglae plastike, ki jih lahko podrsa ali pa celo počijo. Pri nas bi se reklo NO GO, zato mi ta sistem ne ustreza, prav tako njegova širina. Sem prepričan da bo givi izzumil tudi opcijo s torbami tph01, vendar, kot sem rekel, če se le da brez stranskih torb.

sem že večkrat pojasnil, da sam spodaj frotirasto brisaćko in še nikoli nisem imel podrajsano :P

sj nobenega ne prepričujem .. samo povem kaj imam jaz ... in da mi je zelo praktično .. nisem še probal na novi RR-ki ali paše od bivše, čeprav na SW Motechu je druga kataloška številka .... mogoče bo potrebno malenkost predelati ;)

nova:

http://shop.sw-motech.com/cgi-bin/cosmoshop/lshop.cgi?action=showdetail&wkid=14889621537018&ls=en&nc=1488962203-8469&rubnum=products.1252674507.1285774127&artnum=BC.HTA.08.740.11300/B&id=23&gesamt_zeilen=Tshowrub--products.1252674507.1285774127&typid=246875760

stara

http://shop.sw-motech.com/cgi-bin/cosmoshop/lshop.cgi?action=showdetail&wkid=14889621537018&ls=en&nc=1488962203-8469&rubnum=products.1252674507.1285774127&artnum=BC.HTA.08.740.10800/B&id=21&gesamt_zeilen=Tshowrub--products.1252674507.1285774127&typid=246875752

 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, HD-Dyna pravi:

Ženo pošlješ naprej z avtom in kufri, pa maš problem rešen :P

to je taprava demokracija .. pa še okn ima lahko u autu odprt, pa musko posluša kero če ...

variant za otovorit športaka je kr neki .. malo je potrebno posrfat in se dobi kar nekaj idej ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je, pa ni, pa je, pa ni.

sem pa že skombiniral variante in vem kako. Raztegljiva manjša torba od 10-20 litrov na zadnji sedež, pritrjena na sedež, pa po potrebi še 15 litrov na rezervar. Bo dost. :P

Edin, kam bom pa dau PP ?

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

je, pa ni, pa je, pa ni.

sem pa že skombiniral variante in vem kako. Raztegljiva manjša torba od 10-20 litrov na zadnji sedež, pritrjena na sedež, pa po potrebi še 15 litrov na rezervar. Bo dost. :P

Edin, kam bom pa dau PP ?

 

 

zavoje okol sebe naviješ, škarje napićiš u čelado in okol prlepiš flajštre ... ajnfok :huh:

na rezervoarju me mot 20 l tank torba ... komi čez vidm :dry: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

zavoje okol sebe naviješ, škarje napićiš u čelado in okol prlepiš flajštre ... ajnfok :huh:

na rezervoarju me mot 20 l tank torba ... komi čez vidm :dry: 

tut mene, zato pa hočem na sedež, ena od variant so tut torbe na cevni zaščiti :P

16864157_1792487237744404_611860709007182419_n.png.b1d7e8e68c5fd6a044b3c0732f60005c.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

tut mene, zato pa hočem na sedež, ena od variant so tut torbe na cevni zaščiti :P

16864157_1792487237744404_611860709007182419_n.png.b1d7e8e68c5fd6a044b3c0732f60005c.png

ne pašejo cevne  zaščite na tak motor po moje, kljub temu da ma čevni okvir...a nisi oriđi krešov nabavo?

a stranski so hepco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so softbagi zakon. Na levem motorju sw motech iz louisa za cca 100€, na desnem Kriega, meni sicer mnogo lepsa in z boljsim sistemom za pritjevanje, ampak 3x drazja. Vsak tam proti 100 mehkim litrom, (ker v softbag ponavadi stlacis manj litrov kot napisejo).

 

Day_47 04.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, siks pravi:

ne pašejo cevne  zaščite na tak motor po moje, kljub temu da ma čevni okvir...a nisi oriđi krešov nabavo?

a stranski so hepco?

naročil sem oriđiđi, jebački, a mnogo slabši od cevne zaščite. Sem večkrat videl kako kolegi mečejo moped po tleh in cena zaščita, grda al nen opravi svoje delo (tudi pri meni na SD GT ga je) profesionalno. Da ti moped zleti po tleh ni varianta ampak dejstvo pri tem kar počnemo, zato ga ni čez cevno zaščito. Nanjo pa še lahko obesiš kake 5 litrske torbice.

Naročil sem tole:

http://www.kawasaki.eu/en/accessories/protection/Z900/2017?UidCat=0031WQ&UidSubCat=0378WlhZXFhaWllYWFlYWVhcW1pZ&CodeBaseInternal=0187MjpRWFgq&Uid_Model=0836WlBQCwpRDlAKWFxYXAtQWFEOUFoMWg1aWVsKXVpfWVA&Uid=08A0Wg4LUF0MUVpYX18LXAleCgpfUFleWVBfUQoNDlheC1w

zlo lepo in dobro vpeto, ni pa isto kot cevna zaščita.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

je, pa ni, pa je, pa ni.

sem pa že skombiniral variante in vem kako. Raztegljiva manjša torba od 10-20 litrov na zadnji sedež, pritrjena na sedež, pa po potrebi še 15 litrov na rezervar. Bo dost. :P

Edin, kam bom pa dau PP ?

Carinik ti jo bo spravil na pravo mesto ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

meni se top-case, zapet v (ojačane) nosilce zadnjega sedeža zelo dobro obnese: nobenih posebnih nosilcev ni treba montirat (in po dopustu odmontirat, samo zadnji sedež daš dol in je :) ), vaserdiht (če maš not vodo, bo zunaj ostalo suho :P ), velikost top-casea lahko izbereš po želji, zaklene se, nič ne praska kjerkoli po plastiki, v hipu jo maš gor/dol... luštno in praktično :) 

zgleda pa takole:

 

Slika001.jpg

Slika033.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!