Skoči na vsebino

Črna kronika (SLO ceste ali SLO državljani) 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023


exclan

Priporočene objave

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Na FB sem prebral da tudi pri Postojni in proti Idriji nesreča z udeležbo motorista. Žal se je ta tema začela polniti.

Fotografija osebe PGD Idrija.

@Borutt pa lahko risanje razloži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Na FB sem prebral da tudi pri Postojni in proti Idriji nesreča z udeležbo motorista. Žal se je ta tema začela polniti.

Na odcepu za Unec se je zgodila nesreča. Jaz sem ravno šel iz Rakeka mimo Rakovega Škocjana in srečal rešilca. Na križišču pa več policistov ki so preusmerjali promet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Rey pravi:

Na odcepu za Unec se je zgodila nesreča. Jaz sem ravno šel iz Rakeka mimo Rakovega Škocjana in srečal rešilca. Na križišču pa več policistov ki so preusmerjali promet. 

https://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/clanek/huda-nesreca-pri-postojni-trcila-avto-in-motorist-164004

kot je nekdo na FB zapisal, sezona se je  začela...

Citiraj

POSTOJNA – Spomladansko nedeljsko popoldne je zaznamovala huda prometna nesreča. Ob 16.40 sta na regionalni cesti med Postojno in Planino, trčila osebno vozilo in motorist, poroča uprava za zaščito in reševanje.
 

 


V nesreči je bila ena oseba telesno poškodovana. Gasilci PGD Postojna so zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulatorje ter pomagali reševalcem pri oskrbi in prenosu do reševalnega vozila. Reševalci NMP Postojna so poškodovanca oskrbeli in prepeljala v UKC Ljubljana.

 

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma je tema namenjena obveščanju o dogodku. Prosim vse, ki bi želeli komentirati, da kliknejo "kopiraj naslov povezave", in linkajo post v 

cestno črno nabijanje, kjer se potem komot lahko razvije debata.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Arzen pravi:

Včeraj je ob 12.51 v Košnici pri Celju, občina Celje, na težje dostopnem terenu pri hiši zagorel motor in suha trava na površini okoli 100 kvadratnih metrov. Gasilci PGE Celje in PGD Zagrad-Pečovnik so požar omejili in pogasili. Na kraju je bilo ugotovljeno, da je ob motorju mrtva oseba. O dogodku so bile obveščene pristojne službe.

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

:cry:

Citiraj

Zaradi prometne nesreče je zaprta štajerska avtocesta med Krtino in Lukovico proti Celju. Nastal je večkilometrski zastoj. Uprava RS za zaščito in reševanje poroča, da sta v naselju Vrba trčila motorno kolo in tovorno vozilo. Poškodovani motorist je umrl na kraju dogodka.

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-nesreci-na-stajerski-avtocesti-umrla-ena-oseba.html

Popravljeno . Popravil J.a.m.e.s
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U prometnoj nesreći koja se dogodila kod mjesta Marija Trošt, na cesti između Delnica i Broda na Kupi, u nedjelju u popodnevnim satima smrtno je stradala jedna osoba. Riječ je o 51-godišnjem slovenskom državljaninu koji je vozio motor marke kawasaki slovenskih registarskih oznaka. :( 

http://novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Preminuo-slovenski-motociklist-koji-je-sletio-u-provaliju-u-Gorskom-kotaru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 4. 2019 ob 16:41, Kugelschreiber pravi:

Fuck. To niso besni mladenici. Zelo slabo. 

še 1x za vse lenuhe.

Čeprav tudi mene stisne in bi kako napisal. (strah, neiskušenost...) Tale tema je zgolj obveščanje. (lahko tudi 2 ali več postov z informacijami o dogodku.) Potrudite se prosim, linkajte objavo v črno sivo nabijanje, kjer se lahko komot razvije debata.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!