Skoči na vsebino

Izleti po Istri


gradbenik

Priporočene objave

Ker je blizu in mislim, da nas je veliko, ki zaidemo kdaj tudi na drugo stran Učke oz. NP Učka odpiram novo temo.

Naj kar takoj vrzem kost @Kmet2.

Do kako blizu se lahko pride tukaj z motorjem :), imam v mislih, da si enkrat objavljal slike nekaj podobnega?

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Zarečki_krov

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, gradbenik pravi:

Ker je blizu in mislim, da nas je veliko, ki zaidemo kdaj tudi na drugo stran Učke oz. NP Učka odpiram novo temo.

Naj kar takoj vrzem kost @Kmet2.

Do kako blizu se lahko pride tukaj z motorjem :), imam v mislih, da si enkrat objavljal slike nekaj podobnega?

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Zarečki_krov

čisto zraven :D
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

čisto zraven :D
 

Ne najdem slik ....maš ti...? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj je prepovedano ,bolj se ženem :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da pri zanimivih trasah prilepite zraven še zemljevid v google maps, kar nam bo v pomoč, kje se zapeljati in kaj si pogledati (kakšna slika), kje dati kaj pod zob ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... pa na fotke tabel o prepovedi ne pozabit ... :kva2:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, izibajker pravi:

Zanimivo, da Istra do sedaj še ni imela svoje teme. Tudi v arhivu starih tem je ne najdem... 

Sva bila na istem. Zato sem odprl ;). Sedaj pa prepustimo temo debati, kateri je namenjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Erik99 pravi:

Predlagam, da pri zanimivih trasah prilepite zraven še zemljevid v google maps, kar nam bo v pomoč, kje se zapeljati in kaj si pogledati (kakšna slika), kje dati kaj pod zob ...

Istra je tko mala, da je trase brezveze risat, bolj so pomembni zanimivi pointi, za te pa damo točen link (vsaj jaz)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi se večinoma vozijo po eni ali drugi obali, meni je bila všeč cesta Vranje- boljusko polje- Plomin. Ni nekega pametnega razloga za it po tej cesti je pa dokaj prazna ponavadi z nekaj ravnic in dolgih ovinkov.

Slaba stran istre je količina naselij, in vsako toliko se kaksen policaj najde. Glede na to da imajo motoristi radi kafiče na ovinku, v nadaljevanju poti od Motovuna proti Karojbi je na prvem ovinku lokal s pogledom na Motovun.

Vsako leto je za 1.maja kr kul offroad event pri Motovunu.

Če še kdo ne ve je del nove ceste Novigrad - Ponteporton (v smeri buzeta) še nisem videl tam policajev in tam si lahko da kdo duška. Obnovili so tudi del ovinkov proti Vižinadi.

Vse to se lahko prepelje v enem dnevu. 

Sveroval bi še postanek v pizzeriji Birikin.

Večina cest je primernih za cestne endure :quad: ker so ceste primerne nekvalitete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, smasher pravi:

...Večina cest je primernih za cestne endure :quad: ker so ceste primerne nekvalitete.

Katere ceste konkretno imaš v mislih, ko praviš "primerne nekvalitete".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rad kaj vidiš, ne samo voziš, pa če imaš vodnika, ki ve kam, potrebuješ 3 dni, da kolikor toliko obdelaš Istro.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, hladov pravi:

To bo una slika, menda.

20161022_121354.jpg

slap Sopot kod Pićna, sem si že označil, da skočim pogledat :D
 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, izibajker said:

Katere ceste konkretno imaš v mislih, ko praviš "primerne nekvalitete".

Torej najbolj v K je cesta proti Motovunu, taki fajn ovinki pa luknja pri luknji, pa je to akoraj edina povezovalna pot proti sredini istre. Dosti je pa takih tudi od Kaldanije so Buj je ponekod un napraskan beton ki ni najlepši za vozit. Če pa greš ponkakšnih manj znanih poteh do manjših vasi pa je večkrat kje poaeden del vozišča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jutri se vracam. Ne vem se ali bom udaril preko Delnic na Kocevje in nato Crnomelj , Novo Mesto ... ali pa preko Primorja in Nove Gorice do Bovca, nato prelaz Predil in po Avstrijski Koroski domov. Bomo se videli, vsekakor pa sledijo fotografije, ko se vrnem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!