Skoči na vsebino

BMW F 800 GS


DeReN

Priporočene objave

A si ta visokega GSa 800 vzel ? SLIKE, pa SREČNO

Ne , nisem vzel TROPHY varijante , pač pa triple black z ogrevanimi ročkami , ABS-om , centralnim stojalom , board comp-om , led žmigavci , zraven sem vzel še vse tri kufre (črni plastični) in ščitnike za roke. Za sedež bom videl po kakšni daljši furi , slike sledijo ko bo malo več časa da ga pofotkam ... in pa hvala vsem za dobre želje ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke, veliko užitkov....

Koliko pa se je kaj dalo barantati ? SI vzel na 3 easy drive ? Sem slišal, da za eno leto kasko častijo, drži ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po osebnih izkošnjah Več kot odličen moped! Vsestranski, uporabnejši kot Zrelejši in Debelejši (moje postave) brat....

Predvsem agregat in dodatna oprema mi je bila všeč...

Veliko varnih in zadovoljnih km,

lp, andrej

Popravljeno . Popravil 223223
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tri krat IZI , pa kasko so častili za eno leto drži ... cena je bila nižja zaradi serije ... pri opremi pa smo naredili nekaj skonta ... tako da jaz sem zadovoljen , zaenkrat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ali ima slučajno kdo od lastnikov dotičnega motocikla montiran scottoiler in če že , koliko je to koštalo in kako se stvar obnese ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima slučajno kdo od lastnikov dotičnega motocikla montiran scottoiler in če že , koliko je to koštalo in kako se stvar obnese ?

Prvo da ga vidmo pol ti pa naprej povemo :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali ima mogoče kdo namontirano aluminijasto zaščito na motorju (spodaj) , oz. ali se jo izplača namontirati če bom vozil pretežno asfalt , v kakšnih 20% pa makadam ?

Popravljeno . Popravil blazius
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče kdo namontirano aluminijasto zaščito na motorju (spodaj) , oz. ali se jo izplača namontirati če bom vozil pretežno asfalt , v kakšnih 20% pa makadam ?

jaz jo imam (SW Motech) na f650gs in ti jo priporočam. Se ravno tako več vozim po cesti, kot makadamu, ampak večkrat je že kaj priletelo v njo, tako da škodilo ne bo. Pa sedaj se da dobit tudi kakšen popust in pride malo ceneja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej hvala za odgovor , mogoče veš kdo je pri nas zastopnik za SW Motech ? Ali ga prodaja zgolj TC Motoshop ?

Popravljeno . Popravil blazius
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem lani naročil pri Ready 2 race, takrat mislim, da TC še ni bil zastopnik. so poslali po pošti, dali popust..vse korektno in tako, kot je bilo dogovorjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče kdo namontirano aluminijasto zaščito na motorju (spodaj) , oz. ali se jo izplača namontirati če bom vozil pretežno asfalt , v kakšnih 20% pa makadam ?

Torej imaš samo 20 % možnosti, da ti prileti kamen v blok in ti ga preluknja.

Odločitev je tvoja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče kdo namontirano aluminijasto zaščito na motorju (spodaj) , oz. ali se jo izplača namontirati če bom vozil pretežno asfalt , v kakšnih 20% pa makadam ?

Na enem F-u imam na drugem ne! Če se boš vozil po cesti, je zadeva brez pomena in služi le kot dodatna teža + stane! Drugo je, če ti motor potem boljše izgleda.

Kamen izpod kolesa ti ne bo preluknjal blok motorja!

Tudi čiščenje je nekoiko bolj zoprno, če je spodaj še zaščita. Imaš lep črn moped, glej, da bo tudi zaščita, če se boš zanjo odločil, črna in ne srebrna!

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pr men je šus plata izrecno sam zarad prestiža :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osem-sto-tak bmf in Triumph Tiger 800 sta edina uporabna motorja za "garaške" motoriste.

Čeprav vem, da bo spet kdo rekel, da se motim. Ampak, men je to popolnoma vseeno....... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK , fantje da presekam ... kot že omenjeno , večino časa bo motor preživel na asfaltu , sem ter tja pa se bo spoznaval tudi z makedamom , pa to ni mišljeno kot nek resen offroad , v mislih imam gozdne ceste oz. čisto simpatično speglane makedame , ker pa tudi na teh včasih ni vse speglano oz. so si med seboj različni eni bolj razriti drugi spet manj , nekje so večje luknje spet druge poti so kolovozne. Predvidevam da ne bom naredil presežne neumnosti če motor malo bolj zaščitim , med daljšo uporabo na takšnih podlagah tudi manjši pesek verjetno počasi popeska spodnji del motorja oz. ispušne cevi (mogoče se motim , zato sprašujem) , ne rabijo biti samo veliki kamni , veje ipd. ki poškodujejo motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI, tudi sam imam namen namestiti tole zadevo. V TC-ju kjer zastopajo Givi je cena kar ugodna. Zelo dobro sta zaščitena tudi filter in hladilnik olja. Seveda pa tudi dno (karter) motorja ker se kaj rado zgodi, da na kakšnem slabšem makadamu zajahaš kak večji kamen.

660, KLE in 1150 so to zaščito imeli in sem ob vsaki menjavi olja na njej opazil tudi kar globoke praske in vdrtine, pa nisem nikoli na orto po terenu ril.

Mislim, da takšna zaščita nikakor ni neumnost, pa tudi tisti cca kilogram alupločevine globoko pod težiščem motorja ne bo kakšne hude škode za vozne lastnosti motorja.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI, tudi sam imam namen namestiti tole zadevo. V TC-ju kjer zastopajo Givi je cena kar ugodna. Zelo dobro sta zaščitena tudi filter in hladilnik olja. Seveda pa tudi dno (karter) motorja ker se kaj rado zgodi, da na kakšnem slabšem makadamu zajahaš kak večji kamen.

660, KLE in 1150 so to zaščito imeli in sem ob vsaki menjavi olja na njej opazil tudi kar globoke praske in vdrtine, pa nisem nikoli na orto po terenu ril.

Mislim, da takšna zaščita nikakor ni neumnost, pa tudi tisti cca kilogram alupločevine globoko pod težiščem motorja ne bo kakšne hude škode za vozne lastnosti motorja.

A tale zadeva je od SW motech ali od koga drugega ? ... ker na njihovi strani sem zasledil samo zaščito od SW motech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!