Skoči na vsebino

MotörCity 2017


Yoghurt

Priporočene objave

2 minutes ago, izibajker said:

Kolikor berem v napovedniku "MotorCity 2017" bo to primarno glasbeni dogodek. Vemo tudi, da bo tam ena super nagrada, in sicer custom motor od Krakenhedov.... 

Kakšne hude asociacije oz. podobnosti s festivalom v Biarritz-u pa iz tega še nisem uspel najti.

Iz zanesljivih virov izvedel, da bo tam več štantov s predelanimi motorji in podobnimi zadevami (organizator se bo potrudil, da še z boljšimi kot v Biarritzu). Le surferjev verjetno ne bo, razen, če se kakšen pacient spravi surfat po Soči :D

Kolikor sem slišal, bo objavljen še ves program, do konca avgusta je še dolga...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3/7/2017 ob 13:23, tomash pravi:

Potem pa direkt na Twin Horn Beach Party.

se mal ogret......k na sotočju zna bit že frišno....

razen  Theessinka in PPB ne poznam nobenga. a so stray train pa grand zeppelin kaki tribut bandi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekaj je zelo pomembno. Tolmin je najprijaznejše in cool mesto v sloveniji. Radi sprejmejo medse katerokoli subkulturo in dajo podporo pravemu rokenrolu. se splača it tja vedno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stray Train so domači fantje.


Grand Zeppelin  so pa tribute band.
Za glasbo je in bo vsekakor dobro poskrbljeno (no, odvisno spet od okusa posameznika).
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Bolj ko gledam listo nastopajočih, vse bolj mi diši na en dolgčas. Poleg tega pa še relativno visoka vstopnina. Bom šel vseeno pogledat, če pa ne srečam vsaj tri tisoč motoristov, potem grem kar naprej. Ker z muziko me niso prepričali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 1 uro, Yoghurt pravi:

...Motor je dobila neka gospa. :kva2::OK:

Upam, da ima ta gospa kakšnega bajkerja v familiji. Sicer se bo bombnik kmalu pojavil na avtonetu, če je nova lastnica iz naše deželice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
Ob 14. 8. 2018 ob 9:59, izibajker pravi:

Tudi letos bo ena huda nagrada na tem festivalu. :worship: organizatorjem.

http://www.motosvet.com/news/view/63018-motorcity-blues-rock-in-motorji-v-tolminu-prihodnji-teden

 

been there ... Škoda da dogodek ni bil bolje medijsko pokrit, saj sem prepričan, da ga marsikdo še ne pozna ...  vrhunsko izpeljan dogodek, tako organizacijsko kot vsebinsko (tu mislim predvsem na izbor izvajalcev in ne na žrebanje glavne nagrade, saj kdor je prišel zaradi tega, je popolnoma zgrešil in mu bolj priporočam vplačilo lota - lahko vsaj izbiraš model motocikla ...). Upam da se bo dogodek prijel, saj je to verjetno edini "moto zbor" , ki se ga motoristi udeležujejo predvsem zaradi dobre glasbe in druženja (tudi pijača in hrana nista izvzeti :ninja:). Letos bistveno več obiskovalcev kot preteklo leto, verjetno tudi na račun prostega vstopa za voznike motociklov in starodobnikov ...:bike:

20180818_230404.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Check!  @nofla lepo napisano ;)

Odlična glasba, dobra organizacija in vzdušje...le malo obiskovalcev. 

Letos jih je bilo občutno več kot lani, še posebej v soboto...je bilo res super :D

Čez dan se odpeljemo na izlet, zvečer pa na koncerte in pivo:beer2:...še lepše je pa,če si v dobri družbi!

20180817_233235.thumb.jpg.419bd1d38eefc768ff572febf46013ac.jpg

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!