Skoči na vsebino

Črna kronika (SLO ceste ali SLO državljani) 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023


exclan

Priporočene objave

pred 3 minutami, GoBobi pravi:

Od včeraj motociklist-poginuo-vozacica-auta-u-bolnici-motor-izgorio

Tudi zanj še ni znano od kje je. Pakistan maybe??? :hmm:

Ajd!

no vidiš, ko bo znano boš pa prilepil link, do takrat pa klonk, radirka bo kmal zapela :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

mogoče bom vse pobrisal...pa naj sanjajo drugi naprej....čist me briga kdo je hotel kaj povedat, pa zelo jasno mi je da je hudo, in da ima @borutt traume ko gleda razfukane možgane po cesti, ampak kot sem rekel, pa poskusi razumeti že enkrat v čem je smisel 

ČRNE KRONIKE 2017

v obveščanju o prometnih nesrečah slovenskih motoristov.

V črno sivi kroniki-nabijanje, pa lahko mirne volje lepiš-lepijo karšnekoli članke tudi iz Vietnama pa komentira itd...če zmorete, se držite teme, če je vaša inteligenca dovolj visoka vam bo jasno kar sem napisal, če ni, mi boste nalašč spet linkali kurca i palca, sam da se mi da malce dela in malce podjebava...

sam lej, jaz sm hladen ko špricer, neki časa prosim, pol pa samo še pobrišem.

Rad vas ma Dami :D

 

Tvoja reakcija je dokaz pravilnosti izreka "daj človeku oblast, pa boš videl, kakšen je". 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Tvoja reakcija je dokaz pravilnosti izreka "daj človeku oblast, pa boš videl, kakšen je". 

 

tvoja reakcija pa je podobna šmrkavcu, ki se mu ne da nič dopovedat. V konkretnem primeru ti in lover skrbita, da mi ni dolgčas, da se nekaj dogaja, da se večajo posti in seveda, da mi ne zmanjka dela.

Sicer pa mojster "organ ablast" ti kr povej ali pa predlagaj, kako naj to temo urejam..mogoče pa res narobe delam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

tvoja reakcija pa je podobna šmrkavcu, ki se mu ne da nič dopovedat. V konkretnem primeru ti in lover skrbita, da mi ni dolgčas, da se nekaj dogaja, da se večajo posti in seveda, da mi ne zmanjka dela.

Sicer pa mojster "organ ablast" ti kr povej ali pa predlagaj, kako naj to temo urejam..mogoče pa res narobe delam.

Jst mislim da bo treba uvest denarne kazni in pike 18 pik dvoletna prepoved uporabe foruma :D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, ludiluka pravi:

Jst mislim da bo treba uvest denarne kazni in pike 18 pik dvoletna prepoved uporabe foruma :D

Ja no...šole ti ne morjo vzet,ker nisi šolan za uporabo foruma :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si probaj predstavljat naju z Damijem kot asistenta v ledrastih fertahih... hahahaha

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

V soboto 22.7 se je v bližini nakupovalnega središča Palmanova zgodila prometna nesreča.

Umrl je prijatelj in sošolec iz osnovne šole..

Nihče ne ve, kaj se je zgodilo.

Tako, da primorci, če kaj veste o tej nesreči, prosim da delite.

Oz, če je kaj pisalo v italijanskih časopisih..

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Jetam pravi:

Hvala!!

 

Sem klical sorodnike so 20km od tam doma pa nič niso brali v cajtengah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!