Skoči na vsebino

Črna kronika (SLO ceste ali SLO državljani) 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023


exclan

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Sem se peljal mimo z avtom. nekaj minut po nesreči. cestarji so bili na kraju, policije in rešilca še ni bilo. 2 motorja sta bila na tleh. Zraven ceste je stalo še eno dekle in jokalo. Po moje je vozila z svojim motorjem za njim in padla na zaviranju, vendar ni bila poškodovana, ali pa sploh ni padla in vrgla motor v grabo, da bi čim prej pomagala. Možakar je ležal na nabrežini pokrit. te kr malo gane vse skupaj, sem kr cmok v grlu dobu. res se zamisliš ali je vredno gas odpret za vsako ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj okoli 17ih v Lescah pri zelezniski je pocilo siv kombi/taxi in crn kawasaki naked na tleh. Pilota je odpeljal resilec.

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

tole zasledil na fb :(

Zal smo izgubili še enega motorista med motoristi v vasi Merče pri Divači naj počiva v miru

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Iz PU Koper so sporočili, da so jih ob 12.58 obvestili o prometni nesreči s smrtnim izidom, v kateri je umrl motorist iz okolice Ajdovščine. 34-letni motorist iz okolice Ajdovščine je na cesti od Sežane proti Divači, pri odcepu za Merče, v ovinku zdrsnil s ceste in trčil v kamnit zid. Na kraju so ga neuspešno oživljali reševalci. Zdravnik je potrdil smrt in odredil sanitarno obdukcijo.

Merče, prepredene s kačicami - zalivkami.........

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČRNA kronika naj ostane samo za obvestila. Če je želja po debati linkajte povezavo na post v črno sivo nabijanje.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!